Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλησπερα μαγκες. Μιας και ημουν καλυτερα ψυχολογικα τελευταια,( που λεει ο λογος μια ετσι μια αλλιως) ειπα να καταθεσω ξανα στην τανια που την εχω για στανταρακι οταν κατεβω πρωι πρωι στην φυλης. Δεν κατεβηκα και με τοσο ορεξη διοτη κανει ακομα ζεστη, και μεχρι να πας εχεις γινει μουσκεμα, τελοσπαντων, δεν πειραζει. Εφτασα γρηγορα στην περιοχη και πηγα σφηνα για το σπιτη αυτο .

Εδωσα γρηγορα τα λεφτα στην τσατσα και μπηκα σφινα μεσα στο δωματιο που παλι καλα ειχε aircodition γιατι με εβλεπα να κατεβενα σε καμια παραλια μετα . Μπηκε η τανια μετα απο καποια λεπτα, ( θα ηθελα να αναφερω κατι σε αυτο το σημειο, οταν ενας πελατης γινεται σταθερος σε καποια ο ενθουσιασμος που υπαρχει καθε φορα οταν σε χεραιταει σιγα σιγα περναει) δεν ειπε ουτε γεια,απλα ενα τι κανω,μαλλον με συνηθησε.

Ο λογος που παω στην τανια ειναι για τα ποδια της και το ακαποτο, διοτη στο σεξ ειναι πολυ μηχανικη η συμπεριφορα της και για να φτασει σε εναν μικρο οργασμο πρεπει να σπρωχνεις για αρκετη ωρα οποτε. Ξεκινησαμε με στοματικο, 69 σταση, ενω εγω επεζα με τα ποδια της,ομολογω να πω πως ηταν πεντακαθαρα και αυτο μαρεσε. Αλλαξαμε δυο στασεις και τελος με χειρομαλαξη που μαρεσει οπως εχω αναφερει πολλες φορες ,γενικα το θεμα υγιεινης με αυτην την κοπελα εχει ενα ρισκο λογω των ακαποτων που κανει και απο την υπερβολικη κρεμα που βαζει στο μουνι της, ολα τα αλλα ειναι οκ. Ξαναλεω πως αξιζει για τιποτα φετιχιστικο αλλα για σεξ μπορεις να βρεις και καλυτερες.. αυτα..Χαμόγελο

υγ πρεπει να σταματησω και εγω να γινμαι σταθερος σε καποιες, διοτη κουραζει και εμενα και της ιδιες οταν βλεπουν τους ιδιους και τους ιδιους... λογικο ειναι , για μια γρηγορη σεξουαλικη επαφη ηρθαμε οχι για να μιλησουμε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2012
Η αλήθεια είναι πως οι συνεχείς επισκέψεις σε μια, δυο, τρεις κοπέλες κουράζουν απο κάποιο σημείο κι έπειτα. Τώρα πως το βλέπουν το θέμα οι κοπέλες οι ίδιες, δεν γνωρίζω αν και υποψιάζομαι πως σε κάποιες παίζει ''αρνητικό'' ρόλο η επανάληψη των πελατών. Άλλες πάλι δείχνουν ανεπηρέαστες. Πάντως η οικονομική κατάσταση οδηγεί στην υιοθέτηση στάνταρ επιλογών.
M
Mixanodigos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1