Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367549
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεταμεσονύκτια επίσκεψη στο πορνοχωριο για τα...ματια της Ίνας στο Κασσάνδρας 3(κατω). Εύκολο παρκάρισμα ακριβως έξω από το στούντιο και είσοδος στο μικρό κ κάπως σκοτεινό σαλονάκι. Με υποδέχτηκε η ξανθιά Μανιατισσα γεμάτη χάρη και ερωτισμό. Πρόκειται για ένα κοριτσι μεταξυ 25-27 χρόνων, ξανθιά με ωραίο "ελληνικο" προσωπο με καφέ ματια. Στήθος όμορφο, φυσικο 2.5αρι κοιλιά χωρίς περιττά λίπη και ξιγκια. Το πίσω συστημα πολύ όμορφο, με κωλαρακο στρογγυλό και καλοσχηματισμενο απόλυτα συμμετρικό με το υπόλοιπο σώμα. Πόδια ομορφα,ίσια και καλοσχηματισμενα ακροδαχτυλα βαμμένα στις αποχρώσεις του μαύρου. Από τα λιγα λόγια που ανταλλάξαμε στο σαλόνι, κατάλαβα ότι δεν είχα να κανω με ένα τυπικό στουντιοκοριτσο, αλλά με μια κοπέλα με χιούμορ, ερωτισμό και διάθεση να περάσει κ κείνη καλα όσο κ ο πελάτης. Πληρώνω στην ευγενική μεν, αδιάφορη δε, υπηρεσία το χαράτσι των 70 ευρώ για πρόγραμμα 69 και ανεβαίνω στο δωμάτιο που βρισκεται στον ημιόροφο. Πρόκειται για το δωμάτιο όπου είχα "συναντηθεί" με την Αμάντα. Το μόνο που άλλαξε από τότε είναι ο φωτισμός καθώς πλέον είναι κόκκινος. Τα υπόλοιπα ίδια. Μπανιέρα στη γωνια δεξιά, κρεβάτι διπλο μεταλλικο στο κεντρο του δωματίου και 2 καθρέφτες στους δυο τοίχους. Γρήγορο φρεσκάρισμα στη μπανιερα(ανυπόφορη η υγρασία) και μετά από λίγο έρχεται και η ίνα. Βγάζει το μαγιώ που φορούσε και έρχεται κοντά μου και αρχίσαμε τα χάδια, τα φιλια στους λαιμούς μας,στο στήθος μου εκείνη κ γω με τη σειρα μου ακολουθούσα. Με δικιά μου πρωτοβουλία την ξάπλωσα και της εκανα ένα ολιγολεπτο μασάζ έχοντας την ευκαιρία να ψιλαφισω κάθε πόντο του υπέροχου κορμιού της. Αυτο που διαπίστωσα είναι το ποσο μαλακή επιδερμίδα έχει. Σα μικρού παιδιού. Το μασάζ γρήγορα μετατράπηκε σε στοματική περποιηση της ηβικης κοιλότητας της Ίνας.Κουλφρεσκοξυρισμενο αιδοίο, μοσχομυριστο και όμορφο. Τα παχιά και ροζ χειλάκια της χαμηλά έγιναν το αντικειμενο της προσοχής μου για αρκετή ώρα. Παράλληλα έκανα κ περάσματα και από το υπέροχο στήθος της, την κοιλιά της που έχει κ ένα σκουλαρίκι στον αφαλό αλλά και από το τατουάζ πεταλούδα που έχει αριστερα χαμηλά του αφαλου. Εκείνη καθόλη τη διάρκεια χουφτωνε το στήθος της, με τις πατούσες της μου έτριβε την πλάτη και πραγματικα φαινόταν ότι συμμετείχε. Δεν υπήρχαν λεκτικές εξάρσεις παρα μόνο πνιχτά βογγητα κ αναστεναγμοι. Φυσικά και είχα εκστασιαστει από όλη τη συμπεριφορά της. Στη συνεχεια περιοιηση στα πατουσακια της τα οποία ήταν υπέροχα, μαλακα, με ωραία καμαρα και λιγες ζαρες από κατω όπως μου αρέσει. Εκείνη άρχισε να μου τρίβει το πεος μου με τις πατούσες της, τα δάχτυλα της, αρχικά βρισκόμενος εγώ γονατιστός στο κρεβάτι κ στη συνεχεια με έσπρωξε απαλά με τις πατούσες της στο στήθος για να ξαπλώσω όπου συνεχίστηκε η ποδομαλακια σε έντονους ρυθμούς με παράλληλα γλυψιματα από μένα κάθε τοσο στα δαχτυλακια της. Πέρασμα μαεστρικα με το στομα του προφυλακτικού όπου άρχισε ένα στοματικό δυνατό κ γρήγορο με αρκετή χρήση χεριού. Επειδή ήμουν απίστευτα φτιαγμένος δεν εδωσα κ πολύ σημασία αλλά θεωρώ ότι χρήζει βελτίωσης. Ίσως να περιποιείται κ τη γυρω περιοχή, να είναι πιο αργό...τεσπα, τη γυρίζω στα 4 όπου έχει καταπληκτικό στήσιμο και μπήκα μέσα της αργά. Ακολούθησαν αργές διεισδύσεις, διακοπτομενες από χάδια και δικιά της προτροπή να συνεχίσουμε έτσι. Και συνεχίσαμε στον ιδιο αργό ερωτικό ρυθμό για κανα πεντάλεπτο. Η ίνα συμμετείχε απόλυτα, με αργούς κ πνιχτους αναστεναγμούς, απόλυτα συγχρονισμενους με τις διεισδύσεις μου κ ερωτικές ματιές σε μένα μέσω του καθρέφτη. Τη γύρισα ύστερα ιεραποστολικό όπου η θέα των χειλιών της χαμηλά έτσι κόκκινα που ήταν και σαρκώδη με τρελλανανε και μπήκα μέσα της έχοντας εκείνη αρχικά τα πόδια της ανοιχτά πολύ κ έβλεπα όλο της το κορμί, το στήθος της...το ύφος της καταμαρτυρουσε πολλά...Σπασίκλας ύστερα λυγισμένα τα πόδια της κ ενωμένα μπροστά στο προσωπο μου με συνεχεια στον ιδιο ρυθμό και βλέποντας και φιλώντας τα υπέροχα ποδαράκια της τελείωσα μέσα της με ορμή κ με την καρδιά μου να πηγαίνει να σπάσει από την ερωτική ενταση. 2 στάσεις ήταν αρκετές για να φτάσω στο τέρμα της πιο πετυχημένης και σούπερ gfe εμπειρίας μου σε στούντιο... Η ίνα προτείνεται σε ανθρώπους που ψάχνουν ηρεμια, που θέλουν έμφαση στα προκαταρτικά και δημιουργία ενός αληθοφανους αμοιβαίου ερωτικού κλίματος. Επιπλεον είναι κ πολύ ευχάριστη και δημιουργική στο social που βοηθάει να σπάσει ο πάγος και η αμηχανια. Η υπηρεσία θα μπορούσε να μιλάει ελαφρώς πιο χαμηλόφωνα κ να μη σκούζει απο χαρά κάθε φορα πιυ κάποιος έμπαινε στο μαγαζί καθώς η ηχομόνωση είναι ελεεινή... Προς τιμήν της πάντως ούτε πιυ μας ενόχλησε σε θέμα χρόνου... Αυτα απο μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2012
μηπως την ρωτησες απο ποιο χωριο ειναιΜεγάλο χαμόγελο
17 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν πρόλαβα ρε γαμωτο γιατί είχα πιο σημαντικσ πράγματα να κανω...Γλώσσα
17 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xa xa xa
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Γλαφυρη κριτικη, μια θετικη απο μενα. Μου πεφτει λιγο μακρια η Κασσανδρας αλλα για τα πατουσακια της Ινας μαλλον θα παω.
Αφου ενεκρινε ο Λαγονησιωτης.....πασα αλλη αρχη παυσατω, ακομα κι' αν ειναι ο Νο1 αξιολογητης
Γεια σου lago με τα ωραια σου
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Σιγα μην είναι απο Μάνη!
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Στην Κρητη και στην Μανη, το πληρωνεις με στεφανι και βερες !!! Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΓλώσσα
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοίτα μαν ότι είναι Ελληνίδα είναι...τώρα για Μανιάτισσα έχω μια επιφύλαξη...Ντροπή
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα κανεις και εχεις επιφυλαξη ,σε μικρή χωρα ζουμε. Μεγάλο χαμόγελοΣιγα μην διαφημίζαν ετσι οι υπηρεσίες το χωριό της κοπέλας!
18 Σεπτεμβρίου, 2012
Είναι γεγονός ότι οί διατροφολόγοι καί οί διαιτολόγοι προτείνουν γενικά να καταναλώνουμε πολλές ίνες γιατί σίγουρα κάνει καλό , αλλά εσύ ρε μπαγάσα μάλλον το παρεξήγησες καί απο Ίνα σε Ίνα πάς !! πρόσεχε μη πάθεις Ινοεξάρτηση !!! όσο για την υπηρεσία μήπως σκούζει απο χαρά με το που μπαίνει κάποιος στο μαγαζί γιατί δεν γίνεται να σκούξει αλλιώς ?
19 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και γω χαίρομαι οταν μπαίνει πελάτης στο μαγαζί αλλά δεν καταργω τους κανόνες καλής συμπεριφοράς κ κοσμιοτητας...Κουλ άλλωστε η πραξη που λαμβάνει χωρα στα δωμάτια άμα διακόπτεται από εξωτερικά θορυβώδη ερεθίσματα μπορεί να καταλήξει σε φιάσκο...Εμμμμ
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10