Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487218
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εδώ και πολλους μήνες έχω ρίξει μάυρο στην Τριγγετοαλυσίδα μιας και οι υπευθυνοι θέλησαν να φέρουν νεα μέτρα στην λειτουργεία των μαγαζιών τους κατα τα Γερμανικά πρότυπα τρομάρα τους.Αυτο πρακτικά σημαίνει πως τηρείται βασει χρονοδιακόπτη το πρόγραμμα ωπου μόλις κλικάρει έχουμε game over.Φυσικά και ο καθένας μπορεί να λειτουργησει οπως θέλει την επιχείρισή του.Μπορει επισης στο doichland ο Γερμαναράς να γ*****ει την γυναικα του μόνο κατόπιν συμφωνίας με το ρολοι στο χέρι γιατι την άλλη μερα σηκώνεται νωρίς για την φαμπρικα,η να πηγαινει σε κανενα FKK οργανωνοντας το μηνες πριν,ενω ο Ελληνάρας μπορεί την ιδια ωρα να γ****ει την γκομενά του ,μετα να πηγαινει για ποτάκι ,μετά να στουντιοτσαρκάρει ολα αυτα ετσι απλα επειδή εχει κανει κεφι.Ασχετα βέβαια από το λογο που ο καθένας μας τσαρκάρει αλίμονο αν γινουμε Γερμανοι και στο γ******σι.Απέχοντας συνειδειτα απο την συγκεριμένη αλυσίδα λεω μπας και δημιουργόντας απλά ένα άλοθι στον εαυτό μου για να επισκευτω την Κέντυ ,ενα μελαχρινό καβλοράπανο που δουλευε Κροκεών.Παλιοτερα σε αυτο το μαγαζι ειχα δυο στανταράκια Ζανετ και Νικόλ εως οτου η πρώτη έφυγε ενω η δευτερη παρ ολο πολυ γλυκια επηρεασθηκε απο τς γενικότερες οδηγίες.Στο δια ταυτα.Πληρώνω πορνοπαραβολο 50 euro και η υπηρεσία με οδηγεί ΄στο επάνω δωμάτιο ,Ξαφνικά συνειδητοποιει οτι δεν το ε΄χει καθαρίσει και μπροστα μου αρχίζει την ψευτοκαθαριότητα .Πρωτη φρικη (μιας και παλιοτερα δεν ειχα τετοια θέματα ) αλλα λέω μπορεί να ετυχε.Περιμένω κανα τεταρτάκι και μετα εμφανίζεται η Κεντυ ο ορισμός του Καβλοράπανου λεπτη γυρω στο 1.60 μελλαχρινή ,ωραία χαρακτηριστικα ,κανονικό στηθος ,σπαστά μαλλια μαλλον περμανάντ σε αφανέ έκδοση ,φορωντας την πορνοστολη σε πληρη έκδοση.Συννενόηση στα Αγγλικα ,i want to fuck me baby και διαφορα άλλα ωραία,Δευτερη ξενέρα .Ενω μοιαζει σαν ο ορισμός του pse κανει ελάχιστα προκαταρκτικα ,πολυ μονοτονα λες και την εχουν κουρδισει χωρις να αντιλαμβάνετι τι σε φτιαχνει ακόμα κιαν της το λες.Επίσης δεν αφηνει να την πλησιάσεις ,ουτε δεχεται φιλια στο σωμα.Προσπαθεί να σε κρατάει σε απόσταση.Μαζί με ολα αυτά δεν αποχωρίζεται ουτε την πορνοστολή ευτυχώς εβγαλε αργότερα το σουτιεν Η τριτη ξενερα δεν αργησε να ερθει μιας και μετα απο λιγο μου βάζει ενα προφυλακτικό για στενοψωληδες.Ρε παιδια σε νορμαλ επίπεδα ειμαι αλλά τετοιο λαστιχο δεν ειχα ξαναδει.Λες και στον βαζουν σε μέγγενη.Εκει το παιχνιδι τελειωσε δεν αντεχα με τιποτα και οτι προσπάθεια κι αν εγινε δεν απέδωσε .Επισης κι αυτη λειτουργουσε εντελώς μηχανικά χωρις να εχει δυνατότητα να με φτιάξει.Ομως το καλύτερο ,το επικό εγινε στο τέλος,Μολις η υπηρεσία ανοιξε ξαφνικά μουσική, λες και παιζεις ηλεκτρονικό παιχνιδι η οθονη παγωσε και εγρεψε GAME OVER.