Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν μπειτε στο συγκεκριμενο σπιτι και βρειτε την συγκεκριμενη πουτανα και την τσατσα να λεει ολες τις στασεις και ελευθερα πιασηματα να ξερετε πως ειναι Ψεματα!!!!!Η Ελενη ειναι μια πουτανα απο ρουμανια οπως ειπε,ωραια σχετικα σε εμφανιση αλλα κατα τα αλλα σκατα....Πιπα βαριεστημενη με δοντια και δεν αφηνε να της πιασεις Τιποτα!Μετα την πιπα
με ρωτησε αν θα της αφησω και μπουρπουαρ!!!!Μιλαμε για θρασος!!!Μετα μου υπαγορευε πως
να την γαμησω!Οτι χειροτερο δλδ για καποιον πελατη που αφησε απο το υστερημα του 20 ευρο!Με λιγα λογια ηθελε κλοτσες να στρωσει το κοριτσι....Λενε πως γενικα ετσι ειναι οι γυφτορουμανες αλλα η συγκεκριμενη εχει και θρασσος.Οταν εχυσα ημουν ακομα μεσα στα νευρα και της ειπα πως αν δεν της αρεσει η δουλεια να μην την κανει και μου ειπε πως δεν θα της πω εγω τι να κανει και πως αυτη πιστευει οτι κανει σωστα τη δουλεια της!!!!!!ΘΡΑΣΣΟΣ!!!Τα ειπα και στην τσατσα αλλα δν συγκινηθηκε και πολυ!!Αλλαξτε τις και τις 2 αλλα πρωτα δωστε τους ενα χερι ξυλο!!!!Εγω ξερω πως ο πελατης εχει παντα δικιο και αυτα που σου λενε στο σαλονι πρεπει να τηρουνται!!!!!Πρωτη φορα δυσανασχετω τοσο ωστε να μιλω ετσι πιστεψτε με!Ριξτε μαυρο στην ΕΛΕΝΗ τη γυφτορουμανα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2012
η κλασσική Σοφία/Ρομπέρτα η ξεπέτα....κρίμα και εμφανισιακά μου αρέσει
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Δε μας διαβάζεις φίλε μου.................θα είχες γλιτώσει...20€...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2