Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και εχω παψει να γραφω κριτικες στο σαιτ με την συχνοτητα που εγραφα παλια διοτη το σαιτ εχει γεμισει καχεντρικα ατομα αυτην την συνευρεση με την τζωρτζιάννα θελω να την γραψω.
Μαλακια βεβαια καποιος να μην εκφραζεται ελευθερα διοτη η γνωμη σε μερικους δεν θα αρεσει η δεν την εγκρινει ( βλεπετε και το μαυρισμα κριτικων)
Τελοσπαντων
Η επισκεψη συνεβη το σαββατο που περασε τα μεσανυχτα. Χαμος στο σαλονι, δεν ηξερε ουτε η ιδια η τσατσα ποιον να προτοβαλει μεσα, αφου σε καποια φαση με ρωτησε 2 φορες εαν ην πληρωσα ενω το ειχα κανει ηδη ενα τεταρτο πριν.
Ηρθε και δοξα το θεο η ωρα μου γιατι μια η τζωρτζιαννα μια η αλλη κοπελα μαζι της ειχα χασει την μπαλα και εγω τι γινοταν στο σαλονι. Περιμενα για αρκετη ωρα μεσα,ειχει κλιματισικο στο φουλ και τσοντα, οποτε η αναμονη ηταν ευχαριστη.
Μετα απο μια αναμονη 25 λεπτων, η μεγιστη που εχω κανει σε μπουρδελο εσκασε μυτη και η κοπελια οπου με εκπληξη με χεραιτησε διοτη δεν με παρατηρησε στο σαλονι απο τον κοσμο που ειχε. Λιγα χαμουρεματα για αρχη και μια μικρη ομιλια ωσπου να ξεκινισουμε.
Ξερει τι θελω,της το χα πει και της αλλες φορες οτι μαρεσει να παιζω με τα ποδια των γυναικων, και αυτη τη φορα επλυνε τα ποδια της στο νεροχυτη, φιλοτιμη κινηση, η οποια μαρεσε και με εφτιαξε περισσοτερο.
Ξεκινησε με απαλα χαιδεματα και αρχησε να μου την πεσει ακαποτα, φανταζομουν διαφορα και ειχα καυλωσει αρκετα εβαλε την καποτα και αρχησε το εργο,η πεολειχια της πολυ καλη,την τον εφτυνε την τον καταβροχθηζε τι σιγα σιγα, ηταν αρκετα για να την παρακαλεσω να σταματησει αυτον τον ρυθμο διοτη λιγο ηθελα να τελειωσω, της ζητησα χαλαρο ρυθμο, επεισης με δικη της παρακληση μου ζητησε να κανω παιχνιδι με τα ποδια της διοτη κανεις δεν το κανει και της αρεσε φενεται . Τα ποδια της ομορφα , απαλα και πεντακαθαρα,τυφλα να χουν τα στουντιο που χρυσοπληρωνεις.
Τωρα στο σεξ, αλλαξαμε δυο στασεις ιεραποστολικο και στα 4, με ενοχλει το γεγονος πως δεν ερχεται ευκολα σε οργασμο,εστω να βγαζει ενα βογγητο ρε παιδι μου,και για να πουμε την αληθεια εχω και καλο μεγεθος μου το πε και η ιδιαΚουλ
αλλα γενικα ειναι απ της γυναικες που δυσκολα ερχονται σε οργασμο,τελοσπαντων εμενα μαρεσε παντως.Στο τελος της ζητησα το αγαπημενο μου να μου τραβαει μαλακια και να ειμαι ξαπλα,δεν εχασε την ευακαρια και σταθηκε διπλα μου ,πεσανε μερικα φιλια αλλα δεν κρατησαν περισσοτερο διοτη τελειωσα .Μερικα χαμουρεματα και λιγη κουβεντουλα ωσπου δωσαμε το επομενο ραντεβου μας,value for money, τυφλα να χουν τα κοριτσια των στουντιο σε υπηρεσιες,αλλα το θεμα μαζι της ειναι, οτι ειναι απο τα κοριτσια που αν γουσταρει τον πελατη τα κανει ολα, αν οχι ξεπεταει οπως τον φιλος μας τον θεριονΚουλΓλώσσα
Τεσπα περσα καλα και ξεσκασα λιγο απο την μιζερη καθημερινοτητα που ζουμε σημερα.

Υγ Πραγματικα εχε χαρη που εχω και καποια ηθικη διοτη την τσατσα που δουλευει μαζι της χαλαρα την σφαλιαριζα,απαισια συμπεριφορα,ειρωνια,αλαζονεια.
Οσο καθαρος και περιποιημενος και αν εισαι σε κοιταζει λες και εισαι λεπρος.

Υγ2 Αλλη αποψη στο θεμα αναμεικτα συναισθηματα ειναι πως ειναι πολυ γλυκο και καλο κοριτσι και δεν αξιζει να ειναι εκει που ειναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2012
+1000 φιλε Stam εισαι απολυτα σωστος σε αυτα που γραφεις.Αυτο που αναφερεις στο υγ2 με βρισκει απολυτα συμφωνο και ισως αυτος ειναι και ενας λογος για τον οποιο περνας καλα αν εισαι και εσυ οκ μαζι της και οχι κανας καφρος.Για οσους θελουν ενα γλυκο και προσχαρο κοριτσι να κανουν τη δουλεια τους θα περασουν καλα για οσους αναζητουν πουτανα με ολη την εννοια της λεξης ας ψαξουν αλλου....
16 Αυγούστου, 2012
Κοπελα που διαλεγει τον πελατη,δεν ειναι επαγγελματίας.της αξιζει με χιλια το μπουρδέλο.Θα μπορουσε να μου κανει κανα προκαρκτικο εστω για λιγο, ίσα ισα να πει οτι κατι εκανε.Παντως η λιγες αρνητικες που υπαρχουν για αυτη,ειναι ακριβως οτι εγινε και σε μενα.
16 Αυγούστου, 2012
Ο Stam οταν λεει στο υγ2 πως ειναι πολυ γλυκο και καλο κοριτσι και δεν αξιζει να ειναι εκει που ειναι... προφανως δεν εννοει τα μπουρδελα αλλα οτι γενικα δεν αξιζει να βρισκετε στην πορνεια...(οπως και πολλες αλλες θα προσθετα εγω).Εγω παντως απο προσωπικη εμπειρια αλλα και φιλων μου που συνολικα την εχουμε δοκιμασει 6 φορες ολοι μαζι δεν ειδα καμια αλλαγη στην συμπεριφορα της και ολοι περασαμε μια χαρα..ισως εσυ φιλτατε να επεσες στην περιπτωση Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3