Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το έχω ξαναδηλώσει πως έχω ένα θέμα με τις σχιστομάτες και έτσι πήγα στην κοπέλα. Δεν έχω κατασταλάξει στο αν οι φωτογραφίες είναι ψεύτικες ή καραεπεξεργασμένες. Πρόσωπο πλακουτσωτό με ασιατικά χαρακτηριστικά, ρωσίδα δήλωσε. Κοντούλα, αδύνατη με ωραίο αλλά χάλαρο κώλο και ψεύτικα βυζιά, μέτρια σε κατασκευή. Αγγλικά για τα βασικά και ξεκινάμε.
Φιλία πολλά αλλά υποψία γλώσσας. Πίπα άτεχνη. Στο σεξ μου φάνηκε λίγο άχρωμη και άγευστη. Τα βογγητά της όλα σε ένα τόνο και οι αντιδράσεις της σε οποιαδήποτε στάση ή ρυθμό ήταν στα ίδια. Δεν πήρε πρωτοβουλίες αλλά δεν έφερε αντίρρηση πουθενά και ήταν δεκτική σε όλα, τα απλά, που κάναμε. Κώλο δίνει αλλά δεν πήρα. Α, είχε και λίγο περίεργη σούφρα.
Η εμφάνιση δεν ήταν κακή αλλά το σεξ για εμένα ήταν. Άποψη μου είναι πως έτσι είναι η φυσιολογική της αντίδραση όταν είναι στο κρεβάτι. Δεν έφυγα ικανοποιημένος.
Το πρακτορείο σε διαφήμιση του σε παραπέμπει στην εν λόγο κοπέλα:http://www.bourdela.com/city-tours/girls/mira-ladiestours/
Εγώ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου για αυτό και υποψιάζομαι να ισχύει το ότι το πρακτορείο βρήκε ένα πετυχημένο προφίλ και σκέφτηκε να εκμεταλλευτεί η Mira την καλή φήμη της προηγούμενης
ΥΓ Οι ημερομηνίες είναι κατά προσέγγιση

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2012
ισως ειχε αιμοροειδες και φαινοταν εκεινο το μπιρμπιλακι να βγαινει απ' εξω. το εχω πετυχει σε μερικες.Money Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1