Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Γκαμπριέλα είναι, κατά τη γνώμη μου, το πιο σωστό και τίμιο μωρό στην πιάτσα των ανεξάρτητων αυτή την εποχή. Όταν πήρα για ραντεβού, με ενημέρωσε ευγενικά για το "δωράκι" της (80 μια φορά, 100 δύο φορές, 120 με κουλουράκι), μου έκλεισε αμέσως συνάντηση στον γνωστό ξενώνα του καρδιακού κέντρου, ήταν στην ώρα της, ντυμένη κομψά και σέξυ. Όμορφο πρόσωπο, γύρω στα 30, γελαστή με εκφραστικά μάτια. Κορμί πολύ καλό, βυζάκι μικρό (αλλά με ρώγες κάγκελο), νιμού και κουλουράκι πεντακάθαρα και πολύ όμορφα (αν και φαινόταν δουλεμένη η πίσω πορτούλα).

Μπήκε αμέσως για ντουσάκι και με περίμενε στο κρεβάτι. Φιλάκια, χαδάκια, χαλάρωση και βαθύ τρομπόνι με γλείψιμο άνευ χεριών, σωστές στοματικές πιέσεις εκεί που πρέπει, με λίγα λόγια, μια εξαιρετική πίπα. Της το ανταπέδωσα γιατί είχε ένα νιμουδάκι γλύκα, βογγούσε καθώς το δούλευα, κι έτσι έσπευσα να τη στήσω στα 4 και να το σφυροκοπήσω δυνατά μέχρι που κατέθεσα στο στοματάκι της.

Ο 2ος γύρος εξελίχθηκε ανάλογα, μασαζάκι, πιπούλα, και γρήγορα από πάνω μου, είτε κοιτώντας με (όπου ρούφηξα τις σκληρές ρώγες της) είτε δείχνοντάς μου τη στενή πίσω τρυπούλα της (την οποία και θα τιμήσω την επόμενη φορά στα σίγουρα, οθωμανός γαρ) Αυτό που με εντυπωσίασε είναι το μυικό ταλέντο στο νιμού της, το οποίο και κατόρθωσε να με ξεζουμίσει σχετικά γρήγορα, χωρίς να μπω στο κουλουράκι της, χωρίς να βοηθήσει με το χέρι ή το στόμα της, απλά αισθάνθηκα σαν 25άρης με την γκόμενά του (και την έχω ξεπεράσει την ηλικία αυτή, κατά πολύ, πιστέψτε με Κουλ)

Συμπέρασμα: πολύ καλό VFM, άνετη στην παρέα, λες και 2 κουβέντες, γαμάς ωραία και παντού και δε σου φεύγει και μια περιουσία !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού