Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 158060
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριαμος ΙΙ (GLS). 1η φορά με την Ιζαμπέλλα. Είπα να συναντήσω το βαρύ πυροβολικό του ιζ.κομ. Συνεννόηση με το γραφείο: 1 εξερχόμενη κλήση + 1 εισερχόμενη μόλις ξεκίνησε από το γραφείο + 2 εισερχόμενα SMS + 2 εξερχόμενα SMS. Τους δίνεις αριθμό δωματίου και μετά ξεκινά η κοπέλα, και έρχεται σε 1 ώρα (την περίμενα, οπότε έκανα και ένα ντουζ αν και είχα κάνει πριν αφιχθώ). Ήμουν άγνωστος και δεν μού όρισαν ραντεβού για να καταφθάσουμε την ίδια ώρα μαζί. Έμεινε 47-48 λεπτά στο δωμάτιο.

Η Ιζαμπέλλα είναι ψηλή (~1,75+/-), κορμααάρα, από την Πολωνία. Γεμίζει το κρεβάτι, δεν είναι παχειά, ούτε καν προσεξα ατέλειες εάν έχει ή όχι. Τις ηλικίες δεν τις πετυχαίνω (διαβάστε το σαιτ) πάντως δηλώνω σαφώς ότι δεν είναι πιτσιρίκο-πιπίνι. Συνηθισμένο πρόσωπο (όχι άσχημο ούτε ιδιαίτερο). Μαλλιά μακριά ίσια, με ανταυγιες (ή φυσικά?), τα είχε μαζεμένα. Γελαστή, ομιλητική –της έπιασα εγώ(!) την κουβέντα και αργήσαμε να ξεκινήσουμε, δυναμική στην επικοινωνία ανάμεσα στους 2 γύρους. Στήθος πλούσιο, ενισχυμένο, σκληρό λιγάκι. Ρόγες που ανταποκρίνονταν (δεν ξέρω εάν σήμαινε κάτι ουσιαστικό). Να παρατηρήσω ότι στις φωτο το πρόσωπο της φαίνεται διαφορετικό -ίσως λόγω του μακιγιάζ?. Δερμα που ελαφρά πήρε χρώμα από τον ήλιο. Συμπαθής και ευγενική. Εργατική στη δουλειά της, λϊγο σαν αγχωμένη φαίνεται.

Έκανε ντουζ και πήγαμε στο κρεβάτι. Αμοιβαία χάδια σε διάφορα σημεία. Φιλάκια. Ασχολήθηκα με το στηθος της πιπιλίζοντας, ζυμώνοντας, συντομα βρεθηκα ανάσκελα, εξαντλητικό στοματικό, υγρό, καλό, σχετικά δυναμικό και τέλος 1ου γύρου. Πλύθηκε, λίγο κουβεντιάσαμε. Με ρώτησε εάν ήθελα και της είπα ναι για 2ο γύρο. Χάδια. Στοματικό, 69, ίσως να είμασταν λίγο βιαστικοί (κριτικαρω τους 2 μας) που προσπθούσαμε για πλήρη ανόρθωση -άλλωστε τελικά περίσσεψαν και 10 λεπτά. Παίρνοντας την πρωτοβουλία έδωσε αγώνα με το στόμα της (τεχνικό στοματικό, αργό, υπομονετικό, επίμονο ρουφηχτό κτλ.) και με ψιλοετοίμασε. Ανέβηκε πάνω μου όπου κινείτο δυνατά. ‘Επαιζα με τις ρόγες και τα στηθη της, έδινα και εγώ γερές από κατω. Είπαμε να το γυρίσουμε σε πισωκολλητό αλλά δεν ήμουν τόσο έτοιμος. Πιάνουμε για λίγη ώρα ένα καλό 69 (χαμός κι ας ήταν μόνο κατά 70% δυναμικό) με εκείνη από πάνω και η θερμοκρασία ανέβηκε πάρα πολύ (παρά το A/C). Πήρε θέση από μόνη της και ξεκινάμε ένα ιεραποστολικό με τα ποδια της ανοιχτά και ψηλά, εκείνη να μού τσιμπάει τις ρόγες αλύπητα, εγώ να χοροπηδάω, και το κρεβατι να τρίζει. Επειδή αργούσα διακόψαμε την ξαπλώνω ανάσκελα και την αρχίζω με το στόμα και τα χέρια αλύπητα μέχρι να πάθει αφυδάτωση. Μπορεί και να της άρεσε (έτσι είπε). Με κάτι τέτοιες εναλλαγές αποφασίσαμε να το τελειώσουμε γιατί είχαμε κουραστεί και ιδρώσει αρκετά. Η κοπέλα έπινε καθε τόσο νερά στο ενδιάμεσο, και ειδικά στο 2ο γύρο -αφού της έδωσα γεμάτο το μπουκαλάκι μου. Ντουζ ξεχωριστά, πληρωμή, σύντομη αποχαιρετηστήρια κουβέντα και αναχώρηση ξεχωριστά μια που βιαζόταν. Ιζαβέλλα σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Η γυναικα δεν είναι κακή περίπτωση χωρίς να θεωρώ ότι έχουμε ακριβώς «χημεία». Άλλωστε δεν αντέχεται εύκολα οικονομικά να το επαναλάβει κανείς, και σίγουρα όχι συχνά, οπότε και να έχει προοπτική να αναπτυχθεί η «χημεία» δεν θα έχει τις ευκαιρίες που χρειάζεται.

ΥΓ1. Χρησιμοποιώ εισαγωγικά («χημεία») καθότι η έννοια της χημείας ανάμεσα σε πελάτη και ιερόδουλη (εκτός εξαιρέσεων) θέλει ειδική προσέγγιση (δεν υπάρχει αμοιβαιότητα κατά κανόνα - δεν είναι αμφίδρομη κατάσταση)
ΥΓ2. Ήταν και ένα τεστ για μένα (2η φορά με cg). Απότι φαίνεται θα μείνω στα στούντιο για όσο το αντέχω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.164
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2012
Αγαπητέ συναγωνιστή το κόστος της συνάντησης ξέρω πως είναι προαιρετικό αλλά μήπως θα ήθελες να μας το αναφέρεις; Ευχαριστώ!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1