Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αλεξάνδρα την έχω ξαναδεί αρκετές φορές,και κάποια στιγμή έπρεπε να μπω.Ειχα πληροφορηθεί πριν λίγο καιρό από έναν συναγωνιστή ότι ήταν καλή και έτσι είπα να το ρισκάρω.
Ανεβαίνω την σιδερένια καραβίσια σκάλα και φτάνω με τον Ορέστη στο σαλονάκι.Βγαίνει αυτή από το δωμάτιο και εγώ την κοίταζα στα μάτια μήπως και κερδίσω κάποιο πονηρό χαμόγελο,που τελικά έγινε.Δίνω τα τίμια 10 ευρώ και περνάω στο μέτριο δωμάτιο.Δέν φαινόταν βρώμικο,και ούτε μύριζε περίεργα.Ομως ήταν πολύ μικρό με τοίχους που ξεφλούδιζαν και πολύ δυνατό aircondition.Yπήρχε και ένας κλειστός ανεμιστήρας.
Δεν περίμενα πάνω από 5 λεπτά να τελείωσει με τον προηγούμενο.
Η κοπέλα ειναι περίπου 1,65 και ίσως ψηλότερη Χμμμ; ; Aνύπαρκτο στηθος και κατσαρά ξανθά μαλλία που δύσκολα φτάνουν μέχρι τους ώμους.Στο σαλόνι παρουσιάζεται με σουτιέν μια δικτυωτή μαλακία που φορά πάνω απο το σουτιέν (δεν ξέρω πως λέγεται),και κάτω ενοείται εσώρουχο.
Μπάινει λοιπόν στο δωμάτιο και με ρωτάει πως με λένε και από που είμαι.Μόλις απάντησα,με ρώτησε βόλτες στα μπουρδέλα κάνεις;Γιατί το ρώτησε;Λέτε να με θυμόταν απο τα σαλοναρίσματα; ή το πε ετσι απλά;Πάντως κάτι σκαμπάζει απο Ελληνικά.
Μου λέει ξάπλωσε.Δεν έβγαλε τίποτα απο εσώρουχα την ώρα των προκαταρκτικών.Ξεκίνησε φιλιά σέ όλο το στήθος και στην κοιλια,ενω έριξε και ένα πεταχτό στα μπαλάκια χωρίς να ασχοληθέι πολύ.Μετά κάνει μια πολύ καλη σύντομη πίπα αφού μου φόρεσε σκουφί και το στόμα της ήταν καυτό και έιχες την αίσθηση.(σπάνια ικανοποιούμαι από πίπα).
Έπειτα ξαπλώνει ανάσκελα και μου λέει ..σέξ τώρα..Εγώ δεν αντέδρασα γιατί δεν ήθελα ιεραποστολικό,και το καταλαβαίνει και μου λέει ..πώς θες..;θες στα 4;...΄Λεω άντε ναι.Προτιμόυσα να ανέβει από πάνω αλλά λέω άστο μην την κουράσω.Στήνεται πολυ όμορφά στα 4 με σχεδόν όρθιο το σώμα της χωρίς να πάρει στάση εντελώς κάθετη σε μένα.Το σουτιέν εξακολουθούσε να το φοράρει.Την κράταγα με τα δύο χέρια από την μέση και την κοπάναγα μέσα μου.Πολύ ζεστό και σφιχτό μουνί που σε ικανοποιεί.Επιασα και λίγο στήθος πάνω από το σουτιέν,αλλά το άφησα,γιατί δεν είχε τίποτα να πιάσεις.Οπώς συνέχιζα καποιά στιγμή σταματάει απότομα να κουνιέται.Της λέω ..τι έπαθες...;Moυ λέει ...έχει πολύ ζέστη..(τι ζέστη; κρύο είχε Χμμμ; )Συνεχίζω και μετά πάλι σταματάει για διάλειμμα.Συνεχίζω μετά το δεύτερο διάλειμμα και τελείωνω ευχάριστα μέσα στο προφυλαχτικό.Μόλις τελείωνω μου πιάνει το πέος και άρχισε να κοιτάει προσεχτικά το προφυλαχτικό .Της λέω τι κοιτάς;πόσο έβγαλα;..και μου λέει φοβάμαι μην έχει σχιστεί.Αφού λοιπόν βεβαιώθηκε ότι είναι οκ,φόρεσε το μοναδικό εσώρουχο που έβγαλε και αποχώρησε χαμογελαστή,γιατί της είπα προσεχτικά την πόρτα..μην με δουν από το σαλόνι.. ΧαμόγελοΓια προκαταρκτικό πιάτο ήταν καλή.Για κυρίως πάω αλλού Μεγάλο χαμόγελο !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 20 Σεπτεμβρίου, 2012) 19 Σεπτεμβρίου, 2012
'Ελα ρε φίλε.Η τύπισσα μιλάμε κάνει καρμπόν γαμήσι!!!Η πίπα της όμως είναι πολύ καλή...'Ολο μέσα συνέχεια.Σούπερ πίπα.
'Εχει όντως ένα μικρό κόμπλεξ με τα βυζάκια της.Πάντα κοιτάει την καπότα στο τέλος κ εγώ το ίδιο την ρώτησα την πρώτη φορά!
Για 10 ευρώ είναι σούπερ,στανταράκι άσε που έχω καταλάβει οτι δείχνει μία προτίμηση προς τους λευκούς συναγωνιστές.
Εγώ δύο φορές που την έχω πάρει ήταν απογευματινή βάρδια.Επειδή κάνει πολύ ωραία αισθησιακά προκαταρκτικά,με ερέθισε αρκετά κ της έδωσα κ γλωσσόφιλα κ τις δύο φορές κ μου έλεγε τι κάνεις? κ γέλαγε...Μεγάλο χαμόγελο
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Εγώ δεν τις φιλάω ποτέ γιατί φοβάμαι την αντιδρασή τους.Μόνο αν φιλήσουν πρώτες συνεχίζω.Η πίπα δεν ειπα οτι ηταν ασχημη,αλλα ήταν πολύ συντομή.Λες να ξαναδοκιμάσω;Tα ίδια θα κάνει πιστέυω.
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

'Εχεις ένα δίκιο ως προς την αντίδραση αλλα γενικώς λίγες χαλιούνται πολύ για να στη "πούνε" άσχημα.
Η συγκεκριμένη είχε πλάκα γιατι γέλαγε κ μου είπε "τι κανεις?" στην αρχή αλλά μετά γούσταρε κ το συνεχίσαμε έτσι σε όλη την διάρκεια.Δεν της λέω να βγάλει το σουτιέν,της το είπα την πρώτη φορά κ μου είπε "με πονάει το βυζί μου" κ τις λέω καλά δεν πειράζει,δεν επέμενα (επειδή είχα γκόμενες με μικρό στήθος ξέρω τι κολλήματα τρώνε) κ μου έδειξε οτι χάρηκε που δεν την πίεσα.
Να ξαναδοκιμάσεις κ να την αφήσεις να σε πιπώνει ώρα,το έχει.Πολύ καλό στο δεκάρικο αν κ πιστεύω οτι δεν είναι κ για παραπάνω
να σου πώ την αλήθεια,απλά το τιμά.Ετών 28 απο την μόσχα 6 μήνες στην Ελλάδα.Το μαλλάκι της μου αρέσει πάρα πολύ.Γλώσσα
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Ναι οντως τιμιο κοριτσακι χαριτωμενο λιγο καιρο στην Ελλαδα με καταγωγη απο Ρωσσια.Για τα 10ευρω κανει τιμιο γαμησακι με προκατ. ,καλη πιπουλα, ωραια συμμετοχη και παντα καλη διαθεση και συμπεριφορα.
Εμφανιση γενικα καλη αν εξαιρεσεις το μικρο βυζακι (το οποιο και δεν εμφανιζει για ευνοιτους λογους).Εγω την εχω τιμησει δυο φορες στις οποιες ηταν μια χαρα.Την πρωτη μαλιστα δεν το περιμενα αλλα και στην δευτερη ειδα σταθερη αποδοση σε καλο επιπεδο.
Δεν μπορεις να την συγκαταλεξεις στις τοπ τοπ επιλογες του Μεταξιου αλλα σιγουρα ειναι στις 3-4 καλες για να την εχεις καβατζα Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4