Πολυ απλα η Κεντυ σταματάει , σηκώνεται και φευγει χωρις προειδοποιηση και φυσικά χωρις να ενδιαφερεται για το πως θα μου κατσει η φάση.Δεν εχει νοημα να πω τι ειπαμε .Χαζη, δεν ειναι συνειδητα το έκανε παρ ολο που εχει πεσει η τρομοκρατία του χρόνου απο την διευθυνση.Ακόμα και σε αντιστοιχες ασχημες εμπειρίες καμμία δεν έφευγε απλά τιθοταν επιτακτικα το θεμα του χρόνου.Η Κεντυ έκανε την υπερβαση.Προφανως και δεν την ενδιέφερε αν δεν σκεφτεται να μεινει πολύ στην Ελλάδα όπως και άλλες αντιστοιχες περιπτώσεις.Μπραβο ρε αγορίνες του στουντιο ,κερδισατε άλλο ενα ευκολο πενηνταρι αλλά θα ειναι το τελευταιο απο εμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέντυ
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Τυπε μου η κεντυ είναι πασίγνωστο παλτό!Κουλ και κροκεων που δούλευε οι κριτικές ιδιες κ χειρότερες...οσο εντυπωσιακή φαίνεται με το φουντωτο κατσαρό μαλλί, τοσο ψόφια είναι στο δωμάτιο...αναφορικα με την τριγγετοαλυσιδα τι να πω? Ενώ έχουν ωραία μαγαζιά, το θέμα του χρόνου ειναι ο βασικός λόγος που δεν πατάω...αγχος για τη δουλεια,άγχος στο σπίτι, άγχος για τη γυναίκα, ε όχι όμως κ άγχος για το σεξ κ ποσο θα κάτσω με την κορασσιδα. Αντικειμενικά θα έπρεπε να κανείς φασαρία που σηκώθηκε κ σε άφησε με το....πουλι στο χερι(κυριολεκτικά)Γλώσσα. Θα πάθαινε δηλαδή μεγάλη ζημια αν καθότανε 5 λεπτάκια ακομα μέχρι να τελειώσεις? Απορώ πάντως πως οι γερμανοί με αυτήν την τακτικη, καταφέρνουν κ ανοίγουν το ένα μαγαζί μετά το άλλο...Εμμμμ
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Τι γινεται ρε γαμωτο. Ολο ξενερωτικες κριτικες διαβαζω τελευταια. Εγραψα κιολας μια. Τι παθανε τα κοριτσια;
Αυτο με το χρονομετρο στη Γερμανοαλυσιδα, νεα μοδα. Κριμα γιατι εχουνε μερικα πολυ δυνατα κομματια αλλα τι να το κανεις.
Ουτε εμεις ουτε αυτες μπορουν να λειτουργησουν με χρονομετρο.
Κριμα το 50ρικο πατριωτες
21 Σεπτεμβρίου, 2012
H συγκεκριμενη αλυσιδα φερνει καλα μωρα.
Αλλα λογω της πολιτικης της την εχω κοψει προ πολλου.
Το μαυρο δεν αρκει
Να ξεκινησουμε εμπαργκο, μεσω σαιτ μπορουμε να συντονιστουμε
Κανεις στη Τριγγετοξεπετοαλυσιδα
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Μάλιστα... Θέλουμε να είμαστε Γερμανοί μόνο εκεί που μας συμφέρει. Να τηρούμε χρόνους αλλά τώρα αν καθαρίσαμε, έλα μωρέ δεν τρέχει τίποτα. Δεν ξέρω αν η ελεύθερη οικονομία έχει πλεονεκτήματα ή όχι, αυτό είναι άλλο θέμα, αλλά σίγουρα ένα πλεονέκτημα είναι ότι αν δεν είσαι καλός στην δουλειά σου σύντομα θα τιμωρηθείς. Μπορεί όχι αμέσως αλλά θα έρθει η ώρα. Γιατί οι άνθρωποι αυτοί πρέπει να καταλάβουν ότι εκτός απο τον μεθυσμένο απο τα μπουζούκια που είδε φως και μπήκε, στα μαγαζιά τους έχουν πελάτες που αφήνουν αρκετά χρήματα, πολύ συχνά και τακτικά και το μόνο που ζητούν είναι τα προβλεπόμενα και τα αυτονόητα.

Πολύ θα ήθελα ένας εκπρόσωπος του καταστήματος να μας απαντήσει σε τι ακριβώς εξυπηρετεί εμπορικά την επιχείρηση του,το να βάζει φρένο με μορφή GAME OVER στο τέταρτο;
Είχε ουρές πελατών που έφευγαν γιατί οι κοπέλες αργούσαν; Δεν νομίζω, μάτια έχουμε....
Το ζήτησαν οι κοπέλες; Πάλι δεν νομίζω αφού όποια ρώτησα μου έχει πεί ότι προτιμούν να ορίζουν οι ίδιες τον χρόνο.

Γιατί λοιπόν να δυσαρεστείς τον πελάτη σου, για 5 το πολύ 10 λεπτά παραπάνω; Τον πελάτη που έρχεται μία δύο ή και περισσότερες φορές την εβδομάδα και που μια φορά άργησε να χύσει; Και αφού πάμε με χρόνο, τότε γιατί να μην έχω στο τέταρτο όσες εκτονώσεις θέλω; Τότε μάλιστα να σου πληρώσω και παραπάνω να πάρω το μισάωρο και θα γαμάω ασταμάτητα. Γιατί εκεί είναι ο στόχος τους. Να πληρώσεις παραπάνω για παραπάνω ώρα και όταν χύσεις στα μισά του χρόνου να σε καληνυχτίσει κιόλας.
lsh
lsh
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το εμπαργκο το κανουν οι εμπειροι παιχτες ηδη. Οπως διαβαζεις δεν παει κανενας, παροτι τα μωρα που εχουν ειναι απο τα καλυτερα.
Οτι γραφει ο LSH ειναι σωστο, προσπαθουν να σε βαλουν στο τριπακι του οτι το 50ρικο δεν ειναι αρκετο. Προσπαθουν να ανεβασουν de facto, τη βασικη τιμη στο 70+ (χωρις ομως να το λενε ανοιχτα).
22 Σεπτεμβρίου, 2012
Loveseeker αν υπήρχε αρνητική κριτική για την Κεντυ δεν θα πηγαινα.Ετυχε να πουμε δυο κουβεντες στο Κροκεων πηγαινοντας για Τζενάκι και για να πω την αλήθεια μου άρεσε.Οταν αποφασιασα να την επισκευτώ ειχε πάρει μεταγραφή.Μαλακία μου γιατι ειχα πει οτι στους ναζι δεν ξαναφηνω φραγκο.Οσο για φασαρία ηταν 3 4 το πρωι και μετα θα πηγαινα σπιτι μου ξημερώματα.ISH σιγουρα ειναι καλυτερα οι κοπέλλες να διαχειρίζονται το χρόνο και οχι οι εκάστοτε υπηρεσίες κατω απο τις διαταγες τις διευθυνσης .Αυτο ομως δημιουργει προβλημα στα αφεντικά γιατι οι σωστες κοπελες κανουν όνομα ,εχουν αυτες την πελατεία και οχι το μαγαζί με οτι κι αν αυτο σημαινει.Παντως ας μην ξεχναει κανεις οτι αυτην την εποχή με τους μειωμένους τζίρους τ αφεντικα ειναι συνεχεια στον υπολογιστή κυτάζοντας ποιος μπαινοβγαινει στο μαγαζί τους αν τους κλεβουν οι κοπέλλες σε συννενοηση με την υπηρεσία ,ποια καθεται πολύ ποια ξεπετάει τον πελάτη κλπ
Ετσι δεν ειναι τυχαίο που συγκεριμενες αλυσίδες φιλοξενουν και συγκεκριμένους χαρακτήρες.Οσο για τα 70 που λες Tonnino περίμενε να μπει ο χειμώνας και μετα θα κυττανε οι ναζι το 70αρι με τηλεσκόπιο
Τελος θα έλεγα πως ειναι προς τιμήν του antistheni να φιλοξενει τις αρνητικές κριτικές για την ξεπετοαλυσίδα παρόλο που του τα ακουμπάνε με την banneroδιαφήμιση
22 Σεπτεμβρίου, 2012
ειχε ενα προβλημα με το χρονο στους προηγουμενους,τωρα φαινεται οτι χειροτερευσε περισσοτερο εκει που πηγε.πολυ αγχωμενη και απογοητευμενη ηταν πριν λιγες μερες η μικρη....



"911-Toninno....Οτι γραφει ο LSH ειναι σωστο, προσπαθουν να σε βαλουν στο τριπακι του οτι το 50ρικο δεν ειναι αρκετο. Προσπαθουν να ανεβασουν de facto, τη βασικη τιμη στο 70+ (χωρις ομως να το λενε ανοιχτα)."

πολυ καλη αποψη !
22 Σεπτεμβρίου, 2012
το κακό είναι ότι απλώνεται η αλυσίδα γύρω γύρω σταδιακά τα τελευταία χρόνια με ότι κι αν σημαίνει αυτό.

Λόγω περιοχής που βολεύει την τιμάω την αλυσίδα, αλλά τελευταία έφαγα 2 ξενέρες και θα κάνω αποχή. Θα πάω σε άλλα μαγαζιά να τα δώσω, εκτός Γερμανοαλυσίδας.
Προτείνω να κάνετε το ίδιο, να στρώσουν χαρακτήρα.
23 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

nikospireas
τΟ ίδιο δεν γίνεται όταν αγοράζζεις αυτοκίνητο? ή ΗΥ? Ξεκινάς από το βασικό εξοπλισμό και ανεβαίνεις....
23 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω έχω πάει σε λίγες κοπέλες του ομίλου, άλλωστε έχουν δουλέψει παρα πολλές στα μαγαζιά του. Στις περισσότερες κοπέλες πήγα μονο 1 φορά από περιέργεια. Από αυτές εϊμαι πολύ ικανοποιημένος από μιά μόνο κοπέλα αν και δεν το επανέλαβα με αυτή τη συγκεκριμένη 1) για οικονομικούς λόγους και 2) επειδή εμφανισιακά δεν ανταποκρίνεται πλήρως τα υποκειμενικά μου κριτήρια. Ωστόσο, σε κάποια άλλη κοπέλα έχει τύχει να πάω αρκετές φορές και γενικά ήμουν ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες της (είναι gfe) -υπήρχαν όμως και 1-2 κάπως ατυχείς στιγμές μαζί της- συμβαίνει και εδώ όπως και αλλού απλώς κοστίζει δυστυχώς.

Συμπερασματικά, όσο καλύπτομαι σε κάποια πράγματα (έχω μιγμα απαιτήσεων) δεν θα απέχω. ΕΠιλεκτικά όμως. Και με μέτρο από πλευράς μου για να μην θεωρηθώ δεδομένος και εύκολος.
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2