Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με επηρεασε ο συναγωνιστης απο κατω για την ποδολαγνεια που ειπε και ειπα να δοκιμασω αλλα τι το θελα.. πεταμενο μεροκαματο

Εφτασα στην περιοχη και πηγα κατευθειαν λεωνιδου για την τζεσικα. Ανεβηκα στον πανω οροφο του συγκεκριμενου σπιτιου( πολλα σκαλια ρε παιδι μ ου) και εφτασα . Μπηκα μεσα, ο τσατσος κιχ στην κουζινα, ηρθαν και αλλοι ελληνες, γκουχ θα θελατε Μεγάλο χαμόγελο
και η τζεσικα εκανε το σαλοναρισμα της , ψυχρη φατσα, ομορφη ομως, ωραιο σωμα και ποδια που αυτο ηθελα .Μισοκωλη να πω την αληθεια, δεν ειχε τουρλοτο κωλαρακι αλλα δεν με χαλασε για αλλα θα ηθελα να την δοκιμαζα.Εδωσα τα ψιλα στον τσατσο.Μια παρενθεση για αυτον.

Πως ειναι ετσι ρε παιδια? Δεν εχω δει ποτε πουστη στην ζωη μου με μουσι ισα με ενα λουκανικο φρανκφουρτης ενα δερματινο θελει μια μηχανη και κατευθειαν στα μεταλαδικα.

Τεσπα, με εβαλε στο δωματιο οπου βρωμαγε αρκετα,το κρεβατι χαλια, μπετον ηταν απο κατω, καθαριοτητα χαλια.
Δεν αργησε η κοπελια η οποια οταν μπηκε μεσα με το ζορι ειπε ενα hi, και πολυ τυπικο εμενα δεν με ενδιεφερε καθολου αυτο, αυτο που ηθελα να γινει ομως δυσκολο διοτη φορουσε κατι πεδιλα πολυ περιεργα και γενικα ηταν δυσκολο να τα βγαλει τελοσπαντων, χωρις πολλα πολλα ξεκιναει ενα μετριο τσιμπουκι σε πεσμενο πουτσο χωρις καν να κανει καποιο προκαταρκτικο ηθελα 2-3 λεπτα να μου κανει κουκου οποτε αυτη αρχησε να κανει γκριματσες. Της ζητησα εγω να ανεβει πρωτα οποτε εγω δεν ειχα καποιο προβλημα.Αλλα τι να το κανω, 70-80 της εκατο στυση εγω δεν αισθανθηκα να γαμω μουνι, σε μια φαση φοβηθηκα μην εξαφανιστηκε το πουλι μου,παιζει να χει γαμηθει απ τα 14 και πριν.Αρκετη ωρα στην συγκεκριμενη σταση οπου σιγα σιγα αρχησα να αποκτω της αισθησεις του πεους μου ,οχι οτι το μουνι της εγεινε ξαφνικα στενο απλα εγω απεκτησα μεγαλυτερη στυση.

Ο λουκανικος αρχησε να βαραει πορτες στο 6λεπτο παρακαλω και εγω ειχα απο την αρχη ξενερωσει ε δεν μπορουσα ρε αδερφε να γαμησω αλλο, η αλλη ξυνομουρα μου θυμησε ελλεινιδα τυπου κλαμπ W και ο αλλος να βαραει πορτες. Το θεμα ηταν οτι ακομα ειχα στυση, για λυτρωση της ζητησα να παιξω με τα ποδια της.
Πηρε ενα στραβο υφος και ειπε < no> αληθεια ο τυπος απο κατω πως τα καταφερε και σε μενα ειπε οχι? Ισως αισθανθηκε αβολα μηπως τα ποδια της δεν ηταν καθαρα .Με τα χιλια ζορια εβγαλε το ενα,αλλα δεν πλησιαζε προσωπο με τιποτα, ειχε κοκκινησει απο τα νευρα της, τι στο διαολο επαθε δεν ξερω , ε τωρα εγω να αρχησω να παιζω με ποδια και δαχτυλα και αυτη να ειναι ετμη να με βρισει και ριξει μπουνια? Δεν ξερω παιδια. Της τα απομακρυνα και της ειπα οκ, δεν σε βαζω σε δυσκολη θεση, και γυρναει και μου λεει σορρυ, το σωσε λιγο,αλλα οκ. Τελειωσα με μαλακια οπως παντα, αφου μαρεσει τι προβλημα εχετε Σπασίκλας
Ενα τσαο ειπε και το μπουλο.
Ειμαι σιγουρος και οποιος εχει καιρο στον χωρο αυτο οτι δεν της αρεσει η δουλεια που κανει δεν υπαρχει περιπτωση ρε δικε μου, και ο μπραντ πιτ να παει για πελατης αυτη μουτρα θα εχει, καλα ενταξει οχι οτι εμεις δεν ημεθα ομορφοπαιδα Κουλ
αλλα.. χεστο. Αστην αυτην...
Ο λουκανικος τωρα που κολαει? Μολις βγαινει η κοπελα μπουκαρει μεσα, εγω με το μποξερακι μολις το βαλα και μου κανει:
-γιατι αργεις τοσο πολυ? δεν βλεπεις οτι εχω πελατες στο σαλονι
αιντε αιντε γρηγορα ( με αδερφιστικο υφος)
Δεν προλαβα καν να απαντησω και βγαινει εξω, αλλα τι να του πω σιγα μην ασχοληθω εγω με δαυτον.
Για το πουτσο εμπειρια δεν μπορω να κατηγορησω πληρως την κοπελα αλλα απο την στιγμη που εισαι επαγγελματιας να φροντισεις να εισαι εχεμυθη. Για τον τελειωμενο τι αλλο να πω? Ποιος ξερει ποσο καιρο εχει να φαει πουτσο και εκανε σαν υστερικια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Ρε μπρο 1)μια χαρά γκομενάκια έχει το WΣπασίκλας 2)έπρεπε να ριχνες μετά ένα μανίκι στον πουστροτσατσο 3)τσάμπα γράφω για καλή ποδολαγνεια τόσες κριτικές?Θυμός πάντως έχουν πλάκα τα σκηνικά που αντιμετωπίζεις κάθε φοραΧαμόγελο
24 Σεπτεμβρίου, 2012
O αλλος πέρασε καλά γιατί μπορει!!Γλώσσα Να δεις και εσύ πως ειναι οταν κάποιοι περνάνε καλά με κάποια και εσύ οχι!
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Στο 99% των λεγομένων του ο stam_90 έχει δίκιο.

Στο ότι έδωσε σημασία έχει άδικο... Εγώ όταν μπήκα της είπα κατευθείαν foot fetish και πήρα την πατούσα στο στόμα. Ότι ξύνιζε, μπορεί να ξύνιζε αλλά μιας και ήταν τόσο ψυχρή δεν κάθισα να ασχοληθώ αν ήταν για λόγους ποδολαγνείας ή όχι.

Η πατουσάρα πάντων ήταν καλή, δεν μπορείς να πεις... Ίσως θεώρησε ότι αργείς και τα πήρε στο κρανίο σαν ηλίθια που είναι....!

Είναι αντικείμενα ρεεεεε και έτσι πρέπει να τις βλέπουμε! Κρέας που μας ερεθίζει, όπως μας βλέπουν σαν ευρω που περπατάνε και γαμάνε, και έχουν και σαν στόχο να μας κοροιδέψουν και να μας ξεπετάξουν.

Χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο αλλά έχω φάει πολλάαααααα ευρώ χαμένα έχοντας ανθρωπιστική και συμπεριφορά "γκόμενας"
25 Σεπτεμβρίου, 2012
Σωστος ο Ray πολυ καλα τα λεει ετσι πρεπει να τις βλεπουμε τελικα, αλλα βλεπεις ωρες ωρες μας πιανει αυτο το συμπαθιαρικο μας και ετσι πολλες φορες την παταμε Θυμός
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4