Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79819
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακή πρωί με βροχούλα ειπα να θυμηθώ το μαγαζάκι που πριν από 8-10 χρονια είχε από τα καλύτερα κομμάτια της πιάτσας Γλώσσα .
το ίδρυμα δεν έχει αλλάξει καθόλου ούτε στα δωμάτια Θυμός που είναι συμπαθητικά αλλα η έλλειψη ντουζ είναι σοβαρή παράλειψη, αλλα δυστυχώς δεν χωράει γιατί είναι σχετικά μικρά.

η τσα 2 με θυμήθηκε και είχαμε μια ολιγόλεπτη κουβεντούλα για τα περασμένα μεγαλεία του μαγαζιού,

μετά από λίγο μου φέρει την κοπέλα μια αξιόλογη Ρουμάνα μελαχρινή γύρο στα 30 με ωραίο σώμα ωραίο και φυσικό βυζι και αρκετά εμφανίσιμη που την είχα ξαναπάρει πριν κάνα χρόνο και, με καλές εντύπωσης τότε, έτσι αποφάσισα να την ξανά τιμήσω.

αναμονή δεν υπήρχε αφού ημουν μονος σε όλη την διάρκεια της παραμονής μου εκεί, η κοπέλα ήρθε άμεσος
το ξεκίνημα της ήταν πολλή καλο με φιλια και γλειψίματα από πάνω μέχρι κάτω και ρούφηγμα στα a@@@@@@@διά δεχτικη στα χάδια
και λέω καλά θα περάσουμε και αρχίζει μια μέτρια πίπα σχεδόν αδιάφορη που αν δεν ασχολιόμουν εγώ με ότι εφτανε το χέρι μου θα με είχε πάρει ο ύπνος

μετά ανεβαίνει αυτή από επάνω που φτιάξανε τα πράγματα με καλο ρυθμό να κουνιόνται τα βυζακιά πάνω κάτω έλα μου όμως που κάποια στιγμή αλλάζουμε και ακολούθησε το απόλυτο τίποτα 00000 συμμετοχη δεν έβγαλε αχνα με κλειστά ματια λες και την είχε πέσει για ύπνο

ευτυχώς την γύρισα στα 4 γρήγορα που η θεα από τη κωλαρά της και το σχετικά σφιχτό μ....η της με κάνανε να καταθέσω σχετικά γρήγορα και αναίμακτα

social time 00000 και πάλη πήρε τα εσώρουχα στο ξερή και τον πούλο λες και την κυνηγάγανε
κρίμα γιατί τη προηγουμενη φορα είχα πέραση πόλη καλύτερα δεν ξέρω αν έτυχε η είχε καθ αλλα μιλάμε για πόλη μετριότητα σε "υπιρισηες" από την μια σε φτιάχνει και μετά σε ξενερώνει αφάνταστα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2012
έχεις βαλθεί να ξεθάβεις στούντιο και κοπέλες από το παρελθόν, γιατί μια φορά και ένα καιρό πέρασες καλά. Τα θέλει ο κώλος σου
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για αλλου ξεκίνησα και αλλου κατέληξα άρα τα ήθελε ο κώλος μου Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2