Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161677
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Μαρια την εχω επεφημησει τουλαχιστων μεσα απο τις κριτικες μου, ισως περισοτερο απο τον καθενα εδω μεσα, εχω χασει το λογαριασμο ποσες φορες εχω παει μαζι της, εμαθα να παιζω με τους δικους της κανονες, για να περναω καλα γιατι την γουσταρα σαν κοπελα, αλλα καποτε το μπαλονι παραφουσκωνει και σκαει, σκεφτηκα αρκετα αν θα γραψω αυτη την κριτικη και τελικα αποφασισα να το κανω. Μεσα στην βδομαδα που μας περασε επισκευτηκα την Μαρια, σκοπος της επισκεψης ηταν να περασω καλα φυσικα, οχι οτι περασα χαλια, μετρια θα ελεγα, ...απλα ισως.
Η Μαρια αυτη την φορα ηταν πολυ τυπικη και θυμιζε κατασταση ξεπετας, προκαταρτικα προσφερε 2 δευτερολεπτα με το ρολοι, ισως να παρανοισα και να ηταν η κινηση να παρει τη καποτα που αφησε διπλα στο μαξιλαρι, κατευθειαν δουλεια για πιπα, αυτη αρχικη επιτακτικοτητας ηταν ισως αυτη που με χαλασε και εμενα και δεν εκανα παρα πανω παιχνιδι, ξαπλωσε...τα χερια εκει....τα ποδια ετσι...λες και ημουν στον γιατρο για εξεταση σκωληκοειδητηδας.!!! το κερασακι στην τουρτα ηταν που αυτην την φορα δεν εποιασα ουτε βυζι για πλακα 2η φορα.!! μιας και την πρωτη διαμαρτυρηθηκε οτι της πονανε ...ειναι σαν να στερεις απο ενα παιδι το παιχνιδι του.!! ...ετσι τουλαχιστον ενιωσα, το τι εγινε στην πραξη δεν θα σχολιασω τα κλασικα, αλλα η ολη συμπεριφορα ηταν θα ελεγα...αντε να τελειωνουμε.!! και αυτο ηταν που με πειραξε.
Να μου πεις μια φορα δικαιολογητε, θα σου πω μια φορα ειναι αρκετη. Οποτε παει και η Μαρια βγενει απο τα στανταρ μου, καλη κοπελα αλλα δεν νωμιζω να την ξαναπροτιμισω στο μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού