Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315291
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εκρηκτική για δυο λόγους πρωτον γιατί από την σιλικόνη τα βυζιά της είναι έτοιμα να εκραγούνΜεγάλο χαμόγελο
και δεύτερον γιατί η κοπέλα είναι πύραυλος κρεβατους κρεβατους.
Την είχα μπανίσει από καιρό και σήμερα βρήκα την ευκαιρία να την επισκεφτώ, η κοπέλα είναι αυτό που λέμε τούμπανο τίγκα στην σιλικόνη ωραίο σώμα και τρομερό κουλούρι.
Το δωμάτιο "πεντακαθαρο" (ίσος και από την αλλαγή της βάρδιας) μετά από ολιγόλεπτη αναμενόμενη παραμονή στο δωμάτιο έρχεται όλο ναζι και χαμόγελο με φιλια χάδια και γλειψίματα σχεδόν παντού και μια ισπανική που με το ζορι φαινοταν το εργαλιο απο της βυζαρες.

Μετά αρχίζει για τρομερή πίπα που ευτυχώς σταμάτησε γρήγορα γιατί θα είχαμε ατύχημα και ξεκινήσαμε τον αγώνα με πολλές εναλλαγές σε στάσης (κανονικά από επάνω στο πλάι και στα τέσσερα και μπρουμυτα) με μεταμόρφωσης από γατούλα σε αγρίμι κάτι που προσωπικά μου άρεσε πολλή και πολλά φιλια ενδιάμεσα στα του sex το τέλος δεν άργησε να έρθει

σε γενικές γραμμές η Τζοβάνα δεν είναι το σούπερ μωρό ούτε η πιο ωραία γκόμενα του χώρου αλλα το τιμαει το 50ρίκο είναι μια αξιόπιστη επιλογή με καλές υπηρεσιες
κατά την γνώμη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2012
έτσι η Τζοβάνα είναι δυναμίτης στο κρεββάτι σε στέλνει αδιάβαστο αν δεν προσέξειςΜεγάλο χαμόγελο
27 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερα Μακη μου Γλώσσα αλλα το εμαθα
27 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχει και παράδοση ο φίλος μου να μην προσέχει και να του συμβαίνουν πολλά απρόοπτα ατυχήματα Μεγάλο χαμόγελο
(Updated: 27 Αυγούστου, 2012) 27 Αυγούστου, 2012
kervera ο κόσμος ρωτάει προτού ξεκινήσει την περιπλανησή του......τόσο καιρό τι σε εκπαιδεύω????

έπρεπε να συμβουλεύσεις τον φίλο σου για το τι πως θα είναι με την Τζοβάννα Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4