Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδή πολλά γράφονται για τη συγκεκριμένη, βάζω και τη δική μου κριτική από άλλο σάιτ για να μπορέσουν οι παίκτες να έχουν μία καλύτερη άποψη. Όπως και να το κάνουμε η κοπέλα δεν είναι και η νύφη του Φρανκενστάιν που την παρουσιάζουν κάποιοι. Η βαθμολογία είναι ενδεικτική λόγω περιορισμών του σάιτ.

Το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα τρεις μέρες πριν τη συνάντηση με αποτέλεσμα να το σκέφτομαι όλο το ΣΚ και να φουντώνω. Επιβεβαίωση τη μέρα της συνάντησης, αλλά μια ώρα πριν ήρθε μήνυμα και πήγαμε 15' πίσω. Οκ, νορμάλ πράγματα όσον αφορά το γραφείο, που θα πρέπει να προσέξει όμως και να κλείνει δωμάτια με διπλό κρεβάτι αντί για δύο ενωμένα.
Η Εύα λοιπόν με υποδέχτηκε φορώντας ένα αέρινο μπέιμπυ-ντολ που ίσα-ίσα κάλυπτε τα μεγέθους C όχι πολύ καλοφτιαγμένα (όχι πέτρα αλλά μέτρια σκληρά) στήθη της με τις σκουρόχρωμες ρώγες. Το πρόσωπό της αρχικά με ξένισε καθώς ο τρόπος που φωτιζόταν το δωμάτιο και η έλλειψη μακιγιάζ στο πρόσωπό της, έκαναν τα μήλα (ζυγωματικά) της να φαίνονται υπερβολικά διογκωμένα, σίγουρα προϊόν κακής αισθητικής επέμβασης. Τα χείλη της δεν είναι πλέον τόσο τονισμένα καθώς η προσθετική που έκανε σ' αυτά έχει 'δέσει' και το οπτικό αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικό και ταιριαστό.
Η κοπέλα είναι ευτυχώς πολύ ευχάριστη και μιλάει πολύ καλά αγγλικά, οπότε αμέσως ξέχασα τις όποιες ατέλειες κι επικεντρώθηκα στα προσόντα της που δεν είναι άλλα από τα όμορφα στήθη της και το ψιλόλιγνο κορμί της. Γρήγορα γδυθήκαμε και με GFE διάθεση χαϊδευτήκαμε και φιληθήκαμε (με δική μου πρωτοβουλία και αρκετά ρηχά) μέχρι να ξεκινήσω την περιποίηση που πάντα προσφέρω στις κοπέλες που είναι καθαρές και μου βγάζουν την αίσθηση πως πρέπει να ζεσταθούν καλά πριν τις βγάλεις για βόλτα. Λίγο αργότερα ήρθε η σειρά μου για περιποίηση με μια αναγνωριστική και ρηχή πίπα που βελτιωνόταν με υποδείξεις και συνοδευόταν από υγρό μαντηλάκι. Καθώς ετοιμαζόμουν για πόλεμο τρεις μέρες τώρα, έδωσα το σύνθημα να προχωρήσουμε και αφού μου φόρεσε την καπότα κι έβαλε λίγο λιπαντικό στο εργαλείο, με καβάλησε βγάζοντας μια σειρά από μικρά βογγητά που γίνονταν κραυγούλες όταν έδινα εγώ το ρυθμό. Αλλαγή στα τέσσερα όπου η ανατομία μας δεν ταίριαζε, και γύρισμα στο πλάι με το κωλαράκι της ανάμεσα στα πόδια μου όπου δίνοντας τον κατάλληλο ρυθμό επέδωσα τα διαπιστευτήριά μου.
Εδώ πρέπει να πω πως το κορίτσι δεν αντέχει πολύ σφυροκόπημα καθώς στις στάσεις που η διείσδυση είναι βαθιά την ενοχλεί ακόμη κι ένα κανονικό εργαλείο σαν το δικό μου. Επίσης καταλαβαίνω πως οι ήχοι που βγάζει μπορεί να θεωρηθούν υπερβολικοί ή προσποιητοί αλλά κατά την άποψή μου είναι το φυσικό της.
Μετά από σύντομη ξεκούραση και καθαριότητα ακολούθησε δεύτερος γύρος όπου έκανε μια καλύτερη προσπάθεια στην πίπα και την περιποίηση της γύρω περιοχής, η οποία και επαναλήφθηκε μετά από καμιά δυο στάσεις σεξ για να έρθει το τελικό χτύπημα.
Όλα αυτά με χαμόγελο και καλή διάθεση από μέρους της, καθώς και ενδιαφέρουσα κουβεντούλα στα διαλείμματα. Δεν είναι Πολωνή όπως γράφεται, αλλά Ρωσίδα και δεν είχε ποτέ ξανθά μαλιά και γαλάζια μάτια (Μαντ).
Αν και κάποιες λεπτομέρειες της εμφάνισης και της συμπεριφοράς της μπορεί να φαίνονται "προβληματικές" το σύνολο της εμπειρίας δε μπορεί να μην είναι θετικό καθώς σε κάθε περίπτωση πρόκειται για ένα όμορφο κορίτσι που θα προσπαθήσει να ικανοποιήσει τον πελάτη. Εξυπακούεται ότι το ρεπερτόριο είναι αποκλειστικά GFE, οποιαδήποτε "σκληρή" προσδοκία θα γνωρίσει την πίκρα της απογοήτευσης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2013
Εισαι τόσο επίκαιρος....τα γούστα μου δεν ξεφεύγουν....από τους πιό είλικρινείς
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1