Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216369
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Καλησπερα και απο μενα. νεο μελος και εγω στο site.
πηγα χθες λοιπον στο εν λογω χωρο για πρωτη φορα.
μολις εκλεισα τα 18 και ημουν καπως ανασκουμπωμενος.
μολις ανοιξα την πορτα και μπηκα μεσ, ο τυπος στην υποδοχη μου εξηγησε ευγενεστατα τι ακριβως "παιζει" μεσα και μου εξηγησε και καποια πραγματα για τις προσφορες του αττραξ.εδωσα τα 10 ευρω χωρις πολλα πολλα και μπηκα μεσα.
εμενα μου φανηκε αρκετα σκοτεινος ο χωρος και μονο που δεν σκονταψα στα σκαλια οταν ανεβηκα στον οροφο. (μπορει απλα να εχω αυτη την εντυπωση επειδη ηταν η πρωτη μου φορα σε τετοιου ειδους χωρο Χμμμ;).
οταν μπηκα λοιπον μεσα ειδα ενα "πηγαδακι" τεσσαρων αντρων εκ των οποιων ο ενας με ειχε δει απο τον χωρο υποδοχης και προλαβε να πει στους αλλους τρεις οτι με ειδε με αποτελεσμα οταν τους χαιρετησα να πεταχτει ενας και να μου πει .

ενιωσα πολυ αβολα. δεν εχω βρεθει ποτε ξανα σε σωρο με τοσο πολλους gay,bi ... ο,τι ηταν τελος παντων(χωρις να εχω προβλημα μαζι τους).
παρολαυτα,ηταν ευγενικοι και διακριτικοι.
αφου ανεβηκα στον οροφο λοιπον,κλειστηκα σε μια καμπινα και εκει αρχισε ολο το παιχνιδι....Γλώσσα χαχα.
εχει μεγαλη ποικιλια απο ταινιες και για ολα τα γουστα. το κακο ειναι πως ο ηχος ηταν πολυ χαμηλος,σχεδον δεν ακουγοταν και η ταινεια δεν ξεκονουσε απο την αρχη αλλα απο ενα τυχαιο σημειο με σκοπο να βλεπεις μια "ταινια" διχως σεναριο.

ο χωρος πολυ καθαρος,γεγονος που δεν το περιμενα. αναπαυτικα καθισματα, καδος απορρυματων,και αυθονο σχεδον χαρτι.
επισης διθετει τρυπα gloryhole η οποια ειναι αρκετα ευρυχωρα με αποτελεσμα να βλεπεις τι συμβαινει και στην διπλανη καμπινα ορισμενες φορες.

σε γενικες γραμμες ενα μερος στο οποιο εχει καλο κοσμο αν εξαιρεσεις εναν παππου που μπηκε μεσα την ωρα που εγω εφευγα.

θα ξαναπαω οταν βρω χρονο και χρηματα και το προτεινω σε εσας. απλα εχετε υπ οψιν πως ειναι χωρος στον οποιο πατανε ελαχιστα γυναικες εως καθολου και οι περισσοτεροι ειναι αντρες gay,bi.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
tzosxa
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2012
ΓλώσσαΚαυλιάρη δεν σε τσιμπούκωσε, κανένας ?Η εσύ δεν τον έπαιξες, η να τον πήρες και λίγο?? Εκεί μέσα δεν φεύγης έτσι σκέτα! Αχ και να σε πετύχαινα!!!Εμμμμ
02 Οκτωβρίου, 2012
ippotis δεν χρειαζεται να τον παρεις η να τσιμπουκωσεις καποιον οπωσδηποτε για να βγεις απο κει μεσα σωος και αβλαβης.
αν γουσταρεις και τον παιρνεις και τον δινεις και τα παντα ολα κανεις... Γλώσσα
αν δε γουσταρεις καθεσαι,χαλαρωνεις,βλεπεις την ταινιουλα σου, τραβας και μια και πηγαινεις σπιτι ... Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2