Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150886
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στο Βουλ68 έχω πάει καποιες φορές με άλλες γυναίκες. Σημερα προέκυψαν βολικές συνθήκες στη ζωή μου, και γνώρισα τη Μάγδα. Από Ρουμανία όπως μού δήλωσε. ~1,60-1,65μ. Μαυρα κατσαρά μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Σκούρα επιδερμίδα. Πρόσωπο συνηθισμένο. Στηθος πλούσιο και φυσικό, ρόγες μεγάλες σκούρες. Καμπύλες και κάποια παχάκια (π.χ. στην κοιλιά), δεν είναι μοντελέ, οπίσθια όχι λατινικα. Όσον αφορά την πληθωρικότητα της εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όμως τα μελαχρινά χαρακτηριστικά με το κατσαρό μαλλί δεν με ελκύουν εμφανισιακά. Θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερη εάν είχε ίσια και κοντύτερα μαλλιά ίσως και με ζελέ φτιαγμένα (να υποθέσω ότι είναι ίσια από φυσικού τους?)

Σαλονάρισμα. Απλό πρόγραμμα (50). Δωμάτιο με όλο τον κλασικό απαραίτητο εξοπλισμό (λείπουν οι 2 πόρτες στη ντουζιέρα!!). Χωρίς πολυτέλειες. Ντουζ. Και έρχεται η κοπέλα. Σβήνει το φως (ελάχιστες το αφήνουν αναμμένο). Βγάζει σουτιέν και στρινγκ. Αρχή με χαδια. Στο 1,5 χάδι ο μήτσος ήταν ετοιμος και τη χαιρετησε με τον ιδιαίτερο του τρόπο (καταλαβαίνουν όσες τον ξέρουν). Συνεχίσαμε το χαμούρεμα, είχα κολλημένα στόμα και χέρια στις ρόγες-στηθη της. Με πρωτοβουλία και χειρισμό της έκανε παρέα και ο μητσος στο στόμα-χέρια μου να μην ζηλεύει: τον χτυπούσε στα στηθη-ρόγες της. Λάστιχο και ισπανικό (έτσι το ήθελε, εγώ θα το προτιμούσα με λάδι και ακαποτο). Δεν πειράζει όμως: πρώτα εκείνη από πάνω, και μετά από κάτω, οπότε κάναμε ταυτόχρονα ισπανογαλλικό, κανονικός ευρωμεσογειακός νότος δηλ., mouth/face fucking με εκείνη ξαπλωμενη ανασκελα και εγώ από πάνω της. Επικεντρώθηκα ξανα σε στηθος ρόγες με χέρια και στόμα. Μπροστινή κάτω ανατομία αρκετά καλή εμφανισιακά. Αφού χόρτασα από τα προκαταρκτικά για αρκετή ώρα, βάλαμε μπρος με ιεραποστολικό: στενή στο ξεκίνημα!! Πολλά χτυπήματα, βαθειά-δυνατά-γρήγορα-αργά κτλ. σε παραλλαγές (πόδια της ψηλά, γύρω μου αγκαλιαστά, κοντραριστά,..). Με ρώτησε για πισωκολλητό, είπα όχι. Συνέχεια με εκείνη από πάνω επίσης με 2-3 παραλλαγές από πλευράς της και δυνατά χτυπήματα. Χτυπούσα και εγώ από κάτω. Δοκιμάσαμε και με εκείνη ξαπλωτή πάνω μου σε 1-2 παραλλαγές. Με ξαναρώτησε για πισωκολλητό, αρνήθηκα πάλι, μιά που δεν με ξετρελλαίνει. Πάλι μπόλικο ιεραποστολικό και τέλος. Μάγδα σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά. Η Μάγδα πήγε να πει στην αρχή του αγωνα τα διάφορα συνηθισμένα υποτίθεται καυλιάρικα λόγια που κυκλοφοράνε στο αγορασμένο σεξ, είδε που δεν τσιμπαγα και καλά έκανε και τάκοψε. Έβγαζε κάθε τόσο φωνούλες πιο φυσιολογικές για την περίσταση. Μερικές φορές ξέφευγαν από το συνηθισμένο (όταν αγρίευα το παιγνίδι εγώ), δεν είναι κακό αυτό. Ελάχιστο social time πριν αποχωρήσει. Ντουζ και αποχώρηση από πλευράς μου. Ευγενική η υπηρεσία στην υποδοχή και τον χαιρετισμό φεύγοντας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάγδα
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2012
γιατί λύσσαξε για πισωκολλητο δε τη ρώτησες?Χμμμ;
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Τελικα πρεπει να εισαι ΠΟΛΥ καλος ανθρωπος. Αφου πηρε και η Μαγδα 9αρια και η Βικτωρια θετικη κριτικη(στο Β68 οχι η αλλη στη Γερμανοαλυσιδα). Μηπως πας για .....Αγιος;
Καλη βδομαδα αρχηγεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι!

Βασικά δεν με απασχολεί είτε είχε τους δικούς της λόγους, είτε το έκανε σαν standard procedure της δουλειάς.
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φίλε Τοννίνο καλή βδομάδα και σε σενα!

Με τη Βικτώρια καλά περασα. Εάν θα ξαναπάω? ναι! Εάν θα περνώ καλά? δεν ξέρω!, το ελπίζω και για τους δυο μας, να μην ξεφουσκώσει. Εάν θέλω pse δεν θα πάω. Το σεξ είναι εκ των πραγματων ψυχοσωματική διαδικασία σε όλους τους ανθρώπους, κι ας είναι με αγοραπωλησία.

Η Μάγδα δεν είναι ο τύπος μου οπότε νομίζω έχει εξανλτηθεί με την 1η. Τωρα ...εάν αναπτυσσόταν χημεία μεταξύ μας ... αυτό δεν θα το μάθουμε ποτέ. Όμως φίλε αυτά τα περί χημείας μεταξύ πελάτη-ιερόδουλης πρέπει να τα προσεγγίζουμε με πολύ ειδικό τρόπο (το λέω συμπυκωμένα για πολλοστή φορά και ο νοών νοήτω). Κατά βάση δεν πιστεύω ότι υπάρχει χημεία εκτός ελάχιστων περιπτώσεων.

Τοχω ξαναγράψει: οι βαθμοί ένας αριθμός είναι και εγώ δεν τους πολυπαιρνω σοβαρά (κανενός). Άντε να εβαζα 8 επειδή πες ότι ίσως να διέγνωσα κάποια στιγμιαία διστακτικότητα. Τρίχες!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4