Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
δευτερα απογευμα,και βρεθηκα στην λιοσιων,προς αναζητηση χαλαρωσης.αφου εκανα καποιεσ επισκεψεις στα μαγαζια,αναζητωντας τον θηλυκο πειρασμο,που 8α με εκστασιαζε,κατεληξα και στο εν λογω μαγαζι.αν και εχει αρκετες σκαλες,εντουτοις αξιζει πραγματικα τον κοπο.
ανεβαινω λοιπον,μπαινω στο μαγαζι,το οποιο μυριζε,πολυ ομορφα,και καθομαι στο σαλονι του.αμεσως βγαινει η υπηρεσια,η οποια αξιζει συγχαρητηρια για τον τροπο της-και αυτο το αναφερω γιατι εχω δει πολλες κακομουτσουνες-αρχιζοντας ευγενικα να μου περιγραφει για την Αλεξανδρα,η οποια μετα απο 20 δευτερα εμφανιζεται στον χωρο που περιμενα.ευγενικη με ωραιο στυλακι,που θυμιζει αρχοντια,ξανθια με πολυ καλες αναλογιες,μεγαλο στηθος,και γενικα ωραιο κορμι-κατα την κριση μου-γυρω στα 30-33 χρονων.δινω το αντιτιμο(20 ευρω) και περναω στο δωματιο-απο το στυλακιτης και μονο δεν ηθελε και πολυ να με πεισει.δεν σε παρακαλαει να περασεις,απλα σε οδηγαει.
αφου ξεντυνομαι και ξαπλωνω στο κρεβατι,ετοιμος και καμαρωτος,μπαινει μεσα.το στυλ της το ιδιο,γλυκομιλητη,για να αποβαλει τον τυχον κομπλεξ.απο εκει και περα τι αλλο να περιγραψω?gf κατασταση.αυτο που θελω ομως να τονισω,και θα το τονισω,ειναι η πιπα της.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ.ειναι απιστευτη,το βαζει μεχρι τερμα μεσα,μεχρι τερμα λεμε.δεν ειμαι και ο mister big,αλλα απο την εμπειρια μου,δεν μου εχει ξανατυχει με καμμια γυναικα,αυτο.μου εκμηστηρευτηκε οτι λογω αφαιρεσης αμυγδαλων,μπορει και το καταφερνει αυτο.πραγματικα ειναι τελεια σε αυτο.
ετσι λοιπον δεν κρατηθηκα, μεσα σε λιγα λεπτα,και αφου της ζητησα να μην σταματησει,εκσφεδονισα τα πρωτα ορμητικα υγρα.αμεσα χωρισ δευτερη σκεψη,της ζητησα να πληρωσω για δευτερο γυρο.ευγενικα και χαμογελαστα το δεχτηκε.ηθελα να δω αν και στα υπολοιπα,χτυπαει το δεκαρι.
με αφησε να κανω ενα τσιγαρο-οπως της ζητησα-και επεστρεψε στο δωματιο σε 5 λεπτα.εκει παλι-για να μην μακρυλογω-ξεκινησε με αυτην την θεικη πιπα,και οταν με εφτασε στο καντηλωμα,ξεκινησε ο καλπασμος.ανεβηκε απο πανω μου,και με πολυ ομορφεσ κινησεις,εδινε τον ρυθμο.μετα απο λιγο της ζητησα πισωκολλητο-για να θαυμασω την υπεροχη θεα της.
με μια πολυ ομορφη κινηση,στηθηκε,βοηθωντας με να εφαρμοζω τελεια,και παραλληλα,να αγγιζω το βελουδενιο της δερμα,και κυριως το πλουσιο καλιγραμμο κωλαρακι της-το οποιο δεν δινει-βοηθωντασ γλυκα στο σφυροκοπημα μου.
ετσι λοιπον σε 10 λεπτακια,ανατιναχθηκα για μια ακομα φορα.
οτι και να πω ειναι λιγο,πραματικα ειναι πολυ καλη,τιμαει το 20αρικο,με ολη την σημασια,εχοντασ γνωση οτι τα λεφτα βγαινουν δυσκολα πλεον.
μετα απο αυτην την εμπειρια μου,και αφου ντυθηκα,την ευχαριστησα χαιρετωντας την,αποδιδοντας τον σεβασμο που μου εδωσε,περνωντας της πληροφοριεσ μου,οτι κα8ε απογευμα ειναι στο εν λογω μαγαζι.σιγουρα κερδισε ενα πελατη ακομα
γενικο συμπερασμα: ψηφιζω αλεξανδρα δαγκωτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού