Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Άννα δεν την ήξερα και αποφάσισα, ορμώμενος από ένστικτο, να περάσω μαζί της στο δωμάτιο και τελικά δεν έχασα.
Ωραίο κορμί, αδύνατη όσο πρέπει, βαμμένα ξανθά μαλλιά, αν και πιστεύω πως τα φυσικά της που είναι τα μαύρα θα της πήγαιναν εξίσου, πολύ όμορφα μάτια, σφιχτός κώλος, καλοσχηματισμένα βυζιά, ύψος γύρω στο 1,65. 20 χρονών από τη Ρωσία μου είπε. Έχει ένα χαρακτηριστικό τατουάζ με αστέρια στην αριστερή ωμοπλάτη και ένα λουλούδι χαμηλά στη μέση. Έδωσα 50 € και ζήτησα από την κυρία στην υπηρεσία να είναι χαλαρή με το χρόνο, πράγμα το οποίο και έγινε.
Ήρθε η Άννα ευδιάθετη, έκανε πολύ καλό καλαμπαlicking και το τσιμπούκι, παρότι δεν είχε deepthroat, με αποζημίωσε. Δέχτηκε γυμνό πουτσοτρίψιμο στον κώλο της αλλά όχι δάχτυλα, ούτε σε μουνί ούτε σε κώλο. Μπήκα στον πειρασμό να γλείψω λίγο και το μουνάκι της Γλώσσα παρότι γενικά το αποφεύγω γιατί σιχαίνομαι, με αυτή λόγω της καύλας της στιγμής μου βγήκε. Ανέβηκε από πάνω, πρώτα με πλάτη προς εμένα και μετά αντίστροφα. Στη διάρκεια του αγώνα έλεγε αρκετά καυλόλογα και με φτιάξανε. Συνέχεια σε πισωκολλητό όπου η κωλάρα της ήταν όλα τα λεφτά και τέλος με ιεραποστολικό όπου δέχτηκε COB, μπορώ να πω ότι με προέτρεψε η ίδια κιόλας. Συνολικά κάθισε γύρω στα 20 λεπτά.
Απ' ότι μου είπε έχει λίγο καιρό στη Θεσσαλονίκη και δουλεύει συνήθως στο Μαντζάρου 14. Εγώ πάντως σήμερα μαζί της πέρασα ωραία και θα την ξανασυναντούσα άνετα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2012
Αναρωτιέμαι αν ο Γκαργκαλιτς από κάτω μιλάει για την ίδια κοπέλα κι εσυ είσαι ο τύπος που πέρασε καλά!Χμμμ;
Θα είχε πολύ γούστο πάντως!
(Updated: 09 Οκτωβρίου, 2012) 08 Οκτωβρίου, 2012
Ο Γκαργκαλίτς αναφέρει σαν όνομα κατι σε ρεβεκα/βαλερια/βερονικα, πήγε σε βραδινή βάρδια και η κοπέλα λέει ότι δεν ήξερε ελληνικά.
Από την άλλη δεν ξέρω, τίποτα δεν αποκλείεται.
Κάθε συνεύρεση είναι διαφορετική, δεν αποκλείεται κάποιος να περάσει τέλεια και κάποιος χάλια.
Πχ. εγώ με τη διάσημη Έφη που όλοι εκθειάζουν μία φορά που πήγα πέρασα πολύ μέτρια. Δεν πάει να πει κάτι αυτό
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2