Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οι ταινιες της σειρας Εμμανουελα συναρπαζουν εδω και πολλα χρονια.Μεγαλωσαμε με αυτες και υπαρχουν σκηνες που ακομα ειναι αποτυπωμενες στην μνημη μου.Δεν ειχα γνωρισει ποτε καποια με αυτο το ονομα και ημουν περιεργος να δω κατα ποσο καποια κατοχος του ονοματος αυτου ειναι άξια να ονομαζεται ετσι.Προχθες ειχα την ευκαιρια μου .Προερχεται απο την μεγαλη της Ρουμανιας σχολη, ειναι 27 ετων,καστανη, με καστανα ματια , μικρο στηθος και εχει μερικα τατουαζ που κοσμουν το λεπτο σωμα της.
Ηταν αρκετα ομιλητικη.Ξεκινησαμε με μια χαλαρη κουβεντα περι ανεμων και υδατων.Με αναψε με τα φιλια της και τα χαδια της στο σωμα μου και στην συνεχεια, αφου μου εβαλε το προφυλακτικο ,μου εκανε στοματικο υψηλου επιπεδου με αλλαγες ρυθμου και deep throat.Δεν περιοριστηκε εκει αλλα με την γλωσσα της περιποιηθηκε τα αρχιδια μου και τηνκωλοτρυπα μου χωρις καν να χρειαστει να το ζητησω...
Μετα απο ενα κυμα παθιασμενων γλωσσοφιλων,εγλειψα τισ βελουδινες μασχαλες της ,τα βυζακια της και καναμε 69.Κατα την διάρκειά του πηρα ενα καλο γευστικο δειγμα απο την κωλοτρυπα της κατι που βεβαιως θα εκανα ετσι και αλλιως αλλα τωρα ενιωθα υποχρεωμενος απεναντι της για το θαυμασιο κωλογλειψιμο που μου προσφερε νωριτερα.
Ξαπλωσε ανασκελα , εβαλα ενα δαχτυλο στο καυλωμενο μουνι της και γλειφοντας ασταματητα την κλειτοριδα της , την εκανα να χυσει μεσα σε κραυγες που πιθανοτατα εφτασαν μεχρι εξω,στο σαλονι.Εβγαλα το δαχτυλο μου απο το μουνι της και της το προσφερα για να το γευθει κατι που εκανε με ευχαριστηση.Την εστησα στα τεσσερα και συνεχισα με πισωκολλητο ενω παραλληλα προετοιμαζα την πισω πορτα της για την συνεχεια βαζοντας μεσα εναλλαξ τους αντιχειρες μου.Εβαλα και τον πουτσο μου αργα μεσα στο κωλαρακι της και σταδιακα εδινα γκαζια γλειφοντας την πλατη της και χαστουκιζοντας τα κωλομερια της κατι που εδειξε να της αρεσει πολυ.
Συνεχισαμε με ιεραποστολικο αμεσως μολις τον εβγαλα απο τον κωλο της ( η περιφημη ρουμανικη υπηρεσια για την οποια εχω κανει αναφορες ξανα)απευθύνοντάς μου καυλολογα και φιλοφρονησεις.Μετα απο αρκετα σπρωξιματα και στις δυο τρυπες της,απο πλαγιαστη θεση αυτην την φορα,ενιωσα ετοιμος να ριξω την αυλαια.Ζητησα να μου ξαναγλειψει τον κωλο και δεν μου χαλασε το χατηρι.Της προτεινα να ερθει στα τεσσερα , εβαλα δυο δαχτυλα στην αχορταγη πισω τρυπα της και εχυσα στα κωλομερια και στην πλατη της.Ο αποχαιρετισμος ηταν γεματος γλωσσοφιλα και παθιασμενες αγκαλιες.
Το εισιτηριο εισοδου ηταν 70 € , οι υπηρεσιες ειχαν καταπληκτικη ποιοτητα κσι η Εμμανουελα αποδειχθηκε αξια του ιστορικου ονοματος που φερει.Τα 70 € ισως να φαινονται πολλα αλλα εγω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος και ξερω οτι επενδυσα τα λεφτα μου σε κατι πολυ ποιοτικο.Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ καλη και σε πιο απλα προγραμματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.702
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού