Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 154 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απο το αγχος που εχω λογω των σημερινων εποχων η λιμπιντο δεν ειναι στα επιπεδα που ηταν παλια δεν μπορεις και ευκολα να ξεσκασεις εαν δεν ριξεις και κανενα στα γρηγορα.
Πρωινη εξορμηση, ηξερα που ηθελα να παω,την τανια την ειχα παρει και αλλες φορες ξερει τι θελω γενικα και πιστευω εχουν πιασει τοπο παντα τα λεφτα που χω δωσει.
Αυτην την φορα ηταν καπως διαφορετικα,δεν αισθανομουν ορεξατος για σεξ, τα νευρα?Η φυση των δραστηριοτητων μου περιεχει τετοια. Η μηπως ειναι που εχω ψιλοβαρεθει τα μπουρδελα? Οχι πληρως το αγοραιο σεξ αλλα γενικα τα μπουρδελα.Χμμμ;

Τεσπα, ηταν αλλη τσατσα απο την συνιθησμενη ξανθια σπασαρχιδο ρωσιδα, ηταν μια ευγενικη μελαχρινη ελληνιδα, την ρωτησα εαν ειναι η τανια και μου ειπε οτι ειναι παντα αυτη. Εδωσα τα λεφτα και μπηκα στο δωματιο. Ημουν ετμος , ξεπαγιασα λιγακι γιατι το δωματιο ηταν σαν καταψυκτης,ε 40αρι εξω, 20αρι στο δωματιο καταλαβενεται...
Μπηκε και η τανια,χαρηκε που με ξαναειδε,σας το λεω ευθεως οτι στην τανια πηγαινω αποκλειστικα για τα ποδια της,γιατι γενικα δεν τρελενομαι για μιλφ.Ηρθε διπλα μου με αγγαλιασε λιγο ,λιγο ζεσταμα για αρχη και βουρ στο παιχνιδι. Ελαβα το ρισκο για ενα ακαποτο, ημουν και καθαρος, το χα αναγκη.Ειναι καλη σε αυτο,και μου το κανει παντα γιατι ειμαι ατριχως και γενικα καθαρος.
Επαιξα και λιγο με τα ποδια της που μαρεσει και της αρεσει.
Δεν μπορουσα αισθανομουν τα νευρα μου να εχουν πρηξει τον λαιμο μου, οι αδενες πισω απο τα αυτια στο τσακ να σκασουν,ειδε οτι δεν αισθανθηκα καλα,και ξεκινησε ενα χαλαρωτικο σεξ, cowgirl ανεβηκε απο πανω μου και κουνιοταν σιγα σιγα, αυτο ειχα αναγκη εκεινη την στιγμη, προσπαθουσα και εγω οσο γινεται,αλλα γενικα εχω παρατηρησει οτι δεν αισθανεται πουτσο ευκολα αυτη,εχει πολυ ανοιχτο μουνι οποτε και εμενα η λιμπιντο επεφτε.Καναμε και μια ιεραποστολικη σταση,αλλα μολις ειχα καταλαβει οτι ειχαμε ηδη κατσει 10-12 λεπτα οποτε ο χρονος ηταν στο τσακ να εξαντληθει.Για να μην παει χαμενο το 20ευρω της ζητησα να τελειωσω με αυνανισμο που το εχω δηλωσει και σε αλλες κριτικες οτι μαρεσει να τελειωνω ετσι.Ζοριστηκα λιγο,ειχα αυνανιστει τα μεσανυχτα την ημερα πριν οποτε ηταν λιγο δυσκολο.
Μετα απο ολα αυτα τα ωραια με μισανυχτο ματι παρατηρησα οτι δυσανασχετησε,πηρε ενα βλεμα τυπου -πωω ρε πουστη-
Ε αυτο ηταν ψιλοξενερωσα τι ψιλο,ξενερωσα γενικα, της ζητησα να αποχωρησει ευγενικα πηρε ενα κλαμενο υφος αλλα δεν μασαω
-Πρεπει να ηρεμησεις εσυ, τοσο νεο παιδι με τοσο στρες
-Δεν μπορω να ειμαι περα βρεχει ομως
-Ναι σωστα.. αλλα οχι και ετσι..
Υστερα απο αυτο τον μικρο διαλογο με απωχεραιτησε δεν ειχα και της τρελες απαιτησεις , και επεισης δεν ειχε και κανεναν στο σαλονι οπως ελεγε,απλα ηθελε να την κανει,δεν πειραζει, παμε για αλλα΄.
Δεν ειναι καμια σεξοβομβα οπου κανει το σουπερ σεξ,απλα καποια σημεια τα εχει καλα οπως το στοματικο η οταν παιζεις με τα ποδια της, αυτα ναι, στο σεξ λιγα πραγματα, και πολυ κρεμα.

ΥΓ1 Θα σας το πω ευθεως αυτο που αναφερω πανω,το οτι τα εχω βαρεθει σημαινει πως δεν μου κανει εντυπωση το σεξ που προσφερουν σημερα.Δεν μπορω να ειμαι με το χρονομετρο ...

Υγ2 Ισως αυτο αλλαξει λογο διαθεσης,αλλα πλεον δεν με τρελαινουν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2012
Μουναρα η Τανια τυπε.. Απορω γιατι δε την εχω τιμησει ακομα ο μαλακας..

Παντως σε αρκετες κριτικες σου ολο τα ιδια λες ρε συ, οτι εισαι αγχωμενος, νευριασμενος και δε λειτουργεις κλπ..
Τα χω περασει και γω αυτα αρκετες φορες.. Αν δεν εχεις καλη ψυχολογια τσαμπα πετας τα λεφτα σου και γινεσαι ακομα χειροτερα μετα..
Οσο και αν το παιζουμε ολοι σκληροι και απαξιωτικοι χυστες ταγμενοι στα μπουρδελα και κτλ, καποιες φορες το πληρωμενο σεξ δε σε γεμιζει.. Κανεις ενα τυπικο, αδιαφορο γαμησι και φευγοντας νιωθεις τελειως αδειος..

Εγω γενικα στο σεξ τη βρισκω μονο οταν η γυναικα "μου δινεται" πραγματικα η εστω μου δημιουργει την ψευδαισθηση οτι περναει και εκεινη καλα μαζι μου.. Αμα καθεται σαν επιπλο η αν νιωθω οτι βαριεται η θελει να με ξεπεταξει κλπ δε μου σηκωνεται καν πλεον, και αν μου σηκωθει η ολη διαδικασια δε μου λεει απολυτως τιποτα... 1000 φορες καλυτερα σπιτι, τσοντα και μαλακια..

Δεν ειναι ντροπη να παραδεχτεις οτι ψαχνεις και συναισθημα στο σεξ, εγω προσωπικα το παραδεχομαι και μου ειναι απαραιτητο.. Και ειμαι σιγουρος οτι ολα αυτα περι αγχους ειναι δικαιολογιες.. Θα σου προτεινα να κυνηγησεις καμια γκομενα και αν δεν τα καταφερεις φροντισε να επιλεγεις πουτανες που ειδικευονται στο gfe και γενικα να γινεται ενα παιχνιδι μεταξυ σας, εστω και αν αυτη υποκρινεται..

Οκ ρισπεκτ τα μπουρδελα η πιατσα κλπ, αλλα εγω προσωπικα σε τακτικα χρονικα διαστηματα βρισκω και καμια γκομενα και απο πουτανες συνηθως επιλεγω αυτες που εχουμε αναπτυξει καποιες σχεσεις, το οποιο ειναι πιο ευκολο για μενα γιατι ειμαι σχεδον καθε μερα εκει και πεφτει αρκετο καυλαντισμα
C
COBRA1986
25 Αυγούστου, 2012
τύπε κόψε τα μπουρδέλα και τις πουτάνες δεν είσαι για τέτοια πράγματα εσύ θέλεις έρωτα και καυλάντα......κοινώς είσαι αγαπούλης οπότε οι πουτάνες στα μπουρδέλα δεν μπορούν να στα προσφέρουν Γλώσσα

θα συμφωνήσω με τον φίλτατο μπέμπα έχει δίκιο ψάξου αλλού να βρείς αυτό θέλεις γιατί 9/10 κριτικές σου τα ίδια και τα ίδια σαν να κάνεις copy-paste την ίδια εμπειρία.Τύπε όλοι έχουμε άγχος και στρες αλλά όταν πάμε να γαμήσουμε δεν το μεταφέρουμε και στο γαμήσι Κουλ
25 Αυγούστου, 2012
Πολυ ωραια κριτικη,ξεχωριστη και ανθρωπινη.Προφανως ο εαυτος σου,σου κτυπαει καποιο καμπανακι δειχνοντας σου οτι θελει κατι διαφορετικο..το τι ακριβως ειναι αυτο,θα πρεπει να το βρεις μονος σου.Η καταθεση σε μπουρδελο μπορει να ειναι κατι απλο,για μιας μακρας διαρκειας ομως πετυχημενη μπουρδελικη ζωη,οσο ειναι αυτο δυνατον,απο πλευρας καταθεσεων,χρειαζεται αρκετη σκεψη και παιδεμα του μυαλου.Οπως πολυ σωστα ειπε και ο bmw προσαρμοσε αυτο που πραγματικα θελεις στις επιλογες και στις καταθεσεις σου.Και κατι επι της συγκεκριμενης καταθεσης..εχεις πολυ δικιο,το ανεφερα και γω σε μια καταθεση μου,στη διαρκεια της διεισδυσης την τανια δεν την αισθανεσαι..δεν ξερω αν ειναι θεμα κρεμας η' θεμα ανατομιας του κολπου της
25 Αυγούστου, 2012
Ευχαριστω καταρχας που διαβαζετε της κριτικες μου και ευχαριστω τον χλινκ για τα λογια του με τους δυο χυστες απο πανω ανοιγει μια συζήτησΓλώσσα

1ον. Παω στα μπουρδελα απο τα 17 και ειμαι 22 απο τα 17-20 πεθαινα για τα μπουρδελα, ολα μου τα χαρτζιλικια εκει πηγαιναν... Γενικα τρελενομουν...

Εχω πανω απο 100 κριτικες, οι τελευταιες ειναι οντως περιπου ιδιες διοτη αναφερομαι παντα για το αχγος και το στρες, αλλα αυτο ειναι φυσιολογικο δεν ξερετε τι προβληματα εχω οποτε καλυτερα ασ το αφησουμε στην ακρη...Εαν διαβασετε κριτικες πχ πριν 6 μηνες 1 χρονο υπαρχει διαφορα..

2 μακη δεν ειναι θεμα αγαπουλιασης φιλε Μεγάλο χαμόγελο ειναι θεμα ρουτινας,σαν χαρακτηρας δεν μπορω τα επαναλαμβανομενα πραγματα και καταστασεις και γενικα ψαχνω ενναλαγες... Ποιος ανθρωπος αντεχει την ρουτινα ? Αυτο προσπαθω να εξηγησω...
S
stam_90
25 Αυγούστου, 2012
1ον φίλοι δεν είμαστε κάναμε μαζί καμιά παρτούζα και δεν το θυμάμαι Χμμμ;Χμμμ;

2ον όλοι περνάμε την φάση της ρουτίνας που βαριόμαστε να κάνουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια....αλλά όταν κάτι σε χαλάει το κόβεις τύπε δεν αφήνεις το πρόβλημα να διαιωνίζεται για πάνταΘυμός

3ον όλοι μας έχουμε προβλήματα αλλά δεν τα μεταφέρουμε στο κρεββάτι εκεί προσπαθούμε να περάσουμε καλά,να ευχαριστηθούμε όσο γίνεται την όλη φάση και γενικά να ξεχαστούμε από τα προβλήματα μας.
26 Αυγούστου, 2012
Εισαι 22 ρε σταματακη και απο τα 17 γαμας μονο σε μπουρδέλα? Χμμμ;
Για ψάξου και για κάτι πέρα απο το πληρωμένο....και που ξέρεις μπορει να ρθεις στα ίσα σου... Σπασίκλας
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6