Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή επίσκεψη στο Πράσινο σπιτάκι, ήταν το μόνο ανοικτό εκείνη τη στιγμή, στην γύρω πιάτσα, οπότε βγαίνει από το δωμάτιο ένα ψηλό πιπίνι, με πανέμορφα φυσικά βυζάκια που γεμίζουν τη χούφτα, Λάουρα από Ουγγαρία μου την σύστησε η τσατσά, η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε παρόλο που είχε βαριεστημένη φάτσα, ήταν και πολύ πρωί εξάλλου, και αντί να πω δε γαμείς, είπα γαμείς, οπότε πέρασα στα ενδότερα παίρνοντας το απλό πρόγραμμα, η τσατσά σήκωνε παζάρι για 25 αλλά τελικά της έδωσα 30 ευρώ για χαλαρό πρόγραμμα 15 λεπτών, μιας που δεν ήθελα να της κάνω κουτσουρεμένο χερικό πρωινιάτικα.

Στο δωμάτιο μπήκε χαμογελαστή η πιπίνα, είναι αρκετά όμορφη, στο δρόμο αν την έβλεπες ντυμένη θα πέφταν τα τσιμέντα, είναι ψηλή, μελαχρινή με σπαστό μαλλί στους ώμους και λίγο παρακάτω, κορμί φιδίσιο με ωραίο κωλαράκι και πολύ όμορφο στητό φυσικό βυζάκι. Ελληνικά δεν γνωρίζει γρι, και αγγλικά τίποτα σχεδόν οπότε η συνεννόηση ήταν ένα θέμα, αλλά στην τελική τα βρήκαμε.

Προκαταρκτικά στα όρθια δεν δέχθηκε, κρύωναν λέει οι πατούσες της στα πλακάκια, έκανε όμως στο κρεβάτι, για αυτό και βάζω ναι στα προκαταρκτικά, όπου ξάπλωσε ανοίγοντας διάπλατα τα μακριά της πόδια της άρχισα να της χαϊδεύω τα παχιά της μουνόχειλα τρίβοντας τον γυμνό μου πούτσο στα μπούτια της όποτε καύλωσα αρκετά έτσι, και πολύ γρήγορα είχα πλήρη στύση. Δαχτυλάκι στην πίσω τρύπα δεν άφησε, ούτε καν εξωτερικό χάιδεμα που το απέφυγε πολύ διακριτικά.

Με αυτά και με αυτά λοιπόν πέρασε σαν κάλτσα το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα που ήταν όμως αρκετά μέτρια, δεν ξέρει καθόλου από τσιμπούκια η μικρή και δεν το έχει, για γλύψιμο αρχίδιων βέβαια ούτε λόγος να γίνεται. Έτσι πολύ γρήγορα την ανέβασα από πάνω αλλά και εκεί τίποτα, ίσως να μην είχε ξυπνήσει ακόμα, ίσως πάλι να μην το είχε ούτε και αυτό, την καθοδήγησα εγώ λοιπόν και ήταν καλά όσο καλά μπορεί να είναι όταν έχεις μια γυναικάρα από πάνω σου που δεν κουνιέται καθόλου. Αυτό βέβαια που απόλαυσα σε αυτή τη στάση ήταν το βαρβάτο χούφτωμα στις βυζάρες που πράγματι ήταν πάρα πολύ απολαυστικό.

Κατόπιν την γύρισα στα τέσσερα εκεί όντως ήταν πολύ καλά, τεράστιο το κορμί της και τέλειο το στήσιμο της, παρόλο το μπόϊ της έδινε τη σωστή κλίση στη λεκάνη της ώστε να τον αρπάζει όλον πολύ βαθιά και ξεκίνησα να την πηδάω πιάνοντας ένα πολύ καυλωτικό ρυθμό που φάνηκε να αρέσει και σε εκείνη από κάποιες πνιχτές κραυγούλες που έριχνε, και όταν ανέβασα τέμπο και την σφυροκόπησα πάλι δεν είπε κουβεντα η πιπίνα, στρώνοντας την κωλάρα της με τέτοιο τρόπο ώστε να της μπαίνει όλος και πολύ βαθιά. Κάποια στιγμή επειδή ο χρόνος κυλούσε και εγώ δεν έχυνα της πρότεινα ξαπλωτό πισοκολλητό αλλά αρνήθηκε, οπότε συνέχισα στην ίδια στάση για πολλή ώρα ακόμη κάνοντας χρήση του χαλαρού προγράμματος των 30 ευρώ και η αλήθεια είναι ότι δεν είπε κουβέντα το κορίτσι ούτε καν ένα υπονοούμενο δεν άφησε και γαμήθηκε για ώρα πολύ ακόμη, ώσπου κάποια στιγμή ανακουφίστηκα και της τα έδωσα όλα με ένα πολύ δυνατό χύσιμο συνοδευόμενο και από τις σχετικές κραυγές.

Τέλος καλό όλα καλά, είχα την εμπειρία και την διάθεση να αντιμετωπίσω ορισμένες αντιξοότητες και τα κατάφερα στην τελική να περάσω καλά. Η κοπέλα όμως έχει ακόμη πολύ δρόμο για να μάθει τα βασικά, αν δείξει αγάπη για τη δουλειά θα πάει μπροστά μιας που τα προσόντα τα εξωτερικά τα έχει σπάταλα, αν όχι θα είναι μία ακόμη Ουγγαρέζα που θα περάσει από εδώ για διο τρεις μήνες και μετά θα μας κουνήσει μαντήλι.

Για μια φορά πάντως ενδείκνυται, να έχετε υπ΄ όψιν σας όλα όσα ανέφερα παραπάνω, από μένα ίσως ξανατιμηθεί αλλά μετά από καιρό και αν ακόμη είναι εδώ.

Αποχωρώντας και πιάνοντας ψηλή κουβέντα με την τσατσά μεταξύ άλλων την σύστησα να αλλάξει το όνομα της μικρής μιας που στο ίδιο κατάστημα δουλεύει και η Λάουρα η original, επίσης Ουγγαρέζα, και θα μπορούσε να δημιουργηθεί σύγχυση, οπότε της σύστησα να την φωνάζει Λαουρίν και μου υποσχέθηκε ότι θα το υιοθετήσει. Και το όνομα αυτής Λαουρίν λοιπόν, πήγα την πήδηξα, της άλλαξα και το όνομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Λαουρίν
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού