Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
επισκεψη λοιπων στην ευα την πολωνεζα
η ευα εινε 25 ετων πολυ καλο σωματακι σπαστο ανεμελο μαλλι ωραιο πρωσοπακι και βυζια κανωνικα καλλα.
σκαω το 30αρακι κ μπαινω στο αριστερω δωμα ενω η κοπελα εχει μολισ 3 ημερεσ στη λαρισα.
ερχεται σε λιγακι η ευα χαρουμενη κ ευδιαθετη κ πεφτει στην αγκαλια μου αρχιζωντασ προκαταρκτικα πολυ ωραια με φιλακια κ γλυψιματακια σε ολο μου το σωμε και σρησ ρωγεσ μου κ ο πουτσοσ απο τα χαιδεματα αρχισε να βρισκει τη φωρμα του.μετα την αρπαξα στην αγκαλια μου κ την εγλυψα και εγω στο σωμα τησ και εφερα τα βυζια τησ στη μαπα μου οπου τα ρουφηξα δυνατα κ απολαυστικα ενω το απολαμβανε κ αυτην τριβωντασ τα στο στωμα μου ενω δεχεται κ δινει φυλλακια στο μαγουλο.μετα αργα αργα μου περασε πρωφυλακτηκο και αρχισε μια πολυ καλη πιπα με μπουκοματα κ γλοσωχτυπηματα κ απιθανα αρχιδωχαιδεματα που με τσιτωσαν για τα καλα.
η 1η σταση ηταν με αυτη απο πανω να καθεται αργα αργα στον πουτσο μου με σταθερεσ κ αργεσ κινησεισ ενω με φιλουσε σε σωμα μαγουλο αυτακια κ ανεβαζε στροφεσ πανω στην πουτσα μου οπου αρχισε να χτυπιεται στο γκαυλι αλυπητα κ με διαρκεια ενω ανεβασα κ εγω στροφεσ κ αντεψε το σφυροκοπημα.
2η σταση αυτη με πλατη πανω στον πουτσο μου να εχει πολυ καλο ρυθμο ενω την χουφτωσα τα βυζια τησ κ την ξαπλωσα απολαυστηκα προσ τα πισω κ αναβασα στροφεσ καρφωνοντασ την το μουνι στην κυριολεξια οπου τησ αρεσε κ αυτη κ τα βογγητα δονουσαν το δωματιο κ ανεβαζαν τη θερμοκρασια επικυνδινα.
3η σταση αυτη με τα ποδια στα καπακια να τη διπλονω κυριολεχτηκα και να τησ γεμιζω το μουνι με τα απιστευτα καρφωματα μου οπου φωναζαμε κ η 2 απο την γκαυλα αλλα δεν τελιωσα ετσι.
την ζητησα να ξανακαθησει πανω στον πουτσο μου οπου το εκανε πολυ ευγενικα κ μετα απο ενα σφυροκοπημα μεσα σε κραυγεσ απο γκαυλα τησ τα αδειασα ολα μεσα στο μουνακι τησ ενω με στραγγιξε κυριολεχτηκα η ευα.
συμπερασμα πολυ καλη καταθεσα περασα πολυ καλα μπταβω στο κοριτσι σωστο σε ολα του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Εύα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2012
πολυ καλη η ευα μαν αλλα γιατι της βαλες ολα ασους;ξεχασες να βαθμολογησεις;Χμμμ;
G
gl
29 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα περασε τον ασσο για 10ριΣπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2