Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367514
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινές "σηκωμαρες"Κουλ καί για το πότε βρέθηκα να τρέχω με 150km στην εθνικη οδό ούτε κ γω ο ίδιος το κατάλαβα. Προορισμός το πορνοχωριο κ συγκεκριμένα ο όμιλος της Κασσάνδρας. Ήθελα να δοκιμάσω την Αννίτα, αλλά αντί αυτής, οταν ανέβηκα τα σκαλιά για να βρεθώ στο πάνω στουντιο η ευγενέστατη υπηρεσια(Όλγα), μου παρουσίασε τη Ρένα. Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο κοριτσι, μελαχροινο, γυρω στα 22, δηλώνει Ελληνιδα(έχω κάποιες δεύτερες σκέψεις), με ωραίο προσωπο κ καφέ ματια. Αδύνατο κ γυμνασμένο σώμα, με επίπεδη κοιλιά, ωραία πόδια κ δαχτυλακια βαμμένα κόκκινα. Στήθος 2αρι κ το κωλαρακι της όμορφο, στρογγυλό κ όρθιο. Στο σαλοναρισμα της είχε πολύ θετική ενέργεια, ευγενική κ χαμογελαστή. Μετά το σχετικό ψηστηρι από την υπηρεσια(αστέρι στο δωμάτιο, δε θα το μετανιώσεις κλπ) αποφασίζω να δώσω το πορνοπαραβολο για απλό πρόγραμμα. Μπαίνω στο δωμάτιο, κανω ντουσακι κ πριν προλάβω να σκουπιστω έρχεται κ το κοριτσι. Αφού τα παμε για λίγο, αρχίσαμε την εξερεύνηση των σωμάτων μας. Είχα την ευκαιρία να την παρατηρησω από κοντά κ διαπίστωσα ποσο όμορφη είναι. Αρχίσαμε με γλυψιματα,φιλία στους λαιμούς μας, στα αυτιά μας, της έβγαλα τα εσώρουχα της και μου αποκαλύφθηκε το μικρό 2αρι στήθος της με κάτι υπέροχες ρώγες για φάγωμα, στητες κ αγερωχες.Γλώσσα φυλακισα το στήθος της στις παλάμες μου και αρχισα να παίζω με τις ρώγες της, να τις γλυφω. Εκείνη αναστέναζε διακριτικά κ αληθοφανως κ μου λέγε διαφορα ερωτολογα(!!!). Περιποιθηκα κ τα πατουσακια της τα οποία ήταν πολύ ομορφα κ περιποιημένα,πεντακάθαρα κ τα νυχακια της συμμετρικά καλοσχηματισμενα κ κόκκινα. Μου ζήτησε βοήθεια για να περάσει το προφυλακτικό στο ήδη ερεθισμενο μόριο μου(πρώτη μερα στη δουλεια βλέπετε) και επιδόθηκε σε μια ικανοποιητική στοματική περιποίηση η οποία σαφώς κ επιδέχεται βελτίωσης αλλά αυτό θα ρθεί με το χρόνο. Το θέμα είναι οτι επαιζε αρκετά με τη γλώσσα της με το κεφαλάκι του πέους μου, τον έπαιρνε όλο και αρκετά κοπανηματα στη γλώσσα της. Αφού περιποιηθηκα κ γω λίγο το φρεσκοξυρισμενο αιδοίο της με τα πολύ παχιά χειλάκια κ την κλειτορίδα με προέτρεψε να μπω μέσα της. Πρώτη στάση ιεραποστολικά όπου ΔΕΝ εβαλε καθόλου κρέμα κ περιμέναμε κ οι δυο να ανοιξει σιγά σιγά κ να υγρανθει σταδιακά. Ήταν καταπληκτική η αντίδραση της καθώς με είχε αγκαλιάσει, κ όπως ήμουν γερμενος πάνω της συνέχιζε να μου ψιθυρίζει διαφορα που με φτιάχνανε ακομα παραπάνω. Συνεχίσαμε στον ιδιο ρυθμό με αργές εισόδους, πνιχτους αναστεναγμούς κ πότε γω κ πότε κείνη να δαγκωνομαστε σε λαιμούς κ αυτιά. Για φιλί στο στομα απέφυγε διακριτικα. Οταν πια είχε υγρανθει φουλ της έφερα τα πόδια της λυγισμένα πίσω στο κεφάλι της κ δυναμωσα την ενταση. Έδειχνε να αντέχει, πολύ ευλύγιστη δεν παραπονέθηκε καθόλου. Εγώ έβλεπα τσ πατουσακια της, τα εγλυφα κ παράλληλα είχα στα χέρια μου τα βυζακια της. Επόμενη στάση cowgirl όπου αρχικά απέφυγε την πλήρη διειδυση αλλά μετά από λίγο μπόρεσε κ χοροπηδαγε πάνω μου με ενταση κ δυνατές διεισδύσεις. Γύρισμα στα 4, με θέα το όμορφο της κωλαρακι κ συνεχίσαμε σε αυξημένο ρυθμό με δικό μου κρεσέντο κ κείνη κοιτώντας το καθρέφτη να μου λέει πολύ παθαρικα λόγια. Είχε φερει κ τις πατούσες της κατω από τα μπαλάκια μου κ η τριβη αυξανε την ευχαρίστηση μου κ την ηδονή. Ξανά για λίγο ιεραποστολικό με τους αγκώνες μου περασμένους πίσω απο τις γαμπες της ωστε τα πόδια της να ναι στο ύψος του κεφαλιού της κ γω να χω πρόσβαση γερμενος στο στήθος της κ στο λαιμό της. Και σε αυτή τη στάση μετά απο λίγο με βρήκε το τέλος βαριανασαινοντας.
Συμπερασματικά η Ρένα προτείνεται ΜΟΝΟ για τους λάτρεις του gfe, πρέπει να μάθει κ να βελτιώσει κάποια πραγματα(στοματικό, περιποίηση γυρω περιοχης) αλλά με την ευγένεια κ υπομονή που δείχνει νομίζω ότι το μελλον της ανήκει κ μπορεί να γίνει το νέο αστέρι του ομίλου. Η υπηρεσία δε μας ενόχλησε κ η κοπέλα δε δυσανασχέτησε σε τίποτα.
Αυτά απο μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρένα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2012
πως γινεται να σε απεφυγε για φιλη σεξυ μου φιλε Γλώσσα αφου με ολες το εχεις κανει..

μηπως αυτην την φορα ειχες φαει βρωμικο Κουλ
S
stam_90
26 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καινούρια είναι θα τη στρώσω....Κουλ
26 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;Χμμμ; Λαγέ συμορφώσσσσσσου , γιατί ούτε τήν βάση δέν θά πάρης Θυμός

Υ.Γ. 1) Γαμιά τού δειλινού !!

Υ.Γ. 2) Τζίμπα τό καρρρρρρότο !!

Υ.Γ. 3) Τώρα τσίμπησες ?? πρόσεξε όμως τό ναρκοπέδιο !!
26 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παντρον κοψε τα σπαμαρισματα γιατί κάνουν κακκο στη στύση...Κουλ
27 Σεπτεμβρίου, 2012
την ειδα σημερα το απογευμα και μου αρεσε... επρεπε να ερθω μαζι σου προχθες να στη φαω! Σπασίκλας

θα περιμενω να τη στρωσεις και μετα θα περασω... Κουλ

ρε συ 8 αυτη η κοπελα και 9... καποιες αλλες στην εμφανιση; Χμμμ; εμενα παντως μου φανηκε πολυ ομορφη...Εμμμμ

υγ: ειναι τοσο σημαντικο που δεν εβαλε κρεμα; νομιζα οτι στα στουντιο δε βαζουνε κρεμα, κοιτα να δεις τι μαθαινει κανεις... Εμμμμ

O
Orestis_Kou
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Με 150km στην εθνική οδό ? απο που ερχόσουν ρε μπαγάσα ? πραγματικός λαγός δηλαδή !
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε συ νομίζω ότι δεν είδες τη ρένα αλλά την εύα...κατέβηκα πριν κανά 2ωρο και δούλευε η εύα, καινούριο μωρό αχρησιμοποιήτο όπως μου πε η κα λίτσα...η ρένα αύριο θα δουλεύει...πλάκα μου κάνεις με την κρέμα ε? έλκα που δεν σου χει συμβεί...Κουλ
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Δηλαδή κατά κάποιο τρόπο της πήρες την ...παρθενιά μεγάλε ! πάντως το γεγονός ότι δεν είχε βάλει κρέμα είναι όντως στα - γιατί άσχετα άν αυτή τη φορά πήγε πρίμα μόνο σίγουρο δεν είναι , κάθε άλλο μάλλον ! ότι θα υγρανθεί φυσιολογικά ό κόλπος καί δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την τριβή τόσο για σένα όσο καί για αυτή αλλά όπως είπες θα στρώσει σιγά σιγά , όσο για την βοήθεια που σου ζήτησε να βάλει το προφυλακτικό θα έλεγα ότι ίσως δείχνει καί μια εμπιστοσύνη στον πελάτη ! ααα καί κάτι τελευταίο :
" Ελληνίδα " καί αυτή ? μήπως καί αυτή " Μανιάτισσα " σαν την Ίνα ?
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα υποννοούμενα να λείπουνΓλώσσα. έχει λόγο η κοπέλα να πει ψέμματα για την καταγωγή της? έχει συμβεί πότε στο παρελθόν αυτό το πράγμα?Γλώσσα Ας μην είμεθα καχύποπτοι....Κουλ
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9