Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312599
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νυχτερινή απόδραση λίγο πριν τις καλοκαιρινές διακοπές και κάτι με έσπρωχνε να επισκευτώ την Μελίντα.Εχοντας ελάχιστο χρόνο στην διάθεση μου δεν ηθελα να πειραματιστώ και νομίζω οτι η επιλογή μου με δικαίωσε Θα προσπάθήσω να ειμαι οσο το δυνατο πιό αντικειμενικός μιας και κάποιες φορές αυτο δεν ειναι πάντα δυνατό .Η Μελίντα ειναι ενα κορίτσι ακριβώς του γουστου μου .Μελαχρινη γυρω στα 21 ,φυσικό προς μοντελέ σώμα γυρω στο 1.68 .διαπεραστικό βλέμμα ,εκφραστικά μάτια ,φοβερή επιδερμίδα και αψογη στο θεμα καθαριότητας.Σε αυτην την συναντηση προέκυψε ξανθειά αλλά και πάλι ηταν το ιδιο ελκυστική με προηγούμενες φορές.Φυσικά δεν χρειαστηκε καν να την δω στο σαλόνι οποτε και ηρθε κατευθέιαν στο δωμάτιο. Σε σχέση με παλαιότερα την θέση του χαμογελαστού πιπινιού την πήρε μιά πιό ωριμη επαγγελματίας που ηξερε ακριβώς τι να κάνει για να περάσεις καλά.Σοβαρή ,επικοινωνιακή με αρκετή διάθεση ,πολλά προκαταρκτικά ,φιλιά χαδια παντού αρκετά δεκτική σε προτροπές και με αρκετή υπομονή.Με λιγα λόγια άψογη επαγγελματίας μέσα βεβαια στα όρια που προσδιορίζονται από το απλό πρόγραμμα που επέλεξα.Στον κυρίως αγώνα κράτησε ακριβώς την ιδια συνέπεια πλησιάζοντας αρκετές φορές GFE καταστάσεις.Μοναδική η αισθηση μαζί της μοναδική και η αισθηση που απολαμβάνεις οταν παράλληλα με οτι κάνει σε κυττάζει στα μάτια. Η αποκάλυψη βεβαια ηρθε απρόσμενα στο τέλος ωπου καθίσαμε και μιλήσαμε .Δεν εχει σημασία τι ακριβώς ειπώθηκε η γιά πόση ώρα η με τί τρόπο. Η Μελίντα με ειχε κερδίσει απο πιο παλιά σαν επαγγελματίας ,αυτην την φορά με κερδισε και σαν προσωπικότητα.Αρνητικά δεν θα μπορεσω να βρώ σύμφωνα πάντα με τιε δικές μου απαιτήσεις δίνοντας σαφώς έμφαση στην συμπεριφορά ,χωρίς να θέλω να βιώνω σαν πορνοσταρ (πλην εμπμνευσμένων εξaiρέσεων)κατα την διαρκεια της συνεδρίας.Αυτό που θα μπορούσα να πω ειναι πως η Μελίντα έχει ενα στανταρ επίπεδο στις υπηρεσίες και την συμπεριφορά της ωπου αν της φερθείς σωστά τότε θα εισπράξεις αρκετά παραπάνω. Επίσης αν έπαιζε μόνιμα σε GFE επίπεδα θα ηταν επικίνδυνα ερωτευσιμη για ανθρώπους που παρασύρονται και ξεφευγουν απο τα στενά ορια της επαγγελματικής συνευρεσης.
Οι φωτογραφίες της σε άλλη ιστοσελίδα θα έλεγα πως την αδικούν.
Ο χωρος αρκετά καλός ,καθαρός με ολα τα απαραίτητα παρελκόμενα που προσδιορίζουν ένα στούντιο.
Η υπηρεσία ευγενική κερνάει πάντα ποτάκι ,νερό η αναψυκτικό.
Παρκιγγκ σχετικά ευκολο στό ιδιο η γυρω στενά.
Κάποια στιγμή θα την επισκευτώ ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Μελίντα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού