Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Nτορίνα (δηλ. Χρυσούλα, Χρυσίνα, ή μάλλον Χρυσουλίνα). 1η φορά αν και ήθελα να πάω εδώ και καιρό –την είχα δει άπαξ- αλλά τα πολλά και τα διάφορα μού το καθυστέρησαν! Στο Κων/πολεως 80. Μου ανοίγει ο ευγενής κ. υπηρεσίας, κάθομαι στον καναπέ, συντομα παρουσιάζεται στην πόρτα του σαλονιού η Ντορίνα (τοπλες με στρινγκακι) και μού την ανακοινώνει ως το απόλυτο θηλυκό. Μας αφήνει μόνους, το κορίτσι πλησιάζει, ξεκινάει να κάνει το σαλονάρισμα, μού προβάλλει το βαρύ πυροβολικό της (περιφέρεια). Εγώ όμως επειδή δεν είμαι του στυλ να κοροϊδευόμαστε και να περνάμε την ώρα μας κουβεντιάζοντας, της λέω είσαι ελεύθερη τώρα?, πάμε στο δωμάτιο. Με βουτάει από το χέρι και πάμε στο δωμάτιο που είναι ανάμεσα στο σαλόνι και την κουζίνα. Απλό πρόγραμμα (50), φευγει, ντουζ εγώ.

Παρένθεση για το δωμάτιο: Ίσως να μη έχει τρελές πολυτέλειες, είναι όμως σε πολύ καλή κατάσταση με όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό (ένα μπουκάλι αντισηπτικό ή οινοπνευμα 70% έλειπε μόνο). Κοκκινα πλακάκια (χρώμα του πάθους?, αναρωτιέμαι μήπως το αφεντικό είναι ΟΣΦΠ?, κάτι άλλο?). Νιπτήρας εντυπωσιακός γυάλινος. Αφεντικό please φρόντισε το θέμα της αποχετευσης (ψιλοβουλωμένη κυρίως του νιπτήρα, αργεί όμως να αδειάσει και η ντουζιέρα!). Ντουζιέρα με κουρτίνα. (απρόσεχτος κάποιος προηγούμενος πελάτης!? δεν την είχε καλοκλείσει?). Δίπλα στη ντουζιέρα, θα βόλευε να υπήρχε μιά κρεμαστρα για την πετσέτα (αν και μπορεί να ήταν και προβλημα αυτό). Δωμάτιο άνετο σαν μεγεθος-επιφάνεια, dimmer, TV, σαμπουάν, χαρτιά για τα χέρια, υγρομάντηλα. Πετσέτα σφραγισμένη μετριου στουντιακού μεγέθους και λογικού πάχους, σαγιονάρες ασφράγιστες. Καθρέπτης πλευρικός μεσαίου μεγέθους-επιφάνειας. Το δωμάτιο έχει και τη διακόσμηση του με διαφορα αντικείμενα.

Η Ντορίνα έχει ίσια μαυρα μαλλιά μέχρι λαιμό-ώμους –δεν είναι μακριά, τα είχε μαζέψει κιόλας όταν ξαναμπήκε για να νιωθει ανετότερα (της πάνε όμως τα λυμένα). Προσωπο συμπαθητικό και γλυκό. Εκφράσεις και στυλ λίγο πιο επαγγελματικό στην αρχή, αλλά πολύ σύντομα φυσιολογικό και συγχρονισμένο με τις συνθήκες. 1,60-1,65μ. Χωρίς να είναι μεγάλο έχει ωραίο φυσικό στηθος (με προσωπικότητα!), και επίσης καλές ρώγες με λογική ανταπόκριση. Σωμα που σε πρωτη ματιά παραπέμπει προς λεπτό θηλυκό, δεν είναι όμως μοντελέ, έχει τα πιασιματάκια της (μ’αρέσει). Ωραία οπίσθια (είναι το δυνατό της σημείο), επειδή όμως δεν είμαι λάτρης του πρωκτικού δεν έχω σύνδρομο στερησης (νομίζω δεν κάνει). Σαν εμφάνιση δεν είναι η γυναίκα που με κάνει να τρέχω από πίσω της καθώς εγώ έχω άλλα γούστα. Είναι όμως μια νέα κοπέλα (25?) ελκυστική, που έχει επιπλεον την ικανότητα της επικοινωνίας. Και φάνηκε νάχει αίσθηση του χιούμορ αν και δεν έτυχε να κάνουμε ΤΗΝ πλάκα σε αυτή την 1η μου εμπειρία μαζί της. Α, να παρατηρήσω ότι δεν μπορώ να εκφράσω αξιόπιστη γνώμη από ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΗΣ πλευράς για το ...κάτω μπροστινό σύστημα λόγω αφενός μικρής ορατότητας κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης και αφετέρου δεν έκανα 69 για να έχω ....μικροσκοπική οπτική (έχω τη δική μου άποψη και γούστα και για αυτό το επίμαχο σημείο της γυναικείας ανατομίας).

