Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκινησα μια μινι βολτα σημερα και κατεληξα στο συγκεκριμενο οικημα!Ανεβαινω τη σκαλα μπαινω στο σπιτακι και αμεσως η ευγενικη υπηρεσια βγαινει!Μου λεει πως η κοπελα ειναι στο δωματιο και να περιμενω λιγακι.Αραξα να την περιμενω και πιασαμε την κουβεντα με την συμπαθεσταστη τσατσα!Λεγαμε για τη ζεστη και μαλιστα μεχρι που μου προσφερε και νερακι για να δροσιστω!Η κοπελα βγαινει απο το δωματιο και εμφανιζεται στο σαλονι.

Αδυνατη μετριο αναστηματος με μικρα βυζακια και γενικα καλο κορμακι!Δεν ειναι του γουστου μου τετοιες κοπελες μιας και προτιμω τις πιο γεματες με πιασηματα και μεγαλα βυζια!Αμεσως με πλησιασε μου ανακοινωσε το προγραμμα της και μου εδωσε ενα φιλι στο λαιμο.Με ρωτησε αν θα περασω και της λεω θα παω μια βολτα πρωτα να δω τι παιζει.

Με κρατησε απο το χερι...μου εδωσε αλλο ενα φιλι στο λαιμο και μου ειπε πως της αρεσει το αρωμα μου(ξερω οτι πολλες τα λενε ετσι αλλα εκεινη την ωρα μου αρεσε για να ειμαι ειλικρινης).Αμεσως μετα αρχισε να μου χαιδευει τα μπαλακια!Η καυλα μου ηταν μεγαλη μιας και ειχα 2 βδομαδες να κανω κατι και ετσι προχωρησα στο παρασυνθημα!

Αρχισα να της χουφτωνω το κωλαρακι και της ειπα παμε!Δινω τα λεφτα στη τσατσα και λεω στη κοπελα ελα παμε μαζι!Δεν χανουμε χρονο φερνει την καποτα και αμεσως μπαινουμε στο καθαρο και δροσερο δωματιο.Με γδυνει και την γδυνω.Αρχιζει να μου δινει καποια φιλια στο λαιμο στο αυτι και στο στηθος ενω εγω χαιδευω τα μικρα και μαλακα για την ηλικια της βυζακια.

Μετα απο λιγο περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει μια μετρια πιπα.Της ζητησ να γυρισει ετσι ωστε να μποω να τη χουφτωνω και το εκανε αμεσως.Η πιπα της γυρω στα 5-6 λεπτα και ενω εχω χουφτωνα τα βυζακια της..και επαιζα με το μουνακι της.Ηδη ειχα γινει πυραυλος και το σκεφτομουν να τελειωσω με την πιπα της...και ας ηταν μετρια.

Ξαφνικα σταματαει γυρναει και μου λεει θελω στα 4.Γυριζει αμεσως στηνεται και μου λεει ελα...εγω δεν χανω χρονο και παω πισω της.Το παιχνιδι ηταν σκληρο...εδειχνε να γουσταρει...και εγω απο τη μερια μου περνουσα υπεροχα.Το τελος ερχοταν...

Της ζητησα να γυρισουμε σε ιεραποστολικο για να βλεπω το προσωπακι της.Γυρναμε και μπαινω στο στενο μουνακι της.Μετα απο 2 λεπτα το πολυ το τελος ηρθε.Η κοπελα εκατσε ειπαμε 2-3 κουβεντες και αποχωρησε λεγοντας μου ευχαριστω και πως με περιμενει ξανα αν μου αρεσε.Επισης μου ειπε πως συνηθως δουλευει 5 με 5 και ετυχε σημερα να δουλευει πρωι.

Ντυθηκα και βγηκα στο σαλονι που ηταν και η κοπελα και η τσατσα μιας και οι συναγωνιστες αποχωρουσαν.Με ευχαριστησαν και οι 2 και την εκανα.

Μπορω να πω πως παρα το οτι η κοπελα εμφανισιακα δεν ηταν του γουστου μου περασα αρκετα καλα.Αριστη η συμπεριφορα της τσατσας που και κατα τη διαρκεια του σεξ δεν ενωχλησε καθολου.Εμεινα στο δωματια κοντα 15 λεπτα.

10 στο παρκινγκ λογω μηχανης.Αν θα ξαναπηγαινα???Ισως....

Καλη συνεχεια μπουρδελιαριδες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού