Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823683
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο καιρο ειχα βαλει στο ματι την Μπετυ μεχρι που σημερα επιτελους το ονειρο εγινε πραγματικοτητα.Ξεκινησα πρωινος για το μαγαζι,χτυπαω το κουδουνι μου ανοιγουν αφου χαιρετησα την πολυ καλη,γλυκια κυρια Πετρα πληρωσα το αντιτιμο του προγραμματος που επελεξα και ανεβηκα στο δωματιο 3.Εκανα το ντουζακι μου και περιμενα το μωρο,μετα απο μερικα λεπτα αναμονης ανοιξε η πορτα και εμφανιστηκε η Μπετυ,κορμαραααααα απιστευτη λεμεεεεεεε....Με καταλαβε αμεσως ποιος ειμαι,αν και με εβλεπε πρωτη φορα προδοθηκα ο ιδιος σε ενα μηνυμα που της ειχα στειλει το βραδυ στο φορουμ.Αφου μιλησαμε λιγο ξεκινησε με ενα μασαζ πολυ καλο,με χαλαρωσε απιστευτα.Αφου τελειωσαμε με το μασαζ,αρχισε να τριβει τα βυζια της επανω στο καυλι μου,το οποιο αμεσως εγινε πυραυλος και να με γλειφει στο στηθος.Περιποιηση στις μπαλες με γλειψιμο,ρουφηγματα και μετα περασμα προφυλακτικου και ξεκινησε μια πιπα ονειρο,τον καταπινε ολο ενω ταυτοχρονα ειχε γυρισει σε σταση 69 μου ειχε δωσει τον δονητη της τον εβαλα στο πεντακαθαρο και μοσχομυριστο μουνακι της και τον μπαινοεβγαζα.Αφου συνεχισαμε για καμποση ωρα ετσι,την σταματησα και ηρθε η ωρα του σεξ,πρωτη σταση ανεβηκε απο πανω μου και χοροπηδουσε με μανια,ενω εγω εριχνα χαστουκια στα κωλομαγουλα της.Ξαφνικα αλλαζουμε σταση και ερχομαι εγω απο πανω της και με παροτρυνει να της σκισω το μουνακι,βαλτο ολο μεσα μωρο μου μου ελεγε.Τελευταια σταση και καλυτερη η ωρα του πρωκτικου,αφου εβαλε την απαραιτητη κρεμα,της τον εβαλα μεσα στην κωλαρα της και ξεκινησα το σφυροκοπημα,αλλοτε με γρηγορους ρυθμους αλλοτε σιγα σιγα,τα χαστουκια στα κωλωμερια πηγαιναν ασταματητα.Μετα απο μερικα λεπτα δυνατου σφυροκοπηματος στην κωλαρα της επηλθε και το τελος της συνευρεσης μας.Γενικα ηταν απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει,Μπετυ σ' ευχαριστω πολυ και ευχομαι να τα ξαναπουμε παλι.Φιλια πολλαααααααα μωρο μουυυυυυυυ......

Υ.Γ1 Αντζελα ευχαριστω και εσενα τον λογο τον ξερεις αλλωστεΧαμόγελοΧαμόγελο,αλλα πιο πολυ διοτι παραμενεις το νουμερο ΕΝΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ σε καθαριοτητα αλλα και σε ικανοποιητικες τιμες.
Υ.Γ 2 Δεσποινακι τελικα γλιτωσα το 4Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Υ.Γ 3 Μπετυ ελπιζω να μην πεις στην Δεσποινα για το δυο δυνατα σημεια που ειπες οτι σου αρεσαν...ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2012
καλή είναι η Μπέτυ συμφωνώ όχι όμως milf αλλά σίγουρα gilf...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1