Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Αλεξανδρα ειναι μια πιτσιρικα γυρω στα 20, το μαγαζι της εδωσε διαβατηριο Μεξικου.!!?? Χμμμ; και απο οτι βλεπω δεν εχουν αποφασισει που να την καταταξουν...Εμφανησιακα ειναι μια μελαχρινη μουναρα.!! μαυρα μαλια, προσωπο καυλωτικο σκυλοαγριο, ματια ωραια, βυζακι δυστηχως απουσιαζει τελειως, μονο ρωγα και αυτη με το ζορι, κωλαρακι ομορφο αναστατωνει με την καμπυλωτητα του ποδαρακια ωραια, γενικα εχει τελειες αναλογιες, και αν ειχε και ενα αξιοσεβαστο βυζι θα ηταν η τοπ μουναρα εβερ.!
Στα του δωματιου η μικρα μπηκε με το χαμογελο που δεν εχασε καθολου, ελληνικα καθολου, συννενοηση στα αγγλικα, προκαταρτικα προσφερε ελαχιστα, εβγαλε το σουτιεν της και αποκαλυψε το πλακα στηθος της, φενοταν απο το σαλονι οτι ειναι αβυζη αλλα οχι τοσο, επεσε στην αγγαλεια μου ετσι ξαπλωμενος οπως ημουν και εσφιξε το κορμι της πανω στο δικο μου, τριβοντας το πανω κατω στον γυμνο μου πουτσο. Στο φωτισμο του δωματιου παρατηρησα οτι φορουσε φακους επαφης μιας και αλαζε χρωμα ο φακος στο μπλακ λαιτ, αρα με σετακι γυαλακια θα ειναι ακομα ποιο καυλιαρα.!!! ...δαχτυλα στην μουναρα της δεν αφησε, μια μουναρα μακροστενη σχετικα ομορφη, οπως την δει ο καθενας.!! Μιας και οταν κατεβασα το χερι μου προς τα εκει ειδα πινακιδα απαγορευτικου στο προσωπο της. Η πιπα της δεν ειναι για οσκαρ, εγλυφε δειλα δειλα το κεφαλακι και με εξεπληξε οταν προσπαθησε να τον παρει ολον μεσα 2 φορες ολο και ολο προσπαθησε, αλλα γκουρλωθηκε και τις 2 καπως αχαρα.!! μπαλακια δεν τιμισε καθολου, ουτε τα κοιταξε, στην πραξη την πεδεψα αρκετα στις 3 κλασικες στασεις, καπου στα 4αρα οταν την ειχα και πηγαινα χαλαρα στο ισιαδι, ακουσα την ατακα που ειχα παρα πολυ καιρο να ακουσω απο πουτανα, και αυτη ηταν στα αγγλικα...time time...μου λεει.!! εκει τα ψιλοπειρα, και την τιμωρησα την εσπρωξα με ολη μου την δηναμη μεχρι να σπασει.!! ...αλλα δεν...εχυσα στην μουναρα της μεσα μιας και ρωτοντας της αν θελει να της τα ριξω καπου πανω της αρνηθηκε ξαφνιασμενα θα ελεγα...
Γενικη εικονα, τιποτα το τρελο, οσο η εμφανηση της, πως λεμε μουνοπαγιδα.??? εεεε...αυτη ειναι πουτσοπαγιδα.!! δυσκολα να την προτεινω καπου, αξιζει μονο εμφανησιακα και οχι παραπερα. Ειναι πληρως καθοδηγισημη και μια απειρια την βγαζει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού