Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 59 10
Ξενοδοχεία 97477
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κάθετο δρόμο της λεωφόρου Μεσογείων (προς Μαραθώνα), που όμως δεν στρίβει δεξιά οπότε μπαίνεις στο επόμενο και γυρνάς. Φτάνοντας δεν έχει κάποια ταμπέλα που να φαίνεται ότι το πλησιάζεις οπότε πας σιγά σιγά βλέπεις την κεντρική ταμπέλα. Κάνοντας αριστερά μπαίνεις στο parking το οποίο είναι απο το πίσω μέρος. Μετά δεν χρειάζεται να πας από μπροστά αφού υπάρχει είσοδος απο πίσω πολύ διακριτική. Γενικά νομίζω ότι οι πιθανότητες να σε δεί κάποιος είναι εξαιρετικά μικρές και ακόμη και να σε δει να μπαίνεις αν δεν το γνωρίζει δεν θα καταλάβει περί τίνος πρόκειται.

Η διακριτικότητα συνεχίζεται στην ρεσεψιόν αφού ο ευγενικός νεαρός όχι μόνο δεν ρωτάει τίποτα αλλά με το που σε βλέπει σου δίνει κατευθείαν την κάρτα και σε ενημερώνει για το όροφο.

Το δωμάτιο στο τυπικό μέγεθος μικρών δωματίων ξενοδοχείου. LCD TV με κανονικό αλλά και " εκπαιδευτικό πρόγραμμα", air condition που δούλευε άψογα, γιαλινα ραφακια για κομοδίνα, έπιπλο να ακουμπήσεις, καρέκλα και κανονικών διαστάσεων κρεβάτι. Μπάνιο πεντακάθαρο όπως όλο το δωμάτιο. Ντουζιέρα ευρύχωρη με μηχάνημα για αφρόλουτρο, πετσέτες χεριών και μπουρνουζοπετσέτες. Η ηχομόνωση αρκετά καλή δεν άκουσα κάτι.

Πληρώνεις στην έξοδο, για περίπου 2 ώρες 28,00 € τιμή κατά την γνώμη μου καλή αλλά λόγω εποχής θα μπορούσε να πέσει λίγο.

lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2012
3 ωρες νομιζω. Η' το αλλαξαν?
18 Οκτωβρίου, 2012
Από ότι λέει στο site τους η παραπάνω τιμή είναι για τρίωρο, απλά εγώ έφυγα στο δίωρο.
lsh
lsh
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2