Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πολυ καιρο εχω να γραψω κριτικη, αλλα αυτην την χρωσταω, μπας και σωσω κανεναν αλλον.
Η Ντανιελα ειναι μια πολυυυυ ομορφη και σεξυ κοπελα! Κοντουλα, ξανθια με λαχταριστες καμπυλες
-το τσιμπας ή δεν το τσιμπας που ελεγε μια παλια διαφημηση. Οχι με αναλογιες μοντελου, αλλα με
αναλογιες που στο κρεβατι μπορουν να σε κανουν βασιλια! Επισης, πολυ ομορφο και γλυκο προσωπακι,
καμια σχεση με τις φωτο της που κυκλοφορουν. Τουλαχιστον στο σαλονι....
Στο δωματιο ηρθε μια αλλη παντως Money Mouth
Δοκιμασα να την αγγαλιασω, κι αυτη μουτρωμενη τεντωσε το χερι της και μου εδειξε το κρεβατι,
σαν να ημουν το σκυλακι της!
Εδωσα τοπο στην οργη μια...
Ξαπλωσα και ηρθε πανω μου να μου προσφερει ισπανικο. Απλωσα κι εγω τα χερια μου να χαιδεψω, με πολυ αγαθες
προθεσεις Μεγάλο χαμόγελο το στηθος της. Προβλεποντας την κινηση μου, επιασε τα χερια μου στον αερα και τα κολλησε στο κρεβατι!
Εδωσα τοπο στην οργη δυο...αν και θα επρεπε ισως να ξεχασω τους καλους μου τροπους!
Μετα απο ισπανικο δεκα περιπου δευτερολεπτων, φορεσε σκουφακι και αρχισε μια πιπα που ηταν το μονο πανω απ΄την βαση!
Βεβαια η θεση που ειχε παρει ηταν τετοια ωστε να φτανω μονο τα ακροδαχτυλα του ενος χεριου της!
Εν πασει περιπτωσει, καταφερε εν μερει το ακατορθωτο και πηρε θεση για το κυριως θεμα.
Ουτε λογος φυσικα να ερθει πανω μου, αφου θα εφτανα το πολυ ωραιο στηθος της!
Στα τεσσερα λοιπον, με ωραια θεα, αλλα ωραια ειναι σχεδιασμενα και μερικα κομοδινα! Ειδικα της art deco!
Μετα απο κανα διλεπτο, βγηκε μονη της και με κοιτουσε σαν να μου ελεγε "ακομα?"
Δεν εδωσα πια τοπο στην οργη τρεις, και η παρασταση ελαβε τελος!

Δεν ξερω αν εχει μαθει να χυνουν με το που την βλεπουν τα καβλωμενα φαντάρια στην Αλεξανδρουπολη που εδρευει,
αλλα εγω εχω πολλα χρονια που τελειωσα τη θητεια και πολλες δεκαδες γυναικες εχουν περασει απ΄το κρεβατι μου.
Διεκδικει με αξιωσεις θεση στην πρωτη πενταδα των χειροτερων!
Συγχωρηστε με για το υφος μου, δεν ειναι αυτο συνηθως το λεξιλογιο μου. Αν εγραφα χθες θα ηταν ακομα χειροτερο.
Οι ωρες που περασαν με ηρεμησαν καπως. Αλλα το πρωι που εψαξα τα σαραντα ευρω, δεν τα βρηκα στην τσεπη μου!

Κριμα και για το μαγαζι, που εχει φιλοξενησει στο παρελθον αστερια, κι εγω ειχα μαθει καθε καμπυλη στο jaccuzi του
με πολυ ακριβοτερα προγραμματα που δεν τα εκλαψα ουτε στιγμη!

Τυχαινει να ξερω οτι εχει λογαριασμο εδω, κι ελπιζω να διαβασει την κριτικη. Ισως καταλαβει καποια
πραγματα. Μεχρι τοτε...μακρια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού