Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488370
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
μαγκες δεν ξερω τι εχουν παθει τωρα τελευταια και πως την εχουν δει οι κοπελες και γενικα τα μαγαζια αλλα ειναι η δευτερη φολα που τρωω σε πολυ κοντινο διαστημα.
αλλα δεν φταει κανεις αλλος εμεις φταιμε που πηγαινουμε σαν τα γιδια στα ιδια...
το κακο ειναι και ειμαι σιγουρος οτι πολλοι τρωνε φολες αλλα δεν γραφουνε τιποτα λες και θα παρεξηγηθουνε με το καταστημα...

τελος παντων, κοπελα η κατερινα. μελαχροινο, γλυκο προσωπακι, με βυζαρες, αλλά μην περιμενετε να δειτε την κοπελα των φωτο με το μοντελε σωμα κτλ, εχει βαλει κιλα και πλεον εχει πιασιματα.λιγα ακομα κιλα να βαλει και θα θεωρειται νταρντανα, απλα την σωζει το υψος τωρα.

στα διαταυτα τωρα μετα απο προλογο της τσατσας τον κλασσικο και το σαλοναρισμα της , το κοζαρα εγω αυτο το υφακι της το καπως αλλα λεω αντε(μαλακια μου) και περασα στο δωματιο και εχω να δηλωσω το εξης:

φτανει πια με αυτο το fake pse. μα καραfake ομως. δεν ειμαστε τιποτε πιτσιρικαδες να ψαρωσουμε απο αυτα. αφου δεν το εχεις.
η διαφορα του κανονικου pse με το fake ειναι οτι η κοπελα πρεπει να το νιωθει πραγματικα αυτο που κανει, να δειχνει οτι θελει να φαει π..τσο,οτι ειναι γεννημενη για αυτο,ειναι νυμφομανης κτλ...δηλαδη θα πρεπει να ξερει να σε καβλωσει ωραια στην αρχη με αισθησιακα αργα προκαταρκτικα, αργά γλυψιματα παντού και μετα να αρχισουν τα δυνατα στησιματα,τα σφυροκοπηματα και να την ακους να καβλωνει(εστω να το αληθοφανες, αλλα σωστα).

μαθατε ολες δυο ατακες και κατι ψευτικα κουνηματα και "μμμ" και "ααχ" σαν γελαδια και νομιζετε οτι ειστε pse.
για συμμαζευτειτε λεω γω.

μολις καταλαβα λοιπον οτι επεσα παλι σε τετοια περιπτωση απλα εβαλα τον αυτοματο πιλοτο και συγκεντρωθηκα για να χυσω αφου προηγουμενως ακουγα την καθε μαλακια που μου ελεγε. ξεκινησε με καλη πιπα-συνεχεια με πισωκολλητο-αλλαγη σε ιεραποστολικο (οπου εκανε χρηση χεριου για να μην εισερχεται εντελως)Θυμός (ωραίο pse, εδώ γελάνε) και μετα ξανα πιπα μετα απο δικια μου προτροπη για να τελειωσω επιτελους.
ειπαμε αν ειναι να γ@μαμε και να χαλαει η διαθεση μας...καλυτερα να το κανουμε και χωρις να πετάμε 50αρικα.

anyway γενικα η κοπελα ειναι fake,την εχει δει καπως περιεργα και για να τελειωνουμε απο μενα τελος αυτη η αλυσιδα.
αν δεν χαμηλωσουν λιγο την μπαλα, εγω δεν ξαναπαταω. και εχω αφησει και ενα τσουβαλι ευρω στη συγκεκριμενη (δειτε τις κριτικες μου)