Ξαναρχεται η Ντορίνα λοιπόν, πιάνουμε για λίγο την κουβέντα με λίγα ταυτόχρονα χαδια. Σε λίγο στοπ στα λόγια, αρχίζουν τα έργα. Στο όρθιο πάντα: Χάδια, μού έδινε φιλιά στο λαιμό, στήθος κτλ. Εγώ καθόλη τη διάρκεια της εμπειρίας μου είχα αφεθεί και απολάμβανα –δυστυχώς ήμουν μάλλον «αγενής» και δεν ανταπέδωσα τις περιποιήσεις της στο βαθμό και την έκταση που συνηθίζω. Την ... εκμεταλλευτηκα που ήθελε να με ...εκμεταλλευτεί δηλ. (αστειευομαι). Τελος παντων, Ντορίνα ευχαριστώ και σόρρυ, ...επιφυλάσσομαι. Με έριξε στο κρεβάτι, ήλθε από πάνω μου και συνεχίσαμε στο ίδιο στυλ. Μούβαζε χέρι, έφτυνε, ρούφαγε μπάλες, έτρωγε κορμό, φιλάκια, χαδια, ζουλήγματα, δάγκανε και τσιμπουσε τις ρώγες μου, κτλ. Εκείνη είχε την πρωτοβουλία και τη δραστηριότητα και εγώ έκανα ό,τι προλάβαινα ζουλούσα, χαιδευα, βύζαινα κτλ.. Δοκιμάσαμε τρεις στάσεις συνολικά: έτσι όπως με είχε βάλει κάτω πρώτα εκείνη ήλθε από πάνω μου όπου κουνιομασταν με μέτριες ή δυνατές κινήσεις. Εκείνη είχε πότε όρθιο και πότε σκυμένο το σώμα της να πλησιάζει προς εμένα. Ζουλούσα βυζί, έπαιζα με ρώγες τις ρουφούσα. Μετά σταμάτησε και στηθηκε όμορφα για πισωκολλητό (επίσης στους ίδιους ρυθμούς) δυνατά και ενίοτε ξαφνικά δικά μου χτυπήματα εκτός ρυθμού, την άρπαζα από την ωραία της περιφέρεια ή τους ώμους ή τα στήθη. Γενικά κουνιόμασταν και οι δύο ΚΑΙ σε αυτή τη στάση. Ζουλούσα λίγο οπίσθια, τα βυζιά, την κοιλιά, κατέβηκα πιό κάτω και έβαλα χερι μόνο εξωτερικά, και τα τοιαύτα. Στοπ και γύρισμα για ιεραποστολικό, όπου έτσι όπως την πετυχα προσκλητική πριν μπω και ξεκινήσουμε τη χάιδεψα (μόνο) εξωτερικά χωρίς να επιχειρήσω δακτυλική διείσδυση: ωραία ήταν μάλλον τα προσόντα της αλλά δεν μπορώ να εκφράσω αξιόπιστη γνώμη εάν ήταν ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ του γούστου μου λόγω μικρής ορατότητας. Η αλήθεια είναι ότι μόλις τώρα είχα την ευκαιρία καθώς μέχρι τώρα δεν βοηθούσαν οι στάσεις. Πριν τη διείσδυση για λίγο «δώσανε γνωριμία τα όργανα μας κάνοντας χειραψία» και μετά μπήκα μέσα (ενίοτε κάνω αυτό το «δίνω χειραψία»). Ζουλούσα στηθη, βύζαινα και χτυπιόμουνα (δεν το παράκανα και εγώ, αλλά δεν παραπονέθηκε από τα σφυροκοπήματα που έδειξε να τα αντέχει). Το τέλειωμα μου μας βρήκε στο ιεραποστολικό. Προφανώς πάντα με λάστιχο. Βγήκα όχι αμέσως, αργά. Να μην το ξεχάσω: ιδιαίτερη μνεια θα ήθελα να κάνω στο στοματικό της που προηγήθηκε των διεισδύσεων: ήταν δυναμικό, αχόρταγο, υγρό, επιθετικό! Μετά το τέλος χωρίς βιασύνες κουβεντιάσαμε στο κρεβάτι αλλά και στο όρθιο πριν φύγει από το δωμάτιο. Ντορίνα, σ’ευχαριστώ πολύ και νασαι πάντα καλά. Παρατήρηση: Η Ντορίνα δεν ξετρελάθηκε από ....τα νιάτα και την ομορφιά μου, ούτε παρίστανε τη φίλη μου, έκανε όμως τη δουλειά της σωστά ανεξάρτητα από χημείες και διαφορα άλλα που λέγονται. Δεν προσποιήθηκε τέλειωμα, δεν τελειωσε, δεν εδειξε υπερβολική συμπεριφορά, δεν εκστόμισε ακραίες κουβέντες, δεν κραύγαζε παίζοντας με το κουμπί της π.χ. πριν ή κατά τη διαρκεια του σφυροκοπήματος όπως συμβαίνει με άλλες. Επικεντρώθηκε σε μένα και έκανε τη δουλειά της όσο καλύτερα μπορούσε. Ντουζ εγώ, και αποχαιρετισμός από την Ντορίνα και τον κ. υπηρεσίας με σύντομη συζήτηση πριν την έξοδο μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2012
έτσι είναι το Ντορινακι φιλε πολλή σωστή επαγγελματίας και μεγάλη γάτα καταλαβαίνει άμεσος τη γουστάρει ο καθένας μας και το κάνει
15 Οκτωβρίου, 2012
τοσο καλη ειναι ; ευγε ντορινακι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2