Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη βραδινη στο μαγαζι οπου δουλευε η αιμιλια απο χανια οπως μου ειπε και με υποδεχτηκε μονη της και ξωβυζη στην εισοδο....
-εμφανιση κοπελας :κοντουλα,κανονικο και δεμενο σωματακι,βυζαρες υπερμεγεθεις με ωραιοτατη σφιχτη υφη και πεταχτες ρωγιτσες,πουτσομεζες καλος
-μονο απλο προγραμμα κανει με προκαταρκτικα
-τιμες 30 απλο
-ο χωρος πολυ καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια πεντακαθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ δεν υπαρχει,δεν ετριζαν τα κρεβατια, καλη θερμοκρασια
-πληρωσα 30 ευρω για προγραμμα απλο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- τσατσα δεν υπηρχε ή δεν εμφανιστηλε οποτε η ιδια η αιμιλια μου εξηγησε επαρκως και ευγενικα το προγραμμα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε καλο βαθμο
-αριστα και ακρως καυλωτικα τα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα ,πιπα αριστη με καραμελωμα και στις μπαλες και λιγο σκληρη,γρηγορη και εντονη οπως μ αρεσει
-η κοπελα ειχε καλη συμμετοχη κυριως στο λεκτικο κομματι
-γλωσσοφιλα δεν κανει αλλα δεχτηκε δαχτυλο μεσα στο μουνακι καθως και φιλακια στον λαιμο
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι σε αριστα επιπεδα
- πιπα πολυ καλη οπως ειπα,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα γλειφει και μπαλακια
-καναμε σεξ σε ολες τις στασεις,ανεβηκε και απο πανω και στα τεσσερα και ιεραποστολικα χωρις να βαρυγκομαει στην αλλαγη στασεων καθολου
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι κυριως λογω της περιποιητικης συμπεριφορας,της γλυκητητας που βγαζει στα ορια του gfe και των βυζιων της που δεν χορταινονται

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού