Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75877
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συναντηση σημερα με την ναντια,με πολυ περιπετεια και γελιο.εριχνε κανταρια βροχη και στο τηλεφωνο μου ζητησε να την παραλαβω με το το αυτοκινητο.τελικα δεν καταφερα να την βρω και ηρθε στο ξενοδοχειο παπι.
ανεβηκαμε στο δωματιο παραγγειλαμε ζεστα ροφηματα γιατι ημασταν και οι δυο μουσκεμα.
εγω παντως αν και συνειδητοποιημενος μιλφακιας απο εμφανιση απογοητευτικα.προσωπο απλα συμπαθητικο,στραβα δοντια,στηθος πεσμενο και πολυ μαλακο στην αφη.κωλος ατσουμπαλος και η πισω τρυπουλα της με μια μεγαλη φουσκα σαν αιμοροιδαMoney Mouth
στα του αγωνα τωρα αν και προσπαθησαμε και οι δυο δεν ειχαμε χημεια.της εκανα μασαζακι,δαχτυλιασμα και αγωνας με αρκετη διαρκεια.απο πλευρα της δυνατες φωνες,τσιμπουκι βαθυ με φτυσιματα και προσπαθειες face fucking.για να μην παρεξηγηθω το κοριτσι δεν λεει οχι σε τιποτα,αλλα ειχα χαλαστει απο εμφανιση αλλα και απο μια μικρη δυσοσμια του στοματος της.ανεφερα τη δυσοσμια γιατι κατα τη διαρκεια του αγωνα ιδρωνα πολυ και μου επεσημανε οτι δεν μπορει τον ιδρωτα.εδω να αναφερω οτι πηγα μοσχοσαπουνισμενος ενω πριν τον αγωνα ξαναεκανα μπανιο.οσο για την υγιεινη του στοματος πλυσιμο δοντιων και listerine στην ημερησια διαταξη.
τελικα τελειωσα στο προσωπο της χωρις να δυσανασχετησει καθολου.εκανα μπανακι και την ενημερωσα οτι δεν θα υπηρχε δευτερος γυρος.στο τηλεφωνο μου ειχε πει οτι ειτε καθομουν μιαμιση ωρα ειτε δυο ωρες η τιμη ηταν 100€.εγω τελικα καθησα μια ωρα αλλα αφου την ειχα κλεισει για μιαμιση πληρωσα ολο το ποσο 100€...
τα παραπανω αποτελουν προσωπικη βεβαιως αποψη και κραταω μια επιφυλαξη μιας και οι περισσοτερες κριτικες ειναι θετικες.μπορει να εφταιγα και εγω σημερα.στο παρελθον ομως και με αρκετα μιλφ anastasia ru,ελλη 29,σοφια 40 ποτε δεν εφυγα με αναμεικτα συναισθηματα.ελπιζω να βοηθησα παρα να μπερδεψα...
μην στελνετε πμ για το τηλεφωνο της η διαδικασια ειναι η γνωστη απο το thread της κοπελας.και γω περιμενα με υπομονη να μου απαντησει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2012
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.629
Πόντοι:
2.197
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Mε προβλημάτισαν η "φούσκα" στον κώλο (που μπορεί να είναι από τίποτα , έως κονδύλωμα στη χειρότερη...)και η δυσοσμία του στόματος σε συνάρτηση με τα στραβά δόντια.
Ξενέρωσα ήδη, μόνο και μόνο διαβάζοντας την κριτική σου συναγωνιστή και είναι απόλυτα φυσικό που ξενέρωσες κι εσύ .
Όσον αφορά τις προηγούμενες θετικές κριτικές , o.k . Ο καθένας έχει την άποψή του και τα γούστα του και είναι απολύτως σεβαστά .
Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι θα πρέπει ντε και καλά να επικροτούμε ή να αποδοκιμάζουμε κάτι .
Αυτή είναι η λογική του όχλου !
Μου θυμίζει κάποιους συναγωνιστές που αν τολμούσαν να γράψουν έστω μια μέτρια κριτική για κάποιο απ'τα κορίτσια του Φυλής 104 , όλοι έπεφταν σαν τα κοράκια να τους φάνε !
Το γιατί , μάλλον δεν θα το καταλάβω ποτέ...
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω δεν εχω τιποτα προσωπικο με την κοπελα.αλλωστε μπορει να φταιω και γω για το γλυκο που δεν εδεσε.τωρα τα του σωματος αναφερω ακριβως οτι ειδα.αλλωστε τοσες κριτικες εχω γραψει για nayomi,katerina,anastasia ru,ελλη 29,κτλ κτλ και ηταν ολες καλες σε σημειο να θεωρηθω αγαπουληνης και προμοτορας...
18 Σεπτεμβρίου, 2012
φουσκα στον κωλο?αηδιαααα.... Money Mouth
Τ
ΤΖΟΟΟΝ1989
18 Σεπτεμβρίου, 2012
100 ευρο ειναι χωρις το χοτελι φιλε μου? οσον αφορα για τη φουσκα στο κωλο που λες με προβληματισες και μενα αν και ενταξει αυτο μπορει να αποφευχθει, βλεπεις και αμα θες αγοραζεις αλλιως επικεντρωνεσαι στα υπολοιπα. απο οτι ξερω ειναι +20ευρο για το λωκο της.
19 Σεπτεμβρίου, 2012
συγγνώμη βρε, παιδιά, διάβασα εδω κάποιες βλάκίες για μένα και τελικά θεωρώ ότι πρέπει να απαντήσω.
έ'πρεπει να φτασω σχεδών 40 για να μάθω οτι τα δόντια μου-που ειναι ένα προς ένα-ειναι στραβα. ας μη γράφουμε τις μαλακίες βγαλμένες απο τις φαντασίες μας!! θα'πρεπει να ντρέπεσαι,sena,που γράφεις τέτοια ψέματα!
βλέπω κάποιους προβληματίζει πολύ η *φουσκα*.εδω ισχυει *δεν ήξερες, δεν ρώταγές!* με αναγάζετε να σας κάνω μάθημα γυναικίας ανατομίας και να εξηγώ ότι, οταν μια γυναίκα γεννά, την κάνουν περιτομή (ελπίζω όλοι γνωρίζουν που!!!) και μετά την ράβουν, ό πότε αυτη η περιοχή αλλάζει μορφη (όχι απαραιτητα βέβαια) ελπίζω ικανοποιησα περιέργια μερικών και να μην ξαναδιαβάσω για κονδυλωματα και αιμορο'ι'δες και δεν ξέρω τη αλλο μπορεί να μπεί σε κάποια μυαλά...στο κάτω-κάτω αγοράκια που *αηδιάζουν* ευκολο, μη με πάρνετε, να με υποχρεώσετε!
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Ναντια κοριτσαρα μου, μην αγχωνεσαι, εγινες κατανοητη, ουτως η αλλως και η βαθμολογια σου παραμενει ψηλα, πανω απο 8 και ο φιλος εδω παραδεχεται οτι μπορει να εφταιγε και αυτος. Θα μιλησουμε συντομα. Φιλια!
19 Σεπτεμβρίου, 2012
παντως εγω το θα πω οτι ο ατσουμπαλος κωλος της μου αρεσεΜεγάλο χαμόγελο
ισως εχω βιτσιο να παιρνω την milf της διπλανης πορτας
20 Σεπτεμβρίου, 2012
Καλησπερα.Διαβαζω καθημερινα το σαιτ και ενημερωνομαι η τοποθετουμε σε κατι,ετσι λοιπον αο οτι παρατηρησα η κοπελα δεν εχει στραβα δοντια με την καμια τωρα αν πρεπει να εχεις την τελεια οδοντοστιχια τι να πω δεν ξερω,το στηθος δεν ειναι στητο γιατι δεν το εκρυψε απο την αρχη πτι εχει κανει παιδια αλλα και δεν πηγε να βαλει σιλικονες και τετοια αρα ξερεις οτι θα εχεις την αισθηση ενος στηθους που δεν εχει μπει σε παρεμβασεις,τωρα στο πιο σοβαρο που βλεπω οτι προβληματισε αρκετο κοσμο για αυτο που παρητηρησε ο φιλος και το αποκαλεσε φουσκα δεν ειναι τιποτα το ανησυχιτικο και μην βγαζουμε λαθος εντυπωσεις.δεν λεω οτι δεν πιστευω οτι δεν περασε καλα γιατι ισως αλλιως την φανταζωταν αλλιως ηρθε ( μουσκεμενη απο την βροχη ) ...εγω παντως εχω πολυ καλες εντυπωσεις απο την ναντια και ξανα λεω οτι δεν ειναι αυτο που ειδες κατι που να σε κανει να ανησυχεις...ελπιζω να περασεις καλα με την επομενη που θα διαλεξεις
C3
CRIS 38
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8