Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πήγα στο διπλανό μπουρδελάκι (το Α) να βρώ το στανταράκι μου την μιλφάρα την Πωλίνα αλλα δυστυχώς έλειπε...
Έτσι μην έχοντας υπομονή και όρεξη για ψάξιμο, και μιας και ήθελα να ξεφορτώσω σύντομα μπήκα στο ακριβώς διπλανό (το Β) και έκατσα ο μαλέας...Money Mouth
Κοπέλα η "πατρίτσια". Μια ρουμάνα μιλφ γυρω στα 38-40 έτη, λίγο γεματούλα, με κωλάρα μάυρης γαζέλας (έιχε και αρκετή κυτταρίτιδα όμως) , κοντό μαλλί βαμμένο ξανθό, συμπαθητικο πρόσωπο και φυσικά 3 άρια βυζια πεσμένα όμως. Φορουσε ενα σεξυ δυχτιωτο εσωρουχο και έιχε στολιστει με χρυσαφικά σαν καρναβαλος. σκουλαρικια τεράστια, βραχιολια, δαχτυλιδια, κολιεδες και πάει λεγοντας...
Στο σαλονι ηταν χαμογελαστη και η τσατσά ανακοινωσε στο 20αρικο, χυσιμο στα βυζια, ακα στοματικό , πρωκτικό, φιλια και γενικα ενα πλουσιότατο πρόγραμμα!
Περασα στο δωμάτιο που βρίσκεται στο βάθος και ειναι ευρυχωρο. Καθαρά σεντονια, νυπτηρας και τηλεοράση που έπαιζε τσοντούλα. Γενικά καθαριοτητα παντου.
Μπήκε μετά απο λίγο η Πατρίτσια πολύ χαμογελαστη και με θετική ενεργεια, εβγαλε τα ρούχα της και ακούμπησε στο κρεβατι μαντιλάκια την καπότε και ενα durex gel για τον κώλο της. Αρχισε με πολυ ωραια χαδάκια και φιλια σε ολο το σώμα και μετά μου έκανε αιφνιδιαστικη επίθεση με γλωσσοφιλα που προσπαθησα να αποφύγω και κάνοντας αυτη ενα μορφασμόαμηχανίας χαμογελώντας παρατηρησα πως σχεδόν όλα της τα δόντια είναι μαυρα και σάπια!!!Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
τρώω την πρώτη φρίκη και την βάζω αμέσως να με πιπώσει για να ξεχάσω αυτή τη θλιβερή και συνάμα τρομακτική είκονα.
Καθώς λοιπον η Πατρίτσια επιδίδονταν σε ενα πολυ καλό ομολογουμενος στοματικό , εγώ αρχισα να δακτυλιάζω τις τρύπες της. Αυτές δεν ήταν τρύπες , ηταν σπηλιες. ξεχαρβαλωμένη μουνότρυπα και ακόμα πιο ξεχαρβαλωμένη κωλοβαλβίδα.
Η δευτερη φρίκη δεν αργησε να ερθει και ήταν και το τελειωτικό χτύπημα...καθως της δαχτυλιαζα και της ετριβα το μούνι και την κλειτορίδα η ο κολπος της υγράνθηκε και έβγαλε ενα παχυρευστο κολώδες άσπρο υγρόπου βρώμαγε μπαγιατικο σκουμπρι!!!
Η τραγωδία έιχε ολοκληρωθει...
Σηκωθηκα βιαστικα και αρισα να τον παιζω, δεν ηθελα με τιποτα να βαλω το πουλι μου σε αυτό το ρυπαρό μουνι...
την εχυσα στα βυζια και η τραγωδία έλαβε τελος.
Το κερασακι στην τουρτα ηταν πως οταν βγηκα απο το δωματιο την βρηκα στο σαλονάκι να εχει στα γόνατα της ενα μεγάλο ταψακι στο οποιο βρισκοτανε ενα μισο (!!!)ψημενο κοτοπουλο....Γλώσσα
αυτη στο ενα χερι κράταγε ενα μπουτακι και το ξεκοκάλιζε. Μου χαμογέλασε φανηκανε παλι τα σπαια δόντια, που αυτην την φορά ειχαν και υπολειματα ψημενου μασημενου κοτοπουλου, την αποχεραιτησα και εφυγα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.483
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2012
ωρε φιλε πριν λιγο εφαγα κ κατα λαθος διαβασα την κριτικη...παω να ξερασω ανενοχλητος/////Money MouthMoney MouthMoney Mouth
01 Οκτωβρίου, 2012
Μας έφτιαξες τη μέρα παλικάρι μου!!!!
Αναρωτιέμαι αν το κοτοπουλάκι είχε πατατούλες δίπλα ή ήτανε ξερό.......!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Οκτωβρίου, 2012
Oh Mon Dieu!
02 Οκτωβρίου, 2012
Τι έγινε ρε φίλε, μιλάμε έπαθες μεγάλη ζημία! Δεν τράβαγες καμιά μαλακία καλύτερα σπίτι σου; Που να 'μουνα εγώ που αηδιάζω και ξερνάω και εύκολα...
lsh
lsh
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4