αντε να δουμε...
παμε γι΄αλλα... ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2012
Δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζετε και πάτε σε αυτά τα μαγαζιά της συγκεκριμένης αλυσίδας, αφου βλέπετε ότι 9 στις 10 είναι φόλες, και εκτός αυτού έχουνε και θέμα με τον χρόνο, ρίξτε τους μαύρο για να μάθουνε.
Και η προηγούμενη κριτική τα ίδια σκατά, ΕΛΕΟΣ πια εγώ που τα διαβάζω λυπάμαι τα 50άρικα που πετάξατε
22 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι εγω μαζι σου βρε ανδριανε για την Τριγγετοαλυσιδα...το 90% των Τριγγετοκοριτσων ειναι παντελως ασχετες με το αντικειμενο,παστωνουν το μουνι τους με λιτρα κρεμας για να μην εχεις αισθηση,ειναι ξεπετες,φολες κλπ κλπ!
Αλλα δεν ειναι για να τις περνει η μπαλα ολες!
Η Κατερινα οπως κι αλλες 2-3(Αντζυ,Αφροδιτη,Ρομινα) ξεχωριζουν...
Ειδικα οταν μιλαμε για την Κατερινα κι επειδη την ξερω πολυ καλα κανει ενα απο τα καλυτερα κρεβατια της Αθηνας(βλ.deepthroat του σκασμου,γλυψαρχιδια,κορυφαια στησιματα σε ολες τις στασεις και ιδρωνει την φανελα οσο λιγες)!
Υ.Γ Μακαρι να υπηρχαν καμια 10αρια πουτανες που εχουν το σερβις της Κατερινας...
Εγω προσωπικα αλλες 4-5 εχω βρει που παιζουν μπαλα στα ιδια επιπεδα(Πενυ,Μαρκελα,Τζοβανα,Τζουλια,Αννετα μου ερχονται ετσι προχειρα)!
Αν εσυ εχεις βρει καποιες αλλες εννοειται πως ειναι ευπροσδεκτες..
22 Σεπτεμβρίου, 2012
piatsa δεν θα διαφωνησω μαζι σου για την Κατερινα γιατι αλλωστε ολοι ξερουμε οτι η χημεια μεταξυ πελατη και κοπελας διαφερει σε καθε εναν απο εμας. αλλωστε το γραφω ισως να την πετυχα σε περιεργη φαση. αλλα εμενα μου εβγαλε κατι πολυ fake δεν το βρηκα αληθινο και με ξενερωσε. πραγματικα δεν ενιωσα τιποτα με την συγκεκριμενη. οσο για αυτες που ξεχωριζουν συμφωνω για Αντζυ,Αφροδιτη,Τζουλια και καποιες αλλες που δυστυχως δεν τις βρισκεις πλεον.
22 Σεπτεμβρίου, 2012
ανδριανε εχεις δίκιο, ποια κατερινα, αυτή είναι ανύπαρκτη, δεν υπάρχει. τα pse τα γνωστά ξέρουμε ποια είναι και που θα τα βρούμε, ούτως ή άλλως έχουν απομείνει πολύ λίγα.

μη βάζεται νερό στο κρασί σας και μην επηρεάζεστε απο ανθρώπους που εξυπηρετουν συμφέροντα. το νου σας υπάρχει πολύ ψέμα...
23 Σεπτεμβρίου, 2012
Παιχτη μου, αν μετρησω μονο τις κριτικες σου, πρεπει να εισαι μεσα στους 3 ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΥΕΡΓΕΤΕΣ της Γερμανοαλυσιδας.
Αν λοιπον εσυ τρως φολα, φαντασου τι γινεται με τους υπολοιπους.
Πηρανε μεταγραφη και την Αφροδιταρα, ελπιζω να μη μου τη χαλασουν....
Παντως θα συμφωνησω οτι το γταιξιμο ειναι δικο μας 100%. Ας διαβαζουμε και λιγο τις κριτικες. Οσο και προμο να υπαρχει, ξεχωριζεις ποιες προσφερουν καλες υπηρεσιες και ποιες οχι.

Υ.Γ: Παντως αν ψαχνεις PSE service, Λιντα αγορι μου, the real thing, οχι μουφες...
23 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ΠΙΑΤΣΑ παιζει ρολο και σε ποια ομαδα ειναι ο παικτης. Η Κατερινα στην αλυσιδα ειναι διαφορετικη απ΄οτι ισως θυμασαι οταν ηταν αλλου. Δεν ειναι το ιδιο ο Μεσι οταν παιζει στη Μπαρτσα με το να επαιζε στον Ατρομητο.
Επισης το service που ενδεχομενως παιρνεις ΕΣΥ απο την Κατερινα, σιγουρα δεν ειναι το ιδιο με αυτο που παιρνει ενας αλλος τυχαιος πελατης .......ε;
23 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο Μεσι οπου κι αν παιξει παντα θα ειναι ο Μεσι...το πιθανοτερο ειναι μαλιστα να ανεβασει και το επιπεδο των διπλανων του!
Ως γνωστον οι πουτανες ¨φτιαχνουν¨ τα μαγαζια κι οχι το αντιστροφο...το ιδιο συμβαινει με τους παιχτες και τις ομαδες!
Υ.Γ Το service που επαιρνα/παιρνω εγω ειναι το ιδιο με το 90% των κριτικων της πχ...κι ειναι επισης το ιδιο με αυτο που εχουν παρει και καμια 10αρια(ασχετοι με το ιντερνετ)αλλα εμπειροι φιλοι μου στους οποιους την προτεινα...
Τα πραγματα ειναι απλα...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7