Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά έβλεπα την Νίκη σε αυτό το σπιτάκι. βασικά δεν την έχω ξαναδείποτέ και πουθενά αυτην την ιερόδουλη. Ετών κ'απου 45, αδύνατη, μινιόν με κάπως χαλαρό σωμα , ειδικά στην κοιλιά, ξανθια με καρέ μαλλι, πρόσωπο γλυκούλι αλλα σε καμια περιπτωση ομορφο και πολυ λευκο δερμα. Βυζια φυσικά 2 άρια, κωλος σχετικα σφιχτος και αποδεκτος. Φοραγε λευκες καλτσοδετες και γαλαζια εσωρουχα.Ρωσιδα
Δεν ειναι ωραια αλλα μου θυμισε κάτι ξεχασμένες νοικοκυρες που στα 45 τους θυμηθηκαν να γινουν πουτάνες, καυλωσα σε αυτην την ιδεα και περασα...
Στο δωμάτιο είναι ομιλιτική, μιλά καλα ελληνικα και ξεκινα με το να τριβει αισθησιακα το κορμι και τα βυζια της στο σωμα μου και στο πεος μου. Ακα τσιμπουκι δεν κανει, βαζει προφυλακτικο.
Γενικα εδειχνε καπως άπειρη με το αντικειμενο παρά το γεγονος οτι δεν ειναι παιδουλα.
Η πιπα κράτησε πολυ λιγο και μολις ανηψωθηκε για τα καλα το πεος ανεβηκε μονη της απο πάνω και κουνηθηκε στην αρχη με καλο ρυθμό, αλλα μετά...πεσανε οι μπαταριες και απλα τριβοτανε...
ετσι την γυρισα στα 4 οπου καθοτανε σαν κουτσουρο και μονολογουσε χυσε το μουνι μου...
Στο δε μουνι της ειχε βαλει μισο κιλο λυπαντικο , οποτε η αισθηση ηταν χάλια...
Συπερασματικα΄ενα μιλφ αδιαφορο τοσο απο εμφάνιση όσο και απο υπηρεσιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Νίκη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού