Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν λίγες μέρες επισκέφτηκα για πρώτη φορά το συγκεκριμένο studio. Αν και δεν του φαίνεται απ' έξω, στο εσωτερικό είναι ωραίο. Στόχος η Ρωσίδα Άννα. Εντυπωσιακή παρουσία, κόκκινο μαλλί, σχετικά ψηλή και αδύνατη με πολύ θηλυκότητα. Φωτογραφίες υπάρχουν στο γνωστό site οπότε δε χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω, το μόνο που δε φαίνεται από τις φωτό είναι το γατίσιο βλέμμα της που την κάνει ακόμη πιο καυλιάρικη παρουσία. Πέρασα με το απλό των 40 €, ήρθε σχετικά σύντομα και χαμογελαστή. Συνεννόηση μέτρια καθώς δε φαίνεται να γνωρίζει ιδιαίτερα καλά τα ελληνικά, μιας και από ότι μου είπε δεν είναι πολύ καιρό εδώ, οπότε έπεσε κατευθείαν με τα μούτρα στο καυ... ε, στη δουλειά θέλω να πω Μεγάλο χαμόγελο
Για προκαταρκτικά λίγα χάδια και γρήγορα πέρασε την καπότα και άρχισε την πίπα ενώ εγώ χάιδευα εξωτερικά το μουνί της που είχε αρχίσει να υγραίνεται. Δεν επιχείρησα να βάλω δάχτυλο μέσα και όταν η άκρη του δαχτύλου μου χάιδεψε τη ροδέλα της σταμάτησε την πίπα και μου είπε ευγενικά αλλά εμφατικά να απομακρυνθώ από εκεί. Συνέχεια με ιεραποστολικό όπου έπεσαν φιλιά σε μάγουλα, λαιμό, δε θα τη χαρακτήριζα ούτε απαθή ούτε όμως και τρομερά ενεργή. Έπειτα πισοκολλητό όπου ανέβασε ρυθμό και έτσι με θέα την κορμάρα της δε μπόρεσα να κρατήσω πολύ ακόμα (όντας φορτωμένος και πολύ καιρό από τη θέα στις παραλίες) και κατέθεσα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να κρατήσει το χρονικό όριο των 8-10 λεπτών που δίνει το απλό στη συγκεκριμένη αλυσίδα (και όχι μόνο).
Κλείνοντας, μια γενικότερη παρατήρηση που δεν αφορά μόνο τη συγκεκριμένη κοπέλα. Έχω γαμήσει αρκετές κοπέλες της λεγόμενης βιλοαλυσίδας - Μάντυ, Τζέσυ, Κάντυ, Άννα- και περιέργως μου άφησαν όλες παρόμοια ανάμνηση. Πολύ όμορφες κοπέλες, εντυπωσιακές παρουσίες που σίγουρα αξίζει να πάρει κάποιος έστω μία φορά για συλλεκτικούς λόγους λόγω εμφάνισης. Τυπικές στη συμπεριφορά τους, δηλαδή ούτε ιδιαίτερα φιλικές αλλά ούτε και απόμακρες, κρατάνε δηλαδή μια συγκεκριμένη απόσταση. Δεν είναι κομοδίνα αλλά δε βάζουν και φωτιά στα σεντονιά, και όλες τηρούν αυστηρά το συγκεκριμένο χρονικό όριο. Ίσως σε πιο ακριβά προγράμματα και με επανειλημμένες καταθέσεις να αλλάζουν εικόνα, μάλλον ισχύει το ό,τι πληρώσεις παίρνεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού