Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325924
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγαίνω καρφί στο Μαγαζι και ευτυχώς γιατί σε δυο μέρες θα έφευγε το μωρο για Ισπανία. Έτσι είπε τουλάχιστον. 

Όταν μπήκα μεσάνυχτα ήταν άδειο μόνο η τσατσα και η Αντριανα ήταν μέσα. Σαλοναρισμα με χαιρετισμό. Πολυ ωραίο κορμι γενικά πολυ μουναρα για τα δικα μου γούστα. Μαύρο σετ εσώρουχα με τα ξανθα Μακριά μαλλιά ριγμενα μέχρι τη μέση. Χαμογελαστη και ευδιαθετη.
Ρωτάω για τα προγράμματα και μετα απο επίμονο παζαρεμα έχουμε για 50 ευρώ γλυψιμο και ισπανικό.
Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο και βούρ για ντουζακι.

Έρχεται το μωρο μετα απο κανά 10λεπτο μ´ενα λαδακι στο χέρι. Χαιρετουρες πάλι και λίγες αγκαλίτσες στα όρθια. Ξαπλωσε  μου λέει να σου κάνω ένα μασαζακι. Ξαπλωνω μπρουμητα και ακολουθεί ένα πολυ ωραίο χαλαρωτικο μασάζ. Με γυρνάει ανάσκελα και αρχίζει τα χαδακια  και τα φιλάκια κατεβαίνοντας όλο και πιο κάτω. Κάνει ένα πολυ ωραίο καραμπαλικινκγ και στο ενδιάμεσο τον βάζει μέσα στα βυζια της. Βάζει την κουκούλα και ξεκινάει το πιπετο. Πολυ ωραία πιπα ρουφηχτη ποτέ αργά και ποτέ γρήγορα με περιποίηση στα μπαλακια που και που. 
Έρχεται σε στάση 69 και έχω μια απίστευτη θέα μπροστά μου και ξεκιναω κι εγω να τη γλυφω ενω αυτη συνεχίζει να με πιπωνει. Το μουνακι μοσχοβολουσε και ήταν πεντανοστημο το ίδιο και η πίσω τρυπουλα. 
Τραβιεται μπροστά και κάθεται σε reverse cowgirl. Πολυ καλη αίσθηση. Απίστευτη κωλαρα και έμπαινε πολυ βαθιά τέρμα μέσα σε χαλαρό ρυθμο. 
Ξαπλώνει ανάσκελα και συνεχίζουμε με ιεραποστολικο  
Σφυροκοπημα με χουφτωμα το στήθος και μερικά πεταχτα φιλια στο στόμα. Τελευταία στάση στα τέσσερα. Δεν έχω δει καλύτερο στήσιμο. Πέταγμα της κωλαρας προς τα έξω και χαμηλωμα της μέσης/ απλά τέλειο. Μετα απο λίγο κατέθεσα το υγρό πυρ . Έμεινα για λίγο μέσα δε με πίεσε να βγω. Ακολούθησε κουβεντουλα μου είπε ότι φεύγει τη Δευτέρα για Ισπανία και ότι θα λείψει ένα μήνα. Αποχαιρετισμός με φιλάκι στο στόμα. 

Συνολικός χρόνος 25 λεπτά

Αντριανα: Χαμογελαστη και ευδιαθετη με όρεξη να σε ικανοποίηση. Απίστευτη μουναρα με πολυ ωραίο κορμι. Ωραία τατου με απαλή επιδερμιδα. Χωρίς να λέει όχι σε τίποτα. Το μόνο μειονέκτημα ήταν ότι τα πήγαινε όλα κάπως γρήγορα εναλλαγές στάσεων για παράδειγμα. 
Πολυ καλη εμπειρία πάντως και θα ξαναπηγαινα.  

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
rastafari2008
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού