Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Εκκρεμεί έγκριση
Citytours 1700
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα καλό που δεν το περίμενα από αυτό το πρακτορείο, που είναι σκέτο «καφενείο», είναι πως έχει βάλει αληθινές φωτογραφίες κάποιων κοριτσιών και έτσι ξέρουμε που πάμε. Το ερώτημα είναι γιατί δεν τις βάζει από την αρχή στο προφίλ των κοριτσιών να γλυτώνουμε και από τις μαντεψιές; Τελοσπάντων η κοπέλα είναι μια κουκλίτσα και ξανά απορώ γιατί έχουν βάλει αυτές τις επεξεργασμένες.
Στο πρόσωπο την βρήκα πολύ γλυκιά. Το σωματάκι της είναι σφιχτό , χωρίς καθόλου περιττά κιλά, κωλαράκι ποίημα, στήθος μικρό και απαλό δέρμα. Ύψος κοντά στο 1,65. Υποδοχή με ωραίο χαμόγελο και καλό επίπεδο αγγλικών.
Φιλιά καλά αλλά με όχι πολύ γλώσσα. Η πίπα της θέλει δουλειά αλλά είναι φιλότιμη. Στο σεξ μου φάνηκε κάποια απειρία στο πως θα με χειριστεί και προσπαθεί να το καλύψει με την διάθεση που βγάζει στο κρεβάτι. Όταν το διαπίστωσα αυτό χαλάρωσα τον ρυθμό μου, την χαλάρωσα και αυτή και πέρασα καλύτερα. Δεν παίρνει πρωτοβουλίες αλλά δεν φέρνει και αντιρρήσεις.
Συνοψίζοντας η κοπελίτσα έχει την εμφάνιση. Στις υπηρεσίες εγώ την είδα σε επίπεδο ερασιτεχνικού GFE αλλά με διάθεση, που αυτό του δίνει άλλη χάρη. Όσοι ψάχνετε για πληθωρική, επαγγελματία PSE καλύτερα να πάτε αλλού. Πέρασα όμορφα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού