Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ελισα επεστρεψε στην Σαλονικα ξανα, σαφως αλαγμενη εμφανησιακα, αδυνατησε εγινε τοπ μουναρα, το κωλαρακι της στενεψε και ειναι οπτικα για οσκαρ, δεν μπορεσα να αντισταθω και μπηκα μεσα, ελαχιστα προκαταρτικα στα ορθια, μονο απο μερους μου, μηδεν ανταποκριση απο την δικια της πλευρα, παγερη θα ελεγα αμετοχη στεκοταν και με κοιταζε, φορουσε και τα 20ποντα τακουνια και ηταν στον θεο.!! ...το γλυψιμο των βυζων συνεχιστικε στο κρεβατι, προκαταρτικα στο κρεβατι μηδεν, πιπα μετρια αλλα με διαρκεια, λογος για καραμελωμα ουδεις, πεταξε την ασπρη μουναρα της στο οπτικο πεδιο αλλα και αφης μου, δεχτηκε απλο δαχτυλιασμα χωρις παραπονο, αλλα κλεινωντας τα ποδια σε μια φαση ηταν σαν να ελεγε με τροπο...φτανει. Εναρξη ιεραποστολικα, τα μαλια της απλωθηκαν στο μαξιλαρι, εικονα μαγικη με αυτο το γλυκο προσωπακι να με κοιτα, αλλα να μην χαμογελα και να μην βγαζει ουτε ενα αχ, ουτε ενα βαχ, επιδερμιδα τελεια, ποδαρακια τελεια αν και ελαφρως τσιμπουσαν, αλαξαμε με αυτη να με καβαλαει απο επανω, δεν το δουλευε σωστα το κορμι της, ανελαβα εγω απο κατω και ζουλωντας τις θεσπεσιες σιλικονατες βυζαρες καυλωσα και την εχυσα ετσι απλα, ξαπλωσαμε λιγακι στο κρεβατι και καληνυχτηστηκαμε...
Μετρια και κατω η Ελισα, κομοδινο θα ελεγα, δεν εκανε τιποτα για να τιμισει τα λεφτα της...μονο εμφανηση μετραει που ανταξια της, ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενα χεριου...κριμα το κορμι.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελίσα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού