Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κάρμεν είναι μια ευχάριστη παρουσία, ξανθιά με γλυκό προσωπάκι. Δε τη λες γεματούλα αν και έχει λίγα κιλάκια παραπάνω τα οποία όμως δε την χαλάνε γιατί έχει σφιχτό κορμί, θα έλεγα ότι έχει καμπύλες που της δίνουν θηλυκότητα. Φωτογραφίες της άλλωστε υπάρχουν online οπότε δε χρειάζεται να περιγράψω άλλο. Ήταν πολύ ευδιάθετη ήδη από το διάδρομο. Έδωσα το απλό των 40 € με το οποίο παίρνεις ένα πολύ γρήγορο γαμήσι. Στα 60 ήταν μασάζ, ισπανικό ή γυμνό, εγώ δεν ήθελα κάτι από αυτά αλλά θα έπρεπε να υπάρχει μια επιλογή για ένα πιο χαλαρό πρόγραμμα να έχεις 10-15 λεπτά να γαμήσεις σαν άνθρωπος και όχι σαν σκύλος. Τελοσπάντων, τα είχα γράψει και στην προηγούμενη κριτική μου αυτά.
Ήρθε η Κάρμεν, έβγαλε τα εσώρουχά της ενώ μιλούσαμε και έπιασε κατευθείαν δουλειά. Στην πίπα το προσπαθεί πολύ για deepthroat, ακόμη θέλει εξάσκηση αλλά κάνει φιλότιμες προσπάθειες. Μου έφερε και το μουνάκι της κοντά για δάχτυλο. Στη συνέχεια γύρισε σε πισωκολλητό όπου άρχισε και τα καυλόλογα. Πολύ θετική αυτή η πρωτοβουλία από πλευράς της. Το αρνητικό όμως ήταν ότι έγερνε τη λεκάνη της πολύ ψηλά και δε με βόλευε. Την ξάπλωσα μπρούμητα για να είναι πιο βολικά αλλά έκλεινε το μουνί της με τα πόδια της για να είναι πιο σφιχτό. Μαζί με τα καυλόλογα έγλειφε και τα δάχτυλά μου το οποίο ήταν πολύ τσοντιάρικο και με έφτιαξε παραπάνω. Όλα αυτά είχαν σαν αποτέλεσμα να επισπεύσουν την εκσπερμάτωση οπότε τη γύρισα ιεραποστολικά για να προλάβω να την πάρω και σε αυτή τη στάση. Τα βυζιά της τα οποία είναι σε πολύ καλό μέγεθος για τα γούστα μου δημιουργούσαν μια πολύ ωραία θέα και σε συνδυασμό με την καύλα που έβγαζε η Κάρμεν με έκαναν να τελειώσω γρήγορα. Αν το σεξ γινόταν σε ένα πιο αργό τέμπο και είχα περισσότερο χρόνο να το ευχαριστηθώ θα το χαρακτήριζα πολύ καλό, τώρα απλώς ένα ευχάριστο γρήγορο ξαλάφρωμα.
Μιλήσαμε με την Κάρμεν και στην αρχή και στο τέλος, συμπαθητική κοπέλα. Μπορώ να πω ότι σε διάθεση και συμπεριφορά ήταν εφάμιλλη με κάποιες από τις top κοπέλες όπως η Σιμόνα και η Λούση. Όμως είχε ίδιες τάσεις βιασύνης με τις υπόλοιπες του μαγαζιού. Δηλαδή σε συμμετοχή/διάθεση θα της έβαζα 10 αλλά σε υπηρεσίες 6-7, για αυτό και η χαμηλή σχέση απόδοσης/τιμής γιατί όπως και να το κάνουμε 40 € για ένα 5λεπτο γαμήσι είναι πολλά, ακόμη και με μια καυλιάρικη παρουσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού