Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
4.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
Δ/Υ
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
4.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Μαλλον ανηκω στους ελαχιστους που δεν ειχαν δει αυτο το dvd. Το δευτερο ειχα δει(με τους μαυρους) αλλα αυτο οχι.
Και τωρα που το ειδα εχω να πω οτι δεν εχανα και τιποτα.
Συμφωνω με τους περισσοτερους απο πανω οτι δεν υπαρχει σεναριο κλπ αλλα αυτο ουτως ή αλλως προσωπικα με αφηνει αδιαφορο(δεν με νοιαζει η ιστορια σε μια τσοντα).
Ειναι σιγουρα καλης ποιοτητας αλλα ρε παιδια....
.....δηλαδη ειναι μονο δικη μου εντυπωση οτι η τυπισα ειναι λιωμα? Οτι κατι εχει παρει κατα την διαρκεια των σκηνων? Μονο εμενα μου εκανε 'κρα' αυτο το πραγμα?
Συν το οτι πιστευω οτι 'ξενερωτη' αμφιβαλλω να θα το γυριζε τοτε...μετα ηταν αλλιως. Μετα απο τοση επιτυχια ηταν πιο ανετη(και μαλλον 'ξενερωτη') στο 2ο dvd.

Αδιαφορο με αφηνουν και οι ατακες δεδομενου οτι επειδη ειναι ελληνικο, δεν ειμαστε συνηθισμενοι(ή τουλαχιστον δεν ημασταν μεχρι προτινος) σε ελληνικη γλωσσα κατα την διαρκεια τσοντας.
Η Αλεξανδρατου ειναι μαλλον ωραιο μουνι(αν και οχι του γουστου μου) αλλα ειναι πιο κρυα και απο ψυγειο. Εντελως χαλια συμμετοχη(δεν ξερω αν εχει σχεση αυτο που ανεφερα πιο πανω), αν πηγαινα με πουτανα και ηταν ετσι θα εκλαιγα τα λεφτα μου.
Πολυ ψευτικη.

Θετικο σιγουρα το οτι αυτο το dvd εσπασε στεγανα και απελευθερωσε την συγκεκριμενη αγορα. Αυτο ναι. Και μπραβο.
Θετικη και η ιδεα για την σκηνη με την σαμπανια, δεδομενου οτι celebrity να κανει αυτο το πραγμα δεν ειχα ξαναδει.
Αλλα σαν τσοντα ειναι επιεικως μετρια.
Και η αλεξανδρατου ειναι μαλλον ωραια γκομενα(αν και ολιγον αλλοιθωρη) αλλα αν εκανε κατι παρομοιο η Μπαστα πχ, εχω την εντυπωση(υποθεση κανω βεβαια, μπορει και να μαι λαθος) οτι θα την αφηνε χιλιομετρα πισω. Αυτα.
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού