Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...τότε τα λόγια είναι περιττά...,
αλλά δεν γαμιέται θα γράψω συνοπτικά κάποια πράγματα.

Από την πρώτη στιγμή που άνοιξε την πόρτα και την είδα ήξερα ότι θα περάσω σούπερ..., γιατί μου έκανε το στήσιμο, το βλέμμα και το κορμί της.
Αφού με χαλάρωσε με ποτάκι και ξεαγχώθηκα περάσαμε στο γήπεδο για μπαλίτσα...(real 90λεπτο..)

Πεντακάθαρη, μοσχοβολούσε παντού, όμορφο-πρόστυχο πρόσωπο, ΕΚΦΥΛΗ, σκληρός κώλος, στενή χαραμάδα και πολύ μεγάλη-ανεβασμένη "προίκα"!!!
Το βλέμμα της γαμεί....και είχε δίκιο ο φίλος που μου το είπε σε προσωπικό μήνυμα (ξέρεις εσύ..)

Σούπερ και στον ενεργητικό και στον παθητικό της ρόλο (το κατέχει το versatile όσο λίγες...) και η πίπα της σεμιναριακή....
και το κυριότερο σε χαλαρώνει τόσο απλά και εύκολα...

Πήγα τέρμα καυλωμένος και έχυσα 3 φορές!!!! (Την πρώτη στο 10λεπτο...την 2η περίπου στο ημίχρονο και στο τέλος με
μαλακία και rimming έχυσα και 3η φορά στο 90' ώσπου στέρεψα...) Απίστευτο για τα στανταρντς μου...ΠΟΤΕ ξανά δεν έχω χύσει 3 φορές σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα...

Και τέλος για όποιους γουστάρουν κουβεντούλα και ανταλλαγή υψηλού IQ η τύπισσα είναι η πλέον κατάλληλη...Φοβερό μυαλό η "καριόλααα"....Γλώσσα

Δεν ξέρω για μερικούς φίλους που την έκραξαν, οκ γούστα είναι αυτά (αν και τα μισά είναι ΣΙΓΟΥΡΑ υπερβολές τηλεκατευθυνόμενες...),
αλλά για μένα προσωπικά ήταν σούπερ η συνάντηση μαζί της και αν μπορούσα...θα ξαναπήγαινα με τα "ΧΕΙΛΙΑ.." ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
102
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, OUROBOROS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού