Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43952
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το Royal ειναι (κατα την γνώμη μου) ,το πιο καινούριο και fantaisie ξενοδοχείο στην περιοχη του Σκαραμαγκα. Επισκεψη κατα τις προχωρημενες νυχτερινες-πρωινες ωρες με γκομενακι απο γνωριμια που "εκατσε" ,οποτε παρκιν ευκολο και αναμονη μηδενικη.
Ο υπαλληλος διεκπεραιωτικός, διακριτικος και ευχάριστος (αλλα μπορει να φταινε και τα ποτακια που ειχα κοπανησει πιο πριν), κλειδακι και βουρ για τον δευτερο οροφο αν θυμαμαι καλα. Στα συν μια λεπτομέρεια, υπάρχει αυτοματος πωλητης με βοηθηματα και προφυλακτικα, anyway μου εκανε εντυπωση θα ελεγα.
Διαδρομος των στεναγμων , ηχομονωση "ηχομουνωση" χαχαχαχα ,αλλα και παλι δεν θα πηγαινα για αυτοσυγκεντρωση και διαλογισμο στο royal, οποτε nevermind.
Δωματιο standard , καθαρο ,με κρεββάτι στρογγυλο που δεν τριζει ,καθρεφτη στο ταβανι, μια τζαμαρια φωτιζομενη που αποτύπωνε το brooklyn , μια τηλεοραση lcd 22' που δεν την ανοιξα για να δω μιας και ειχα την τσοντα διπλα μου Γλώσσα . Θεα μαγευτικη Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο χαχαχα ενα ερημο 5Χ5 και κατι τελαρα σε στοιβες! Το μπανιο πεντακαθαρο και μεγαλο με σφραγισμενες πετσετες, τα κλασικα σαπουνακια και αφρολουτρακια. Κατι καρεκλες, ενα γραφειακι . Γενικά καλο για αυτο που λανσάρει.
Αποχωρηση μετα απο κανα 4ωρο , ξημερωματα. Τρακαρισματα με εταιρα ζευγαρια στο μοναδικο ασανσερ και αμηχανια. Πληρωμη 30 ευρο στον πρόσχαρο πρωινιατικα υπάλληλο και ο καθένας σπιτάκι του.
Εν κατακλειδι , διακριτικο , καθαρο, σε περιοχη που βολεύει παντρεμένους και κρυφα ζευγαρια (αν και γινεται τις πουτανας στα περιξ,αλλα μεταξυ κατεργαρέων .... ειλικρινια) .Αλλα 30 ευρο "black" ειναι καπως πολλα για ενα στανταρ δωματιο (δεν ειμαι τσιπης αλλα ειναι θεμα ανταγωνισμου, υπαρχουν εξ ισου καλα με 20-22) και ΠΡΕΠΕΙ να έχεις όχημα.
murdock
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού