Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησαμε με ενα φιλαρακι χτες μια βολτα να χωσει και αν εβρισκα κατι καλο θα εχωνα και εγω, μπενοντας στο εν λογο καταστημα το φιλαρακι του αρεσε, αν και του ειπα να μην περημενει πολλα απο την εμφανηση αυτος μπηκε, περιμενοντας στο σαλονακι βλεποντας την μια φορα να σαλοναρει, μια φορα να μπενει στο δωματιο και μια τριτη σαλοναριστικη, εεεε αυτο ηταν, λιγο η βαρεμαρα να συνεχισουμε την βολτα μπας και βρω κατι καλο για μενα, μια βλεποντας το γαματο σωματακι της που χτες φορουσε και μαυρες καλτσες μεχρι πανω απο το γονατο, μαλια ποιασμενα αλλα Κινεζικο σταιλ, δεν αντεξα, λεω απο μεσα μου δεν μπορει να ειναι χειροτερα απο την πρωτη φορα μαζι της, οποτε πληρωσα τα 30€ που ζητουσε η τσατσα και μπηκα για πρωτη φορα στο αριστερο δωματιο, το οποιο εχει μεγαλο χτιστο κρεβατι, αντι για μπανιερα-τζακουζι εχει ντουζιερα και ολα τα συνεργα καθαριοτητας.
Το γκομενακι δεν αργησε να ερθει μεσα και οταν μπηκε με θυμηθηκε, δεν ξερω αν ηταν αυτος ο λογος ο οποιος δεχτηκα την ανανεωμενη περηποιηση απο μερους της, χαδακια στα ορθια και απο τις δυο πλευρες, ηταν και τα μονα προκαταρτικα απο μερους της, το κωλαρακι της το χουφτωσα και το φιλισα δεωντως στα ορθια, την φορμαρισα κανα δυο φορες στα ορθια κοιταζοντας μας στο καθρευτη, καθησαμε στην ακρη του κρεβατιου για λιγο οπου παρατηρησα οτι τα μπουτακια της απλωνουν να το πω.?? παρα πολυ ωραια, αλλα και το κωλαρακι της απο πισω παιρνει ωραιο σχημα, ξαπλωσα στο κρεβατι οπου δυσκολευτηκε να βαλει την καποτα, και την βοηθησα ελαχιστα, σε ανταλαγμα μου προσφερε εκτεταμενο αχιδορουφηγμα.! η πιπα της καλη ηταν διαρκειας με παρα πολα ντιπ, τον επερνε ολον μεσα, το στομα της δεν εχει μεγαλο ανοιγμα και ενιωθα τα δοντια της στην βαση του πεους μου, γενικα σε αυτο το επιπεδο βελτιωθηκε μιας και μια μονο φορα εδειξε να γκουρλωνετε.! την αφησα να κανει την δουλεια της οσο θελει μιας και με την αισθηση των δωντιων της δεν καυλωνα οποτε καθησα και το απολαυσα.!Μεγάλο χαμόγελο Στασεις 2 φορες αυτη την φορα, πρωτα να αναιβενει απο επανω οπου το μουνακι της δεν ειχε και την τελεια αισθηση, και το μειον δεν εχουμε και βυζια να παιξουμε.!!Λύπη κουνηθηκε καλα οσπου αλαξαμε σε ιεραποστολικο, εκει ηρθε και το τελος, εποιασα τον εαυτο μου να παρατηρω λεπτομερειες που μου διαφυγαν την πρωτη φορα, το μουνακι της ανοιγει τελεια με τον πουτσο μεσα του αλλα και τα μπουτακια της οταν τα ενωνεις, το ολο συστημα της λεκανης με σηκωμενα τα ποδια ψιλα, ειναι απαραμηλης αισθητικης.! Γλώσσα εκει καπου γονατιστος εχυσα αργα και χαλαρα μεσα της κοιταζοντας μια τα ματια της μια την μουναρα της. Της εδωσα ενα φιλακι τελειωνοντας στο μαγουλο και καθως επερνα φορα να της το δωσω γυρνουσε το κεφαλι της να ευθηγραμμιστει ισως με το στομα μου, εγω παντως της το εδωσα στο μαγουλο, ή παρανοισα την κινηση...εβαλε το βρακακι της και αποχωρησε γελαστη.
Σαφως ηταν καλυτερη απο την πρωτη φορα μαζι της, μαλλον μαθαινει και βελτιωνετε το μικρο αν και αργα, παραμενει χαμογελαστη καθολη την δειαρκεια της πραξης. Δεν εκανε κατι διαφορετικο για να με κερδισει, το μονο που με κερδισε πανω της ειναι το τελειο νεανικο σωματακι της και τιποτα αλλο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού