Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο 1 Σεπτεμβριου 2012 και υστερα απο μινι τσαρκα εφτασα μαζι με συναγωνιστη στην Κολωνου.Μπηκα στο εν λογο οικο με αρχικο σκοπο να πετυχω την Βανεσσα που ειχα διαβασει τοσες καλες κριτικες η την Καρινα.Δεν ηταν καμια απ τις δυο και αντ αυτου ηταν η Αντριαννα.Ενα ομορφο γενικα κοριτσακι απο Ρουμανια κοντα στο 1.67 με καστανο μαλλακι φουντωτο και σκουλαρικια στη γλωσσα και στην μυτη.Αυτο που με χαλασε λιγο ηταν οτι ειχε μια αρκετα μεγαλη ανεση και λεγην και μου εφερνε λιγο σε Ελλεηνιδα.Η τσατσα καυχιοτανε για την κοπελα οτι ειναι γνωστη στο ιντερνετ "πως και δεν την ξερετε και αλλα τετοια" "κανει παπαδες στο δωματιο κλπ".Τεσπα ασυνειδητα το χερι μου πηγε στην τσεπη και εβγαλα τα 15ευρω(η αληθεια ειναι οτι μου πεσανε βαρια στο στομαχι καθως ειχα μαθει στα 10ευρα τοσο καιρο).Μπαινω σε ενα απ τα δωματια ετσι κι αλλιως ολα αδεια ηταν και περιμενω μεχρι να ερθει.Για το δωματιο να πω οτι αν και φενεται οπτικα οκ ειχε μια μποχα γενικα ο χωρος δεν ηταν και οτι καλυτερο.Ερχεται λοιπον και η κοπελα με ρωταει ονομα κλπ την ρωταω και γω καταγωγη και τα ρεστα και αρχιζει τα προκαταρκτικα της τα οποια ηταν γλυψιμο σε ρωγες κοιλια και γενικα στην περιοχη τριγυρω.Σε καποια φαση εκανε μια υποψια ισπανικου με τα μικρα της βυζακια μεχρι την στιγμη που περασε στην πιπα.Η πιπα ηταν καλη και γενικα κυμανθηκε στα επιπεδα και λεπτομερειες που περιγραφει ο petroulas απο κατω...οποτε ισως θα μπορουσα να πω και πολυ καλη ισως.Αφου τελειωσε με ρωτησε πως θελω και της ειπα να ξαπλωσει οποτε ξεκινησε το ιεραποστολικο σε καλο επιπεδο και αυτο με εναλλαγες σε gfe και pse φαση.Επομενη σταση και τελευταια ηταν στο πλαι οπου η θεα απ τους καθρεφτες ηταν πολυ ωραια εικονα στα ματια μου Σπασίκλας Καπως ετσι ηρθε και το τελος.


Εν κατακλειδι αν και μετα το τελος της συνουσιας δεν ειχα και κανα τρελο χαμογελο,ουτε ειχα παει στον "παραδεισο" απ την ολη φαση, τωρα ομως που γραφω αυτες τις γραμμες με πιο καθαρο μυαλο μπορω να πω οτι ηταν μια καλη συνουσια με ενα ωραιο μωρο σε εναν μετριο χωρο...Αν ηταν στο δεκαρικο η κριση μου θα ηταν πολυ πιο χαλαρη και θα τα εβλεπα αλλιως τα πραγματα αλλα στα δεδομενα του 15ευρου θα μπορουσαν να ηταν και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2012
Εγώ οταν της ζητησα σταση cowgirl,μου πε να παω να γαμηθω.Μετα μου επεσε και προσπαθουσε να επανορθωσει,αλλά ματαια.Ειναι λιγο μαγκάκι αυτή!
02 Σεπτεμβρίου, 2012
χαχαχα σοβαρα σου πε ετσι Μεγάλο χαμόγελο Ναι η αληθεια ειναι οτι εχει ενα τουπε και ενα μαγκικο στυλακι που ξεφευγει απ τις συνηθως ταπεινες και συνεσταλμενες Ρουμανες.Γι αυτο ανεφερα στην αρχη οτι ειχε μια κοψια Ελλεηνιδας.Προσωπικα εγω πιστευω οτι ειναι σε καλα επιπεδα οι υπηρεσιες της αλλα για ενα δεκαρικο.Αν στα 15 που περνει εδινε πχ και κωλο θα ηταν πιο γεματο το πακετο για να ξανατιμηθει ενδεχομενως στο μελλον.Αλλα για απλο που κανει στα 15 και στο συγκεκριμενο χωρο που δεν περνει δαφνες ποιοτητας εγω προσωπικα δεν θα ξαναπαρω.Χιλιες φορες να παω διπλα στην Τζωρτζιανα(ξερεις την συμπαθεια σου Γλώσσα ).Για μενα ειναι πιο κοντα στα γουστα μου αυτη η ναζιαρικη συμπεριφορα που εχει και επισης και τα δωματια ειναι πολυ καλυτερα απ το 32β.
02 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σο 30β που βρισκεται το μπάζο η Τζωρτζιάνα Θυμός ειναι οντως πιο καθαρα απο το 32β.(ακου ναζιάρα...)Θυμός Στο 32β την πρωτη φορα που πήγα με Βανεσσα μυριζε πολυ ασχημα το δωμάτιο!Οπως μπάινεις απο την κουρτινα,αριστερα στο βαθος.Την επομενη φορα θελω να δοκιμασω και αυτην την Καρινα που δουλευει με Βανεσσα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3