Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα χτυπηματα μου συνηθως ειναι χειρουργικα,σε προεπιλεγμενους στοχους.Αυτη την φορα ομως αποφασισα να αλλαξω τακτικη και να κινηθω χαλαρα στον Βαρδαρη ,προς το τελος της πρωτης βαρδιας, χωρις να εχω προεπιλεξει κατι και σε περιπτωση που δεν εβρισκα κατι το ιδιαιτερο θα επανερχομουν για την δευτερη βαρδια.
Όταν εφτασα στην Σαπφους 20 καταλαβα οτι η ερευνα μου πιθανοτατα ειχε ολοκληρωθει.Μια νεραϊδομορφη υπαρξη ,ντυμενη στα λευκα(εσωρουχα)με υποδεχθηκε και εστω στιγμιαια σταματησε καθε μου κινηση και ομιλια , κατι που αν δεν κανω λαθος ειναι συνηθες στην λαογραφικη μας παραδοση σε περιπτωση συναντησης με τετοια πλασματα...
Λεγεται Τινα, ειναι απο Ουκρανια,με γωνιωδες προσωπο,μακρυ καστανοξανθο σπαστο μαλλι,πρασινα ματια και μικρα,αθωα βυζακια που ερχονται σε αντιθεση με τον ζουμερο και προκλητικο της κωλο που αν μη τι αλλο σιγουρα μαγνητιζει τα βλεμματα.
Κατεθεσα 60 € για το προγραμμα με στοματικο και 69,και λιγο αργοτερα η Τινα μπηκε με το χαμογελο στο δωματιο, αν και ηταν προς το τελος της βαρδιας της.Εβγαλε το σουτιεν της και την βοηθησα να κατεβασει το στριγκακι της με τα δοντια μου.Αφου συστηθηκαμε και μιλησαμε για λιγο, μου περασε το προφυλακτικο με πολλη προσοχη και μου εκανε στοματικο με πολυ αργο και αισθησιακο ρυθμο.Μετα της ζητησα να ξαπλωσει ανασκελα για να περιποιηθω τα βυζακια και το μουνι της το ιδιο αργα και βασανιστικα ενω μου χαϊδευε απαλα τα μαλλια...Όταν της προτεινα να γυρισει μπρουμυτα και με μια δοση ανησυχιας με ρωτησε τι θα της εκανα.Απαντησα πονηρα> και της εκανα μασαζ απο την πλατη ως τα ποδια με τα χερια ...και την γλωσσα μου.Ο κωλος της βεβαιως ειχε την τιμητικη του και τα βογγητα της οταν η γλωσσα μου εφτασε στην σφιχτη της κωλοτρυπιδα με αναψαν ακομα περισσοτερο.Το 69 ηταν απολαυστικοτατο και κρατησε αρκετα.Με καβαλησε και οπως και στο στοματικο που μου εκανε νωριτερα ,ετσι και τωρα μας επαιρνε ματι απο τον καθρεφτη και μαλιστα με ιδιαιτερο ενδιαφερον σαν να εβλεπε πραγματικη ταινια!Την εστησα στα τεσσερα και προτου συνεχισω να καρφωνω το γλυκο της μουνι , συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα χορτασει τον κωλο της.Ετσι λοιπον βουτηξα ναμεσα στα κωλομερια της, δειχνοντας της ετσι ποσο πολυ μου αρεσε αυτη της η περιοχη.
Μετα απο ενα υπεροχο πισωκολλητο με εντονη ηχητικη συμμετοχη απο την πλευρα της, ημουν ετοιμος να χυσω .Προτεινα να μου τον παρει στο στομα και να χυσω πανω της.Μετα απο λιγη σκεψη αποφασισε να δεχθει τις προτασεις μου δινοντας μου ετσι την εντυπωση οτι συνηθως αυτα δεν τα κανει.Για αλλη μια φορα με τσιμπουκωσε αργα και πολυ απολαυστικα και εγω αφιερωσα αφθονα χαδια στα μαλλια της.Το τελος ηταν θεαματικο καθως εχυσα το φιληδονο σωμα της απο τον αφαλο ως την βαση, σχεδον ,του λαιμου της,ενω η Τινα χαϊδευε τα αρχιδια μου.
Της εφερα χαρτι και οταν γυρισε την πλατη της για να σκουπιστει δεν εχασα την ευκαιρια να φιλησω τα κωλομαγουλα της.Φιληθηκαμε και σταυρωτα και εφυγε απο τα δωματιο αφήνοντάς με με πολυ καλες εντυπωσεις.
Δεν επιτρεπει δαχτυλο στις τρυπες της.Νομιζω οτι τα ελληνικα της ειναι λιγο πανω απο τα βασικα για συνεννοηση.Η ομορφια της δεν μπορει να αμφισβητηθει απο κανεναν συναγωνιστη οποια και αν ειναι τα γουστα του.Δεν φανηκε προθυμη να μου πει την ηλικια της .Την υπολογιζω γυρω στα 25 αν και δεν αποκλειεται να ειναι ακομα και δεκα χρονια μεγαλυτερη γιατι ετσι και αλλιως μικροδειχνει.Εχω την αισθηση οτι ειναι αρκετα ευαισθητη και απαιτειται ιδιαιτερος σεβασμος στην μεταχειριση της.Ισχυει οτι δεν βιαζεται στο δωματιο οπως ειπε και η τσατσα αλλα αγχωνεται καπως οταν καταλαβει οτι μαζευεται κοσμος στο σαλονι.Μεχρι ομως να γινει αυτο ειναι ετοιμη να δωσει τον καλύτερό της εαυτο σε οποιον την προτιμησει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.543
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2012
Στο σημειο που γραφω απαντησα πονηρα,εγραψα μεσα σε εισαγωγικα[ κατι που θα σου αρεσει ]αλλα επειδη ηταν μεσα σε εισαγωγικα δεν εμφανιστηκε, δεν ξερω για ποιον λογο.Το νοημα δεν ηταν πληρες και τωρα αυτο αποκατασταθηκε.Ευχαριστω τους συναγωνιστες που με τιμησαν με την ψηφο τους
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1