Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216184
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Καλησπέρα! Πέρασα κι εγώ μια βόλτα από το σινεμά αυτό! Δεν είχα επισκεφτεί ποτέ τσοντοσινεμά γιατί είμαι straight και από κριτικές έχω δει ότι είναι χώροι για gay! Με τα πολλά πήγα από περιέργεια, ήμουν και κοντά κι αν ήμουν τυχερός μπορεί να έβρισκα κανένα ζευγαράκι! Ευγενικός ο τύπος στην υποδοχή,μου εξήγησε τι παίζει! Από ζευγάρια λέει κάτι πάει αλλά σπάνια,κοπέλες μόνες ούτε καν! Πλήρωσα το 10euro και μου έκανε δώρο άλλο ένα εισιτήριο να το χρησιμοποιήσω εντός βδομάδας επειδή πήγα δευτέρα! Μπαίνοντας μέσα γύρισα λίγο το χώρο ο οποίος έχει 2 ορόφους να δω τι παίζει, η κατάσταση τραγική! 4-5 τύποι άνω των 50-60 με το που με είδαν άρχισαν άρχισαν να ακολουθούν σαν ζόμπι! Ανέβηκα πάνω και ευτυχώς εντόπισα γρήγορα την καμπίνα που κλειδώνει και δεν έχει gloryholes και μαλακίες!! Κλειδώθηκα μέσα λοιπόν για να ηρεμήσω, μεγάλη ποικιλία από ταινίες και άνετο κάθισμα! Ωστόσο οι τύποι γυρόφερναν και προσπαθούσαν να δουν από κάτι χαραμάδες! Μετά από κανένα 20 λεπτο βαρέθηκαν φαίνεται και έφυγαν! Τελειώνοντας τη δουλειά μου πήγα στην τουαλέτα να πλύνω τα χέρια μου όπου και με ακολούθησε ένας μαλάκας, τον είδα από τον καθρέφτη να πλησιάζει με άγριες διαθέσεις όποτε και έφυγα τρέχοντας! Με λίγα λόγια, ο χώρος πολύ καλός,καθαρός ξέχασα να πω ότι έχει και μηχάνημα με αναψυκτικά όπως και υπολογιστή με ίντερνετ! Το μόνο που τα χαλάει είναι οι ενοχλητικοί γέροι! Θα το επισκεφθώ και κάποια άλλη στιγμή προσβλέποντας στο να πετύχω κανένα ζευγάρι!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
5
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2012
τι ωρα πηγες? Χαμόγελο
17 Αυγούστου, 2012
Γύρω στις 22:00!! Γιατί;
Χμμμ;
17 Αυγούστου, 2012
Ρε συ με αυτά που περιγράφεις υπάρχει περίπτωση να εμφανιστεί εκεί ζευγάρι;Χμμμ;
lsh
lsh
17 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι όμως η περιγραφή είναι ακριβέστατη! Μπορεί να ήταν η μέρα για αυτό θα πάω άλλη μια φορά! Ίσως πάει κανένα που δεν ξέρει τι παίζει! Γλώσσα
18 Αυγούστου, 2012
Εγω θα σας ελεγα τα 10 ευρο να τα παιξετε τζοκερ γιατι μεγαλητερες πιθανοτητες εχετε να το κερδησετε παρα να πετυχετε ζευγαρι στο αττραχχ, εχω παει 30 φορες ισος και παραπανω και δεν εχω δει ζευγαρι ουτε μια φορα, ο τυπος στην υποδοχη τι περιμενεις να σου πει οτι δεν ερχοντε ζευγαρια για να φυγεις και να μην παρει το 10 ευρο!!
18 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάω πάσο τότε! Αφού έχεις πάει τόσες φορές και δεν πέτυχες δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε σαν ενδεχόμενο!!
20 Αυγούστου, 2012
Καλησπέρα φίλε.επειδη με ψηνει η ιδέα του gloryhole αλλα έχω ενδοιασμούς για αυτα που είπες πιο πάνω..δεν είμαι gay είμαι straight είναι πολυ κραγμενο μαγαζι που ντρέπεσαι να μπεις η είναι οκ;;δηλαδη για κάποιον που γουστάρει την φάση gloryhole αν θέλει να παει στα δωμάτια φαίνεσαι η βλέπεις τον άλλον η τελικώς κρυφά;
21 Αυγούστου, 2012
εχω παει 3 φορες τις δυο μεσημερι και την μια βραδυ

το μεσημερι βρηκα πολυ οκ κοσμο

μερικους 22αρηδες και 1-2 50ρηδες

το βραδυ ειχε τυπους στα σκαλια που σε βλεπανε σαν ορνια κτλ..

το μεσημερι ητανε πολυ καλα και πολυ κυριλε κοσμο
21 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδη προτείνεις μέχρι τις 8 βράδυ όχι πιο αργά καθημερινή έτσι ;;;
21 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω πηγαινο συνη8ος κατα της 8 το απογευμα..και ο κοσμος που συναντο ειναι πολυ καλος..ενταξει μπορει καπια μερα να μην ειναι τοσο καλοι..αλλα γενικα εχει καλο κοσμο και δεν ντρεπεσαι να μπεις στο μαγαζι δεν ειναι κραγμενο μαγαζι.ειναι πολυ καθαρο στα γκλορυ χολ δεν φαινεσαι φιλε ισα η πουτσα χωραει με τα ρχιδια,και γω ζευγαρι δεν εχω δει προλο που θα το θελα πολυ να δω.
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2