Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75720
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση πριν καμποσο διαστημα. Απογευμα σε ξενοδοχειο της φιλαδελφειας.
Ειχα κλεισει για 2ωρο. Πρωτη εντυπωση με το που ηρθε.
Αρκετα ψηλη γυναικα θα ελεγα. Προσωπο το οποιο χωρις να το χαρακτηρισεις και αρκετα ομορφο, βγαζει κατι αρκετα σεξουαλικο.
Οταν εβγαλε τα ρουχα κι εμεινε με τα εσωρουχα, φανηκαν τα δυνατα της σημεια. Καλο φυσικο στηθος με μεγαλη ρωγα και αρκετα καλο πισω συστημα. Μειονεκτημα η υπαρξη μεγαλουτσικης κοιλιας. Αξιοπρεπης εικονα γενικα, σιγουρα.

Πρωτος γυρος με στοματικο και απο μερους μου και απο μερους της. Μετα απο λιγο γυρισμα σε 69.
Καλη πιπα, χωρις να τον παιρνει και ολο μεσα στο στομα(κλασικα τα 'τι μεγαλο που ειναι' κλπ που πλεον δυσκολα πειθουν).
Αυτη τελειωσε στο στοματικο, εγω κρατηθηκα για να γινει κατα την διαρκεια της πραξης. Οπως κι εγινε σε σταση πισωκολλητου. Κατα την διαρκεια της στασης, ψιλοτραβιοταν επειδη πονουσε αλλα ταυτοχρονα φωναζε μονιμως 'σκισε με'. Ε αυτο ηθελα να κανω, αλλα αφου πονας και τραβιεσαι πως θα γινει? Χαμόγελο
Δεν τρεχει. Μια χαρα ο πρωτος γυρος, ουτως ή αλλως δεν ηθελα και τιποτα super.

Μπανακι(σημειωση: δεν ξερω τι προβλημα υπαρχει και ολα τα ξενοδοχεια δεν εχουν κουρτινες στην ντουζιερα. Αυτο που ξερω ειναι οτι θα σκοτωθει κανεις καμια μερα με ολα τα νερα στα πλακακια και τοτε να δουμε τι θα γινει) και τσιγαρο.

Συζητηση περι ανεμων και υδατων, σχολιασμος του επιμορφωτικου προγραμματος που επαιζε η τηλεοραση και εναρξη δευτερου γυρου.
Με στοματικο παλι απο αυτην. Αρκετο φτυσιμο αυτην την φορα(νταξει δεν κολυμπησα κιολας) και εναρξη εχθροπραξιων. Πρωτα cowgirl, μετα ιεραποστολικο, μετα στο πλαι. Σε καποια φαση κουραστηκα και αραξα για να με τελειωσει με στοματικο. Αρκετη ωρα προσπαθειας σε σημειο που σε καποια φαση κουραστηκε. Οποτε επειδη το καταλαβα της ειπα απλα να κατσει στα γονατα, οπου με λιγη πιπα και ισπανικο(ενδεικνυται) η καταθεση εγινε στα βυζια της.

Βουρ για δευτερο ντουζ και γρηγορη αποχωρηση μου καθ οτι προεκυψε κατι.

Συνοπτικα, πληρωσα 100 ευρω την κοπελα για 2 ωρες, συν 20 για το δωματιο. Νομιζω οτι 120 ευρω για 2ωρο ειναι καλη τιμη.
Μονο εμφανες μειονεκτημα στις υπηρεσιες της ειναι η υπερβολη στις φωνες της. Αυτο βεβαια ειναι μειονεκτημα για μενα, -ειδικα οταν βλεπω οτι ενταξει γουσταρουμε αλλα δεν θα πεθανουμε κιολας- για αλλους μπορει ναναι θετικο.

Η Ναντια ειναι ωραια γυναικα, παρεχει καλες υπηρεσιες και αν ξερετε τι θα συναντησετε(δηλαδη μια ωριμη ωραια γυναικα αλλα οχι και καμια μουναρα) δεν θα περασετε ασχημα. Η τιμη της ειναι το μεγαλο συν.
Και αρκετα ευχαριστη την λες και κοινωνικη αν σας νοιαζει και αυτο.
Δεν ηταν super δεν ηταν και ασχημα ομως. Μια χαρα για αυτο που πληρωσα για ενα 2ωρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2012
Ευγε! Πολύ καλή κριτική! Σωστή, ενημερωτική χωρίς φρου-φρου όπου ο συγγραφεας επιθυμεί να γεμίσει το κενό της ματαιοδοξίας του.

Ο χώρος φαντάζομαι ψιλοχάλια από τα γραφόμενα σου και από άλλα που έχω διαβάσει (το 20άρικο πολύ τού είναι).

Η κοπέλα (δεν την ξέρω καθόλου) σωστή με 100 το 2ωρο. Η καλύτερη ως τιμή. Εάν ο ωφέλιμος χρόνος είναι πραγματικός, σουπερ το vfm. Ισως πρέπει να δοκιμάσω, αλλά θέλω αλλού και αυξάνει τη χρέωση της.

05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ICCAROS
Αν κλεισεις σε αυτο το ξενοδοχειο, απλα φροντισε να παρεις δωματιο που να μην ειναι απο την πλευρα της Εθνικης. Εγω δεν ηξερα. Μου ζαλισε τα αρχιδια η φασαρια απο τα αμαξια. Αυτο μονο. Για τα υπολοιπα, ουτε καλο το λες το δωματιο, ουτε κακο. Κοινο.
05 Οκτωβρίου, 2012
Καλησπερα.Τα 70 που ειναι για 1 ωρα,περιλαμβανουν και το ξενοδοχειο;
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι βεβαια. 70 μονο η τυπισσα.
17 Οκτωβρίου, 2012
Μεγάλε σε σπίτι έρχεται;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5