Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150893
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μέχρι τώρα είχα κάνει με τις κοπέλες μονό, και ξαφνικά αποφάσισα να κάνω το 1ο μου διπλό μαζί τους. Εξού και η κριτική. Είναι και οι δύο εντυπωσιακές στην εμφάνιση. Ρωσίδες, ψηλές (~1,70), η Βικτόρια ήταν και περισσότερο ηλιoκαμμένη. Φωτο υπάρχουν και των 2, περιγραφές έχουν γίνει, οπότε ας μην πω πολλά για την εμφάνιση τους. Για χάρη της αυτοδυναμίας της κριτικής αναφέρω ότι είναι ξανθές, όμορφες η καθεμιά με το δικό της στυλ. Η Λάιμα έχει κοντά μαλλιά και ενισχυμένο στήθος, η Βικτόρια μακρύτερα μαλλιά και φυσικό στηθος. Βασικά για τη Βικτόρια θα πήγαινα, αλλά δούλευαν οι δυο μαζί και λέω πότε θα ξανατύχει. Αρχικά σκαει μύτη 1η η Βικτόρια στο σαλόνι, κουβεντούλα, φευγει, και μετά από λίγο η Λάιμα που ειχε βγει από το δωμάτιο λίγο πριν, δόθηκαν οι χαιρετούρες στο σαλόνι και με εκείνη. Μπήκα στο δωμάτιο, έκανα ντουζ και πριν βγάλω και το 2ο πόδι από τη ντουζιέρα μπήκαν μέσα οι θέες με μαύρο σετ πάνω κατω η Βικτόρια και άσπρο η Λάιμα που πήρε την πετσέτα από τα χέρια μου να σκουπίσει ότι είχε μείνει και κυρίως να παίξει μαζί μου. Η Βικτόρια έλαβε θέση στο κρεβάτι. Καλά...., ήθελα μόνο να τις χαζέψω για λίγη ώρα πριν κάνουμε το οτιδήποτε, έπαθα ψιλοσοκ έτσι όπως τις είδα να μπαίνουν, να τις απολαύσουν τα μάτια μου και μετά οι υπόλοιπες αισθήσεις, να το χωνέψω. Συνήλθα γρήγορα όμως, πλησιασα την Βικτόρια και αρχισαμε τα αμοιβαία χάδια εγώ όρθιος απέξω και εκείνη γονατιστή στο κρεβάτι. Και η Λάιμα όρθια απέξω να με στριμώχνει από πίσω και από δίπλα και να έχουμε φτιάξει ένα κατακόρυφο σάντουιτς. Τα κοριτσια με κινήσεις και των τριών μας έμειναν γρήγορα τοπλες και εγώ χούφτωνα και βυζαινα τα 3 από 4 διαθέσιμα πεπονάκια. Οι ρόγες της Βικτόριας για μια ακόμη φορά εντυπωσιακές. 3 στο κρεβάτι!, αυτές κορμάρες το κρεβάτι μικρό, μ’ακούς αφεντικόοοοοοο?, θέλει μεγαλύτερο κρεβάτι (πού θα το χωρέσεις όμως στο δωμάτιο? ε?). Με βάζουν κάτω ανάσκελα, και μού την πέφτουν από αριστερά η Βικτόρια με τις ρόγες της οποίας ασχολιόμουν και οι οποίες έβγαζαν μάτι. Η Λαιμα μού έβαζε ήδη χέρι χαμηλά, κατόπιν λάστιχο και με πλάκωσε στο στοματικό –το πρόγραμμα είχε και deep throat. Συνεχίστηκε η φάση για κάποια ώρα, έπεσε και κανένα φιλικό χάδι μεταξύ τους (τίποτα άλλο!). Δεν κατάλαβα το πότε φύγανε?/είχανε φύγει? τα στρινγκάκια. Η Λάιμα είχε πάρει φόρα και με καβάλισε, η Βικτόρια μού είχε κάνει επίθεση πλαγιομετωπική και εγώ είχα παραδοθεί (άλλο που δεν ήθελα δηλ.) και δεν ήξερα τι έκανα. Ενίοτε χούφτωνα και τη Λαιμα με το δεξί μου χέρι πότε πάνω και πότε κάτω. Μούριχναν κάθε τόσο και από καμιά κουβέντα καυλιάρικη (αλλά θάλεγα σεμνή τηρουμένων των αναλογιών). Μετά με σηκώνουν και ξεκινώ πισωκολλητό με τη Λάιμα, ενώ η Βικτόρια με ζουλούσε με το σώμα της. Λόγια και έργα έπαιρναν και έδιναν, ώσπου ήλθε η ώρα για αλλαγή. Νέο λάστιχο, εγώ όρθιος στο πάτωμα η Βικτόρια γονατιστή στο κρεβάτι για πιπα –και να και τα deep throat, και να η Λαιμα να μού δίχνει το θέαμα στον καθρέπτη, να χαιδευει και να χαιδεύεται. Και ενω η Βικτόρια συνεχίζει το στοματικό, η Λάιμα έχει πέσει ανάσκελα και με τα πόδια ανοιχτά παίζει με το κουμπί της και κάνει και το talk-show της. Συνέχεια με ιεραποστολικό με τη Βικτόρια ενώ η Λάιμα κάνει τη ...2η φωνή πάνω στην πίστα. Να μού ζητάνε και οι δυό μαζί να μπω πιό δυνατά και πιο βαθειά (σε χαλαρή μετάφραση citius, altius, fortius να μην ξεχνάμε και το ολυμπιακό πνέυμα!), η Λάιμα να μού κάνει στενό μαρκάρισμα από πίσω και να μού πασπατεύει τις μπάλες, η Βικτόρια να σφίγγει τους μυς της και να έχω φούλ αισθηση (με είχε ψιλοκλειδώσει). Μετά από όλο αυτό το νταβατούρι πώς να μην τελειώσω? Παραπονιέται η Βικτόρια γιατί η Λάιμα 2 στάσεις και εγω μόνο μιά? Και της απαντώ σού της χρωστώ για την επόμενη φορά! Η σεμνή τελετή έφθασε στο τέλος της και τα κορίτσια ντύνονται, φιλιά, αποχώρηση με ελληνορωσικές κουβέντες. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ και να είστε και οι δύο καλά! Δύο γοργόνες για μένα: Νομίζω έζησα μια ξεχωριστή και ιδιαίτερη εμπειρία, πραγματοποίησα μιά φαντασίωση, και προβλέπω ότι θα διατηρήσω τις θετικές αναμνήσεις για καιρό. Να παρατηρήσω ότι δεν υπήρχε 1ος γύρος μεταξύ τους, εντούτοις εγώ πέρασα καλά. Προφανώς show είναι, και είναι ακόμη περισσότερο show στις περιπτώσεις που υπάρχει και 1ος γύρος (εκτός εξαιρέσεων).
Ντουζ, και αποχαιρετισμός από τη Βικτόρια που ήταν στην κουζίνα και από τη Λαιμα στο χολ καθώς έμπαινε για τον επόμενο πελάτη και να μου λεει τρελοκομείο είσαι.
Η υπηρεσία ευγενική, την έχω δει άλλες 1-2 φορές.

ΥΓ. Είναι εγγενές το χαρακτηριστικό του διπλού: ΠΑΝΤΟΤΕ, προφανώς το διπλό δεν συμφέρει καθώς έρχεται ακριβότερο παρά την τυχόν έκπτωση. Τελειώνεις μιά φορά, και για τον ιδιο χρόνο πληρώνεις παραπάνω, απλώς απασχολείς δύο γυναίκες. Αλλά καμιά φορά το επιχειρεί κανείς, έτσι επειδή το έχει απωθημένο, επειδή θέλει να δοκιμάσει κάτι το διαφορετικό και ιδιαίτερο για τους όποιους λόγους που έχει ο καθένας. Εγώ δεν το μετάνοιωσα καθόλου πάντως. Εάν το πρόγραμμα είχε 69-ισπανικό, ή συνέχεια μετά το πρώτο άδειασμα θα έβαζα 10 στο vfm.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βικτώρια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Αρχηγε μας κατακαυλωσες πρωϊ-πρωϊ. Συμφωνω οτι το duo στο στουντιο δεν εχει και πολυ νοημα, εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων οπου οι δυο γυναικες ειναι bisexual και το εχουν κανει αρκετες φορες. Αλλιως ειναι τα διπλα λεφτα για το ιδιο σχεδον προϊον.
Με απλετο χρονο και περισσοτερες εκτονωσεις ισως να ειναι πιο vfm . Αντε παλι θα με βαλεις στο λουκι......
Να εισαι καλα, οτι και να κανεις, καλα το κανεις.......
Υ.Γ: Συνδυασες καυτη λαβα(Λάϊμα) με παγο(Βικ) Δε πανε αυτα στο ιδιο κρεββατι......
Το καθενα μονο του εχει αλλη χαρη
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Όπως πάντα οι κριτικές σου κατατοπιστικές και χρήσιμες. Συμφωνώ και εγώ ότι το duo δεν συμφέρει για τους λόγους που είπατε ήδη. Για την εμπειρία όμως κάποια στιγμή θα δοκιμάσω. Να καταλάβω όμως κάτι: Σε ότι αφορά την διείσδυση τελειώνεις πρώτα με την μία κοπέλα και μετά ξεκινάς με την άλλη; Φαντάζομαι δεν γίνεται να μπείς στην μία και μετά στην άλλη και μετά πάλι στην πρώτη κ.λπ. Γιατί παρατήρησα ότι έγινε και αλλαγή προφυλακτικού, σωστά κατάλαβα;
lsh
lsh
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προς lsh

Αλλο λάστιχο η 1η και άλλο λάστιχο η 2η. ΔΕΝ ξαναδοκιμάζω διείσδυση με την 1η. Τελειώνω εγώ στη 2η και τελείωνουν όλα.

Τωρα εάν θέλω πάλι διείσδυση με την 1η θα πρέπει να μού βάλουν 3ο λάστιχο. Επειδή είμαι νεος και ωραίος και σούπερ άνδρας (...καλά μην το πιστέψετε κιόλας) θα χαμογελάσουν ευγενικά και θα μου κάνουν τη χάρη (ελπίζω).
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προς 911-Toninno

Έχει τύχει να κάνω ντουέτο σε στούντιο. Ας περιοριστώ με τις ιερόδουλες: κάποιες άλλες έκαναν παιγνίδι μεταξύ τους (φιλιά, στραπον). Έχει κι αυτό τη φάση του αλλά ειλικρινά δεν το θεωρώ απαραίτητο. Το βλέπεις γενικά ότι είναι σοου -είναι ακόμη εμφανέστερο δηλ. εάν έχεις καποια εμπειρία. Προφανως όμως και χωρίς bi -και αναλογα με τη στιγμή- μπορείς να το ευχαριστηθείς. Ουσιαστικά επικεντρώνουν σε σένα με όποιους τους τρόπους και αυτό είναι το καλό της υπόθεσης (από την άλλη εάν την ...παραβρίσκουν μεταξύ τους μπορεί να νιώσεις και χαμένος).

Σχετικά με τα χρήματα, το χρόνο, τις φορές, το vfm κτλ. συμφωνώ, έτσι είναι αλλά καμιά φορά καλό είναι να δοκιμάσει το διπλό κανείς. Για να αξίζει τον κόπο πρέπει να ξέρεις τί θέλεις και να μπορούν οι συγκεκριμένες να το δώσουν. ¨Όταν άνοιξε η πόρτα του δωματίου και μπήκε πρώτα η λυγερόκορμη Βικτόρια και πίσω της η Λαιμα καθόμουν και τις κοίταζα με ανοιχτό το στόμα σχεδόν.

Φϊλε Τονιννο η φωτιά πάντα ταιριάζει με τον πάγο, μην ξεχνάς ότι είμαι και εγώ εκεί και δεν είμαι ένα αδρανές κομοδίνο (κατά τη γνωμη μου αυτό είναι τελικά και το μυστικό πάντα). Εγώ θα αποστασιοποιηθώ όμως δεν θα έλεγα τόσο εύκολα τη Βικτώρια πάγο (ΟΚ, προφανώς δεν είναι λατινικο φλογοβόλο, αλλά αυτά είναι εξαιρέσεις). Ειλικρινά δεν ήταν ποτέ κακή στις μεταξύ μας συναντήσεις. Αλλά εγώ π.χ. αν και έχω κάνει δεν τρελαίνομαι για πρωκτικό που ο πολύς ο κόσμος τρέχει με 200: θέλω να πω ότι περί ορέξεως κολοκυθόπιττα. Συμφωνώ ότι η Λαιμα είναι θερμή γυναίκα (στη δουλειά της προφανώς, δεν ξετρελάθηκε από τα νιάτα και την ομορφιά μου). Έχει άλλη χάρη το μονό όντως, οπότε θάθελα να πιστεύω ότι ... επιφυλάσσσομαι (που λένε).
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε!
lsh
lsh
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5