Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η εβελινα λοιπον μια κοπελα γυρω στο 1.65+ 20+ ετων ξανθια με πολυ ωραιο σωμα,ομορφη φατσουλα και φυσικα θεικες βυζαρες, για μενα τα καλυτερα βυζια στη πολη.
Παμε στα του κρεβατιου, πηρα το απλο στα τριαντα και μπηκα στο δωματιο που ειναι αριστερα, ο χωρος πολυ καθαρος Χαμόγελο το στρωμα κανονικο και οχι σαν σε καποια αλλα μαγαζια που βουλιαζεις μεσα Θυμός
Η ωρα του σεξ το κοριτσι οταν μπηκε μεσα κλασικα με ρωτησε αν ξανα πηγα μαζι της
και οταν ειπα ναι μου λεει σε θυμαμαι, νομιζω το κανουν πολλες αυτο Money Mouth τεσπα λεπτομερειες.
Αρχιζει με φιλια σε ολο το σωμα αλλα και στο στομα με σφιχτα τα χειλη φοβουμενη μηπως και διεισδυση καμια γλωσσα μεσα Money Mouth εκει ομως που πραγματικα ζαλιστηκα ηταν οταν εχωσε της βυζαρες στα μουτρα μου.
Σε καποια φαση με παροτρυνε να πιασω το μουνακι της, εγω στην κοσμαρα μου βαβαια ειχα κολλησει με τα βυζια της, αλλα οταν πηγα να της βαλω δαχτυλακι μου πηρε το χερι Money Mouth
Στην πιπα θα συμφωνησω με εναν συναδελφο που εγραψε στην κριτικη του οτι κανει καλη πιπα αλλα οχι αρκετα βαθια, μου εκανε βεβαια κανα δυο αρχιδογλυψιματα αλλα μεχρι εκει, ειναι στα μειον η πιπα που κανει.
Το τελειωμα ηρθε σχετικα γρηγορα με αυτην απο πανω Ντροπή
συνολικος χρονος γυρω στα δεκα με δωδεκα λεπτα, αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού